Diskuze Soutěž TOP 100 - informace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zneužívať najlepšieho priateľa človeka, výhradne pre zištné ciele. To je bezcharakterné... Kde je potom tá "veľká" a "úprimná" láska ??? To je ako doping. Ja by som takých klamárov jednoducho negoval a blokoval by som ich IP adresy. Chamtivosť sa nevypláca !
To fakt nechápu.Vždt na každého jednou dojde.TAk si holt na to první místo počkám,ale takhle podvádět je fakt ubohý! Souhlasím s odebráním hlasů!!!!!!!!!!!! Doufám,že takových podvodníků už tu víc nebude : )
Tak tak, bylo to i 49 hlasů z jedné IP adresy za den, což je dost neuvěřitelné... adresy byly typu: babovka111@seznam.cz letadlo111@seznam.cz talir111@seznam.cz Ostatních 46 si už domyslete ;)
JÉ,KAMARÁDI MÁTE PRAVDU,ŽE BĚHÁNÍ VENKU JE LEPŠÍ NEŽ PC,TAK NECHME TY NAŠE DVOUNOŽCE NO....TAK MAXIMÁLNĚ 2HOD.POSÍLAT KOSTI.,AT´MAJÍ TAKY RADOST !! ALE PAK SE NÁM BUDOU VÍCE VĚNOVAT. MYSLÍM,ŽE NENÍ DŮLEŽITÉ NA KTERÉM MISTĚ JSME,NEBO KOLIK MÁME U PROFILU PŘÁTEL.DŮLEŽITÉ JE,ALESPON´PRO NÁS /MĚ A PANIČKU /,ŽE SE BAVÍME ,ČTEME,POZNÁVÁME NOVÉ RASY A ZVYKY A VŮBEC....a NESNÁŠÍME,KDYŽ NĚKDO NĚKOHO URÁŽÍ !!! POKUD JSOU MEZI NÁMI TAKOVÍ ZÁVISTIVCI,TAK CHUDÁCI TA JEJICH ZVĚŘINA A CHUDÁCI NAŠE VEDENÍ PORTÁLU,KDYŽ TO VŠE MAJÍ KONTROLOVAT. JE TO PŘECE KRÁÁÁSNÁ ZÁBAVA BÝT MEZI VÁMA. PACINKY VŠEM ♥SENDY♥ A PANIČKA.
A este by som chcela vediet aj tie IP adresy, som velmi zvedava, kto si zo mna takto nepekne vystrelil...
Takze som podvodnicka? Sama som si vymyslela adresy a posielala si kosticky??? Tak to mam chapat???? Mohla by som vediet tie adresy ,a ako si na to prisiel ze som si ich sama vymyslala.. Ide o to, ze toto je stranka o psoch, a nazvat ma podvodnickou, je sot silne slovo.. ň Nemam zaujem sa tu s niekym predbiehat a vymyslat si.. A dost ma to uraza, ze som tu vystavena na "tabule hanby" a ani vlastne neviem o co ide..
já se k počítači dostanu málo,ale když tu jsem tak si přečtu novinky o mazlíčcích,napíšu jim vzkaz a pošlu jim kostičky.Myslím,a souhlasím s názorem,že naši pesani nás mnohem raději mají u sebe venku,na procházce....já jsem s nima kolikrát i v boude...tak se mějte a nekažte tak pěkný blog o psech
Nepoznam tuto stranku dlho, ale vdaka nej sme nasli skvelu kamaratku Freyku a jej super panickov a stali sa z nas ozaj velmi dobri kamarati, az si niekedy myslime, ze sa pozname "100 rokov" ... a pritom nebyt hafikov, tak aj ked byvame par km od seba, mozno by sme sa nikdy nestretli....myslim, ze tieto stranky su prave o tom, aby sme sa spoznavali, vymienali si skusenosti, rady, zazitky, ... nie o tom, kto je na akom mieste v kostickovani a uz toboz nerozumiem tomu, preco by si niekto z falosnych emailovych adries len tak posielal kosticky a vobec sa tym zapodieval ... apropo len na margo admina, mozno ste to nemysleli zle, ale bez podlozenia, pripadne vyziadania reakcie by som "obvinenych" nevystavovala verejne, kym si naozaj nezistim a nebudem si ista kde je pravda....
