Diskuze SOUTĚŽ TOP 100 - KRÁL HAFÍKŮ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo...to by bylo...kdo by napsal nejvíce písku s tím bych klidně i souhlasila...8-} A admini??..Co třeba se zeptat jich??...Jelikož to se to tu zkoušelo víckrát z novými návrhy a že by něco uspělo...8-}
Nechte ty lidi ať si sami rozhodnou co chtějí. Svoje soutěžící období mám za s sebou a hodnoty teď vidím úplně někde jinde. Za toto období jsme si s Rexíkem zde našli pár opravdových přátel,když jsme potřebovali radu, dostali jsme ji. A naopak.
mě stále nejde do hlavy proč vymýšlíte takové ,,soutěže"?? Král hafíků? Já svojí královnu mám doma(jakožto každý z nás má doma toho nej chlupáčka), takže bych ani nesoutěžila.
Rexíkova panička (08.11.2009 06:51:12) napsal: Nechte ty lidi ať si sami rozhodnou co chtějí. Svoje soutěžící období mám za s sebou a hodnoty teď vidím úplně někde jinde. Za toto období jsme si s Rexíkem zde našli pár opravdových přátel,když jsme potřebovali radu, dostali jsme ji. A naopak. Přesně, nechte lidi ať si rozhodnou. Pro mě za mě ať psíkovi daj na hlavu virtuální korunu do huby mu třeba strčí žezlo. :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nechci se nějak chlubit, ale stejnak opravdového krále hafíků a tu největší šlechtu mám doma jááááááááá. Jááááááááá, jááááááá, jááááááá a zase jenom jááááááá!!!! JASNÝ??????!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A už nediskutuju pchhh :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Podľa mna je zbytočná táto súťaž hodí sa len pre tých čo sú doma a majú čas posielať hlasy od rána do večera alebo do neskorej noci Tí čo chodia do roboty a majú aj doma povinnosti sú radi ked napíšu odkazy správy pre priateľov a kamarátov a ,dať kostičky pre nich akurát pred takými sviatkami to veru sa bude zasa hemžiť so žobravými prosbami naše správy budú tým zaplavené no pre každého gazdu a pána je jeho zvieratko kráľ tak z úcty k svojim kamarátom a priateľom budem toto ignorovať aby som nepoškodila nikomu a keby sa dali granule a konzervy v takýto krásny čas do útulkov bol by to šľachetný čin je to môj názor a nech sa každý rozhodne sám no nebudem na žobranie hlasov reflektovať
Naprosto souhlasim! Velmi brzo jsem pochopila, ze medaile za kosticky je jen pro ty,kteri sedi u pocitace a kostickuji. Pro lidi, kteri na to nemaji cas, je to nadlidsky ukol. Neni to medaile pro psa,je to medaile za klikani pana na pocitaci,a to je hnus. Jarmila (10.11.2009 19:50:01) napsal: Podľa mna je zbytočná táto súťaž hodí sa len pre tých čo sú doma a majú čas posielať hlasy od rána do večera alebo do neskorej noci Tí čo chodia do roboty a majú aj doma povinnosti sú radi ked napíšu odkazy správy pre priateľov a kamarátov a ,dať kostičky pre nich akurát pred takými sviatkami to veru sa bude zasa hemžiť so žobravými prosbami naše správy budú tým zaplavené no pre každého gazdu a pána je jeho zvieratko kráľ tak z úcty k svojim kamarátom a priateľom budem toto ignorovať aby som nepoškodila nikomu a keby sa dali granule a konzervy v takýto krásny čas do útulkov bol by to šľachetný čin je to môj názor a nech sa každý rozhodne sám no nebudem na žobranie hlasov reflektovať
