Diskuze Soutěž: "Pejsek jako ze škatulky"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jakub (29.05.2010 00:41:49) napsal: V pravidlech této soutěže se psalo, že každý zúčasněný obdrží na svoje konto 50bodů za účast. Já dostal jen 30 bodů :( . To se mi za něco body strhli nebo jak tomu mám rozumět ? Děkuju za odpověd, hlavně adminům :-DD :-DD . Pokud vim tak 30bodů se dávalo ze soutěže od koníků u hafíků normálně 50
nevim,nevim...my dostaly za účast normálně 50 bodíků;-)
Kate (29.05.2010 17:27:58) napsal: Hafoj, tak nevím Jakube, ale dívala jsem se do tvého bodového účtu a máš tam 50 bodů za soutěž, což je také počet bodů, který za soutěž "Pejsek jako ze škatulky" dostal každý soutěžící. Promiň, když jsem tento dotaz psal (29.5.2010 v 00.41.49) měl jsem na účtě 30 bodů ze dne 28.5.2010 2.40.01 a mylně jsem se domníval, že je to za Pejsek jako ze škatulky. 50bodů se mi připsalo až ve 2.40.01 29.5.2010 t.j. celé dvě hodiny a nějaké drobné po položení dotazu. Přimlouval by jsem se za to, aby se k výpisu udávalo i o jakou soutěž se jedná - pokuď se někdo zůčastní vícero soutěží, které končí ve stejném termínu, dost se to plete. Dík a všechno dobré.
Za aktuální soutěž jsem taky nedostala nic...
Ahoj, body se připisují až po vyhlášení výherců. Poupata a Lucka (20.06.2010 23:22:28) napsal: Za aktuální soutěž jsem taky nedostala nic...
Hafoj, tak nevím Jakube, ale dívala jsem se do tvého bodového účtu a máš tam 50 bodů za soutěž, což je také počet bodů, který za soutěž "Pejsek jako ze škatulky" dostal každý soutěžící. Jakub (29.05.2010 00:41:49) napsal: V pravidlech této soutěže se psalo, že každý zúčasněný obdrží na svoje konto 50bodů za účast. Já dostal jen 30 bodů :( . To se mi za něco body strhli nebo jak tomu mám rozumět ? Děkuju za odpověd, hlavně adminům :-DD :-DD .
V pravidlech této soutěže se psalo, že každý zúčasněný obdrží na svoje konto 50bodů za účast. Já dostal jen 30 bodů :( . To se mi za něco body strhli nebo jak tomu mám rozumět ? Děkuju za odpověd, hlavně adminům :-DD :-DD .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?