Dakujeme Mirka.. To si aj my myslime, ze je to hlavne o spoznavani sa s ostatnymi, a tiez sme strasne radi, ze sme sa s Vami stretli, a stali sa z nas priatelia.. Kosticky nam nepomozu k viacerym priatelstvam. Moc dakujeme za podporu..
Dakujeme velmi pekne za podporu.. Moc si to vazime... Snad na nas nebudu teraz pozerat ako na pochybnych podvodnikov, ktorí si "musia" davat falosne kosticky. Este raz vdaka..
tak co, už se to tady uklidnilo, nebo se zase někdo rozhod rozjet nějakou akci pomlouvání??? :)) Lidi, doufam, že nás nebudete moc kostičkovat, nebo bych byla nerada, aby nás taky označili za podvodníky, že si sami posíláme kostičky... :)))
Jo ale když si hlasuješ pro pejska 4 krát denně a někdo vůbec tak to potom není o tom jak se pejsek líbí ale kolik máš emailů, a to potom nemá smysl
Uff - to jsem ráda, že to má kladné ohlasy. Bála jsem se, že budu za vraha :)))
Taky souhlasíme. Určitě by to bylo mnohem lepší
Báro, jsem pro a plně s tebou souhlasím. Eva
Co kdyby se kostičkování jako takové zrušilo? Já bych ponechala jen různé soutěže - jako třeba o nejroztomilejší portrét a tak a tam by mohli všichni uživatelé hlasovat. Asi by to bylo spravedlivější a nezabralo by to tolik času:)))
jo jo, to je taky pravda. Je to o tom, aby pro něj hlasovali ostatní a ne my, protože pro každýho páníčka je jeho pes nejkrásnější...
A já se ohrazuju proti slovu jen ... můj pocit povinnosti pramení z toho, že mě těší jejich zájem a ráda bych tu radost oplatila, kdyby měl den o pár desítek hodin víc :-)) Tahle definice mě celkem zamrzela. No co se dá dělat. Ale jsem stejně offtopic, tak i já mlčím. Básník se již vyjádřil ... :-)
ježiš, jestli někoho kostičkování baví nebo ne, tak to je přeci jejich věc a koho to nebaví, tak stejně nekostičkuje. Navíc, kdo kostičky vrací z povinnosti je vrací jen pro to, aby se jejich pes či kočka uchytili. Já osobně si většinou najdu čas na ty, kteří si ho našli na mě... a taky je každýho věc, kdo kolik přátel má. A dopsala sem :))
Je to tak... přeci když máte v seznamu přátel 400 lidí jako někteří, nelze dát kostičky všem. O důvod víc, proč mít v přátelích jen ty, se kterými se znáte (ať už naživo nebo virtuálně) a ne nedávat si tam ty, kteří pro vás jednou hlasovali a dali si vás do přátel... Kostičkování není povinnost :-)
:)) no zkrátka ať kostičkuje kdo chce a kdo nechce, ať nekostičkuje:) nebudem se kůli tomu hádat :) tak jak se dneska máte?? ;)
vždytjá tem co jsou v top1OO prju aby to místo meli ... samozrejme ze bych byla ráda abych tam byla i já :o) ale kvuli tomu se prece nestaná podvodníkem!!!!!já svoje zvířátka budu mít ráda takové jaké jsou ..... a nikdy s mi nebudou líbit mín .....kazdemu se libi nejvic zrovna ten jeho milacek a ma ho njrci to je jasne ... lale kvuli vyhre perece podvadet fakt nebudu!!!"! a tito lidi me opravdu fakt MRZÍ"!"""""":(
Neříkám,že občas tomu svýmu pejskovi nepošlu kostičky,ale žádný e-maily navíc si teda nezakládám...a potom se ráda dívám na ostatní profily a kostičkuju a když někdo pošle kostičky mně tak se na jeho hafíka podívám a zase kostičkuju...podle mě o nic nejde prostě má člověk radost když vyhraje,ale podvádět to je dost ubohý...