pes Michal (07.11.2009 21:07:28) napsal: to není opravda, vyhrát můžou mnozí. Já například vyhrál nádherných 11 let s naším Michálkem a 8 s Pretinkou. A to je víc než jakákoliv virtuální či skutečná medaile. Skutečné vítězství si můžeme užívat každý, podle svých představ. Například já několik let toužil na soutěžích porazit kamaráda Mirka, který byl vždy lepší než já. A přestože jsem za ta léta nasbíral okolo 250 medailí, diplomů, trofejí a já nevím čeho ještě, stutečná výhra pro mě nakonec přišla, kdy na jedné soutěži jsem skončil druhý a Mirek čtvrtý. Společně jsme oslavili úspěch, ale pro mne to byla ta největší pocta - dokázal jsem to. ( mimochodem už se mi to nikdy nepovedlo zopakovat, ale tehdy to byla moje výhra) Takže klidně si dělejte krále hafíků, super hafíka, mega hafíka, ale kdo bude chtít, ten si tu svojí metu najde úplně někde jinde. A proč tohle píšu?;-D My se ,,vyhráli" navzájem...:-DD A to nepočítám několik desítek let s jinými hafany...Ale tady ,to byla láska,o kterou jsem se musela snažit.Takže,o to ,,sladší happyand"...:-DD A taky si nepotřebuji dokazovat to,že je pro mě můj Toník ,,víc než král" na soutěžích...;-) A mým přáním je,aby časem na to přišli i jiní...A věřím,že mnozí již dávno vědí o hodnotách bez medailí...;-) Aja.
Aja (07.11.2009 20:15:03) napsal: Já s tebou souhlasím,proto píši,proč nikdy nikdo nebude spokojený...;-) Není to prostě možné z lidského hlediska.A vyhrát může ,,jen jeden"...;-) Aja. to není opravda, vyhrát můžou mnozí. Já například vyhrál nádherných 11 let s naším Michálkem a 8 s Pretinkou. A to je víc než jakákoliv virtuální či skutečná medaile. Skutečné vítězství si můžeme užívat každý, podle svých představ. Například já několik let toužil na soutěžích porazit kamaráda Mirka, který byl vždy lepší než já. A přestože jsem za ta léta nasbíral okolo 250 medailí, diplomů, trofejí a já nevím čeho ještě, stutečná výhra pro mě nakonec přišla, kdy na jedné soutěži jsem skončil druhý a Mirek čtvrtý. Společně jsme oslavili úspěch, ale pro mne to byla ta největší pocta - dokázal jsem to. ( mimochodem už se mi to nikdy nepovedlo zopakovat, ale tehdy to byla moje výhra) Takže klidně si dělejte krále hafíků, super hafíka, mega hafíka, ale kdo bude chtít, ten si tu svojí metu najde úplně někde jinde.
Honey (07.11.2009 20:10:51) napsal: mě stále nejde do hlavy proč vymýšlíte takové ,,soutěže"?? Král hafíků? Já svojí královnu mám doma(jakožto každý z nás má doma toho nej chlupáčka), takže bych ani nesoutěžila. Já s tebou souhlasím,proto píši,proč nikdy nikdo nebude spokojený...;-) Není to prostě možné z lidského hlediska.A vyhrát může ,,jen jeden"...;-) Aja.
