Diskuze Soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych vědět, no... asik to není nutné nějak, ale zajímalo by mě, jak je to s těmi soutěžemi? Myslím, jako jestli se losují ti, kteří měli správné odpovědi, nebo to je podle toho, kolik si každý tipne soutěžících?? Děkuji
Kačka (09.04.2011 18:44:07) napsal: V soutěžích s otázkamy se losuje,ale myslím že v obrázkových a video soutěžích se to vybírá podle hlasů:-DD Já si myslím že u otázkových soutěží vyhrává ten kdo má nejpřesnější tip na otázku kolik lidí se zůčastní soutěže a taky má otázky odpovězeny správně. U fotosoutěží vítěze vybírá porota, už to tu bylo psáno několikrát. Hlasy jsou jen orientační.
Je to přesně tak, u vědomostních soutěží rozhodují správné odpovědi a tip. Pokud mají uživatelé stejný tip, tak rozhoduje rychlost. ;-) Markéta a Lery (10.04.2011 11:20:39) napsal: Já si myslím že u otázkových soutěží vyhrává ten kdo má nejpřesnější tip na otázku kolik lidí se zůčastní soutěže a taky má otázky odpovězeny správně. U fotosoutěží vítěze vybírá porota, už to tu bylo psáno několikrát. Hlasy jsou jen orientační.
♥ღ♥Honey ♥ღ♥ (09.04.2011 16:57:57) napsal: Dobrý den, chtěla bych vědět, no... asik to není nutné nějak, ale zajímalo by mě, jak je to s těmi soutěžemi? Myslím, jako jestli se losují ti, kteří měli správné odpovědi, nebo to je podle toho, kolik si každý tipne soutěžících?? Děkuji V soutěžích s otázkamy se losuje,ale myslím že v obrázkových a video soutěžích se to vybírá podle hlasů:-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?