Aleš: o ale když si hlasuješ pro pejska 4 krát denně a někdo vůbec tak to potom není o tom jak se pejsek líbí ale kolik máš emailů, a to potom nemá smysl Koniec citátu. Čo k tomu dodať? Ja mám jeden mail. Súťažím poctivo! keby som mal internetovú kaviareň s 50 adresami budem lepší milovník maznáčika? Naši maznoši ani nevedia, čo je PC, vyvaľujú sa v posteli, potrebujú lásku a falošní hráči rozbijú aj to, čo je dobré. Ke´d sa zruší kostičkovanie, polovica klientov odíde ( chamtivcov, ale poctivci ostanú). Aspoň sa to preriedi a ostane iba dobré jadro. Keby kostičkovala nejaká komisia, bolo by to férovejšie, alebo deti v školách, nemocniciach a podobne... Prajem všetkým krásny víkend !
Jo ale když si hlasuješ pro pejska 4 krát denně a někdo vůbec tak to potom není o tom jak se pejsek líbí ale kolik máš emailů, a to potom nemá smysl Čo k tomu dodať? Ja mám jeden mail. Súťažím poctivo! keby som mal internetovú kaviareň s 50 adresami budem lepší milovník maznáčika? Naši maznoši ani nevedia, čo je PC, vyvaľujú sa v posteli, potrebujú lásku a falošní hráči rozbijú aj to, čo je dobré. Ke´d sa zruší kostičkovanie, polovica klientov odíde ( chamtivcov, ale poctivci ostanú). Aspoň sa to preriedi a ostane iba dobré jadro. Keby kostičkovala nejaká komisia, bolo by to férovejšie, alebo deti v školách, nemocniciach a podobne... Prajem všetkým krásny víkend !
No jasně, ty vrahu ... promiň, nemohla jsem si to odpustit:-)). Nevím jestli není jednodušší, aby kostičkoval kdo by chtěl a kdo nechce, ať jednoduše nekostičkuje, no ne? I když je to těžký. Taky cítím jakousi povinnost vracet a děkovat tak těm, co nám je poslali... Hm... Rozhodně to tu není o kostičkování, ale o tom, setkávat se tu s dalšími majiteli psů, povídat si o nich a prezentovat je a případně si tu najít přátele, kteří bydlí třeba kousek od vás, ale setkali jste se až tady. Je úplně jedno na jakém místě v top se psi nacházejí, ale zase chápu že některým na tom opravdu záleží. Tak ať kostičkují vesele dál. To či ono si myslím že by znamenalo odliv.
nemůžeš si sama posílat hlasy, že se nestydíš ;o)) a k tomu, že by se psovi mělo věnovat všetšina času... To bych netvrdila. Mojí ovčandu sem cvičila, byla s ní na zahradě a na procházkách, když sem čas měla a chtělo se mi. Špice mam od 3 měsíců doma, spí se mnou v posteli, je se mnou skoro pořád a to je špatný. Protože vždycky, když někam odjedu, sedí venku na schodech a hodinu prej kňučí, štěká, prostě brečí. Takže by se jim čas věnovat měl, ale spíš na výcvik.