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (06.11.2009 04:10:42) napsal: Nojo … ale já si nejsem vědoma … že bych předložila nějaké požadavky … které by měl ten či onen splňovat. Tudíž řeč o možnosti jejich plnění mi přijde trošku bezpředmětná. Nebo se snad mýlím? Domnívám se … že jsem pouze konstatovala … že je to věc snadno změřitelná. Ale předpokládám … že spíš jak u kostiček … na kterých může makat daleký široký okolí … a domnívám se … že věc každého … může být mnohem významnějším ukazatelem popularity ne počet odeslaných … nýbrž počet přijatých zpráv. A eventualita … že by si někdo začal masivně posílat vzkazíky … mi přece jen přijde trošku ulítlá … byť by to jelo přes kopírák. Přece jen snadnější cesta je ke kostičkám než k dopískům. Nebo ne ? Ale možná právě proto by to stálo za pokus … ať se ukáže v plné síle jakej jsme národ koumesáků. Když pojedou souběžně kostičky i tohle … tak nevím … jak se s tím kdo vypořádá. Krom toho … zmínila jsem přece i zpětnou variantu … vždyť přece hafíci už nějakej pátek frčej ne? Tak vyhlásit třeba stav nějakého výročí. A navíc … nevím jak koho … ale mne ani ty zprávy přes kopírák nijak nepopuzují … vždyť vesměs jde o běžné pozdravy … tak co na nich měnit ??? A když si s někým vážně písnu … tak je to dočista jinde. A jestli se tím někdo chce zviditelnit ??? Probůh čím ??? Nějakou škrabkou ??? Navíc … copak tady je jen stádo oveček ??? (ať mi to holky prominou … vím o nich starou belu) … No to pak můžu negovat kdykoliv cokoliv … a dělat prdlačky … jen aby mě někdo něčím nepodfouknul. Chjó. Bohužel...Dost často přemýšlím nad tím,že všude a v každém oboru chce nyní být skoro každý 1.Píši ,,skoro",protože výjimky jsou.Ale kořeny jsou hlouběji.Nejsi -li dravý a akční,nejsi ,,in"...Nemám ráda lenost,laxnost,nic nedělání,ale ani ,,dravý" proud kupředu...Když půjde o ceny,vždy se najdou v tak obrovském počtu lidi,kteří budou psát sami sobě zprávy,přes kamarády,jiné ,,své" profily,apod...;-) Někdy je lepší snad ,,nevědět" než ,,vědět",jak a co lze udělat.Ztratíš iluze.Když zkusí nějaké podvůdky děcko,tak zaslouží vynadat či ,,pár na zadek",ale pozor na týrání!:-D Smutné je to u mých vrstevníků,t.j. lidí cca nad 40 a výše,tam to nechápu vůbec.Vše je v nás.Budeme-li hodnotit opravdu dobré profily,nebudou tam ti,o kterých píšete a píšeme...;-) Ale résumé?...Kolik lidí s námi bude psát?Budeme si psát ti,co nekostičkujeme a víme proč.Vcelku mně bylo jedno a je,kostičkuje-li někdo.Stačí-li psát,komunikovat a mít krásný profil,je mu přední místo upřímně přáno...Jak již jsem psala,muselo by být vše anonymní,nevidět,kdo koho hodnotí,číslo zaslaných kostiček na profilu,průběžné umístění,atd...;-) Ale?...Kdo ví...Aja.
pes Michal (05.11.2009 21:08:42) napsal: našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní. Nojo … ale já si nejsem vědoma … že bych předložila nějaké požadavky … které by měl ten či onen splňovat. Tudíž řeč o možnosti jejich plnění mi přijde trošku bezpředmětná. Nebo se snad mýlím? Domnívám se … že jsem pouze konstatovala … že je to věc snadno změřitelná. Ale předpokládám … že spíš jak u kostiček … na kterých může makat daleký široký okolí … a domnívám se … že věc každého … může být mnohem významnějším ukazatelem popularity ne počet odeslaných … nýbrž počet přijatých zpráv. A eventualita … že by si někdo začal masivně posílat vzkazíky … mi přece jen přijde trošku ulítlá … byť by to jelo přes kopírák. Přece jen snadnější cesta je ke kostičkám než k dopískům. Nebo ne ? Ale možná právě proto by to stálo za pokus … ať se ukáže v plné síle jakej jsme národ koumesáků. Když pojedou souběžně kostičky i tohle … tak nevím … jak se s tím kdo vypořádá. Krom toho … zmínila jsem přece i zpětnou variantu … vždyť přece hafíci už nějakej pátek frčej ne? Tak vyhlásit třeba stav nějakého výročí. A navíc … nevím jak koho … ale mne ani ty zprávy přes kopírák nijak nepopuzují … vždyť vesměs jde o běžné pozdravy … tak co na nich měnit ??? A když si s někým vážně písnu … tak je to dočista jinde. A jestli se tím někdo chce zviditelnit ??? Probůh čím ??? Nějakou škrabkou ??? Navíc … copak tady je jen stádo oveček ??? (ať mi to holky prominou … vím o nich starou belu) … No to pak můžu negovat kdykoliv cokoliv … a dělat prdlačky … jen aby mě někdo něčím nepodfouknul. Chjó.
