Diskuze Soutěž-Psí tábor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,pokud bych nějakou náhodou vyhrála ten pobyt v tom táboře,na jak dlouho a kdy to bude??Jo a jak tam píšou,že si někoho s sebou můžu vzít,myslí to tak,že já+pes a kámoška+pes?:-)
Je to tak, že když vyhraješ, tak musíš jet s nějakou osobou, která si pobyt zaplatí. Eliška+Jackinek (18.04.2011 20:26:35) napsal: znamená to tedy když dotyčná osoba co pobyt vyhraje si sebou někoho dalšího vzít MUSÍ,jinak to neplatí. a nebo to není podstatné?a druhý člověk platí normálně jak je uvedeno na stránkách?Moc jsem to ani já nepochopila :D
znamená to tedy když dotyčná osoba co pobyt vyhraje si sebou někoho dalšího vzít MUSÍ,jinak to neplatí. a nebo to není podstatné?a druhý člověk platí normálně jak je uvedeno na stránkách?Moc jsem to ani já nepochopila :D
Ahoj, vše je v popisu soutěže. "Poukaz platí pro účast jedné osoby ZDARMA včetně ubytování a plné penze (při účasti nejméně dvou osob) na jeden týden Letního výcvikového tábora pořádaného Školou pracovní a zábavné kynologie v roce 2011 nebo libovolného Výcvikového víkendu." Termíny:http://skola.kynolog.cz/index.php/terminy-akci *Charlie+K+L* (11.04.2011 15:55:29) napsal: Ahoj,pokud bych nějakou náhodou vyhrála ten pobyt v tom táboře,na jak dlouho a kdy to bude??Jo a jak tam píšou,že si někoho s sebou můžu vzít,myslí to tak,že já+pes a kámoška+pes?:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?