Ahoj všem nadšeným pejskařům! Promiňte, ale ani po přečtení celé diskuze jsem zcela nepochopila její smysl a oč se tady vlastně všichni přou. Já osobně jsem soutěživý typ. Jsem nesmírně šťastná, když se posuneme o nějakou tu příčku výše. Osobně posílám kostičky i svému pejskovi. Běžně vyžívám tři emailové adresy, včetně firemní. Dále mám přístup k adrese mé matky, které jsem zřídila registraci, aby se taky mohla podílet ne utváření našich stránek. Chcete tedy říci, že toto všechno je špatné? Denně na našich stránkách hlasuje průměrně 20 - 30 uživatelů. Já mám z toho pocit, že se náš pes líbí. Mýlím se snad? A pak bych si ještě dovolila jednu drzou poznámku, neberte ji prosím jako útok, jen jako osobní pocit. Přijde samozřejmé, že každý pejsek je šťastný z přítomnosti majitele a ne z nějakého ocenění na internetu. Ti co tu ale toto píší si udělali čas ne PC a ne na svého psa... zamyslete se prosím. Ne slovy, ale činy dokazujete své myšlenky. Já tu píšu proto, že momentálně s naším hafíkem nejsem a mám proto chvilku pro internet. Pokud jsem s naším drobkem, tak na PC ani ča nemám, potřebuje hodně pozornosti. To by bylo vše. Předem se omlouvám, pokud jsem někoho rozčílila!
Nechápu, co tady řešíte, většina z vás tady má pravdu, ale proč by si lidi měli dávat samy kostičky?? Obzvlášť Lucy. Tak má krásnýho psa, kterej dostává kostičky, no bože, vždyť jsou i jiní psi, kteří jsou na prvnim místě, ty je mají podstivě, narozdíl od těchto jmenovanejch? Znam uživatele, kteří jsou mnohem mnohem víc soutěživější, než tihle jmenovaní a koho to zajímá? Děláte, jak kdyby byla cena 1 milion
Šlo asi o 20 různých, evidentně falešných emailových adres, jedna IP adresa za den! Což znamená o 3000 kostiček za měsíc víc, což nejde :-)
Nasla som sa medzi vyssie uvedenymi podvodnikmi, a som z toho dost rozcarovana, lebo tomu vobec nerozumiem!! ????? Mohla by som k tomu dostat nejake vysvetlenie?
Souhlasím se vším, co je tu napsané. U nás doma se počítač zrušil úplně a je pravda, že mnohem víc času trávíme na procházkách nebo jen tak blbneme na zahradě. A s těmi podvodnými hlasy je to hrůza. Tyhle stránky mají být o tom, aby si lidi představili vzájemně své miláčky a mohli si spolu popovídat. Tak proč se takhle nesmyslně honit za prvním místem?Zdravíme všechny hodné a poctivé lidičky
Jo jo souhlasím.... taky máme radost, když dostanem kostičky nebo tárečky, ale hnát se za prvním místem veškerými prostředky??? musí to fakt zabrat šíleně času, vymyslet maily, pak bodovat... Raději se půjdu projít s hafíkem nebo se s ním pomazlím! :-) Tímto zdravím poctivé kostičkovače :-)
je,že si lidi myslej,že seděním u počítače a posílání kostiček bude mít jejich pejsek radost z toho,co pro nej objetuji. Jim je to ale jedno,mnohem radeji by si hrali nebo sli na prochazku
Všichni sou fakt ubohý !! na každýho jednou dojde takže nevím proč podvádí akorát na to doplatí !
to ani ne ale vetsinou jsou to hlasy od uzivatelu: 123@seznam.cz, 213@seznam.cz, 312@seznam.cz... a tohle sama musis uznat ze podvod je. Nekde to uz Rival psal.
To jako když někomu hodně dávají hlasy tak je za to dikvalifikován?
Zdravím, soutěž TOP 100 by se měla hrát fér a pokud to někdo neumí... Profil Zlatka (4571) - denně průměrně od 20 do 49 hlasů - odebráno 100% hlasů Profil Emilek (4210) - jakbysmet - odebráno 100% hlasů Profil Dena (1912), Rita (2450), Gery (4737) a Aisha (4152) měli denně okolo 20 až 30 hlasů - odebráno 50% hlasů... Počet podvádějících nám tedy úspěšně klesá, ale stále to "není ono". Snažte se hrát fér, nezakládejte více účtů na falešné e-maily. Nebaví mě to kontrolovat. Díky.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?