pes Michal (05.11.2009 21:08:42) napsal: našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní. Nojo … ale já si nejsem vědoma … že bych předložila nějaké požadavky … které by měl ten či onen splňovat. Tudíž řeč o možnosti jejich plnění mi přijde trošku bezpředmětná. Nebo se snad mýlím? Domnívám se … že jsem pouze konstatovala … že je to věc snadno změřitelná. Ale předpokládám … že spíš jak u kostiček … na kterých může makat daleký široký okolí … a domnívám se … že věc každého … může být mnohem významnějším ukazatelem popularity ne počet odeslaných … nýbrž počet přijatých zpráv. A eventualita … že by si někdo začal masivně posílat vzkazíky … mi přece jen přijde trošku ulítlá … byť by to jelo přes kopírák. Přece jen snadnější cesta je ke kostičkám než k dopískům. Nebo ne ? Ale možná právě proto by to stálo za pokus … ať se ukáže v plné síle jakej jsme národ koumesáků. Když pojedou souběžně kostičky i tohle … tak nevím … jak se s tím kdo vypořádá. Krom toho … zmínila jsem přece i zpětnou variantu … vždyť přece hafíci už nějakej pátek frčej ne? Tak vyhlásit třeba stav nějakého výročí. A navíc … nevím jak koho … ale mne ani ty zprávy přes kopírák nijak nepopuzují … vždyť vesměs jde o běžné pozdravy … tak co na nich měnit ??? A když si s někým vážně písnu … tak je to dočista jinde. A jestli se tím někdo chce zviditelnit ??? Probůh čím ??? Nějakou škrabkou ??? Navíc … copak tady je jen stádo oveček ??? (ať mi to holky prominou … vím o nich starou belu) … No to pak můžu negovat kdykoliv cokoliv … a dělat prdlačky … jen aby mě někdo něčím nepodfouknul. Chjó.
pes Michal (05.11.2009 21:08:42) napsal: našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní.
pes Michal (05.11.2009 21:08:42) napsal: našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní.
pes Michal (05.11.2009 21:08:42) napsal: našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní. jo jo je to tak taky jsem si všimla.;-)
našel bych tu několik pejsků, kteří by si ten titul zasloužili, ale ani jeden z nich nesplňuje tvoje požadavky. Zprávy jsou jako kostičkování, najdeš zde uživatele, co napíší jednu a tu pak kopírují do aleluja , jen aby se o nich vědělo. Takže celý ten nápad je značně subjektivní.
Ahojky vespolek ! Dávám návrh na vyhlášení soutěže TOP 100 - Král hafíků … tedy nejoblíbenějšího pejdy zde … (či jiného mazlíka). Předpokládám, že ten … kdo dostal nejvíc dopísků … jich i nejvíc napsal … a může být právem nejoblíbenějším mazlíkem Hafíků. Je to nezpochybnitelné … na každém profílku je uveden počet obdržených vzkazíků … stejně tak jako doba jeho působení zde … tudíž lze použít i měsíční … či jakýkoliv průměr. Z tohoto důvodu se tato soutěž dá prakticky vyhlásit kdykoliv … i zpětně. A třeba i za loňský či letošní rok … měsíčně … pololetně … a hlavně … nedá se nijak zfalšovat … ani nelze namítat neobjektivitu posuzujících … jako v případě fotek. A nikdo nebude nikomu kňourat o poslání hlasíku :-D :-D :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?