Diskuze soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ღLabradůrci ღ (14.04.2011 19:25:10) napsal: Je mi trapné, že se stále ptám, ale chtěla bych něco zase vědět8-} ono, totiž když je soutěž, kde se dávají fotky a pak vítězové, jejich fotky se upraví na daný měsíc a je z toho tapeta na plochu. Chtěla bych se zeptat, protože se dá i hlasovat na každou fotku, ale vyhraje jiná? nebo je to podle hlasů? Kdybych tímto nějak otravovala, tak se omlouvám, ale chtěla bych to vědět, kdyžak mi nemusíte odpovídat8-} 8-} 8-} Jinak krásný den:-) Vítěze vybírá porota s přihlédnutím na počet hlasů.
Janča (25.04.2011 20:36:08) napsal: TO TŘEBA CHÁPU KDYŽ MÁ VÍC PROFILU .ALE JÁ NENAŠLA ŽÁDNÝHO S TĚCH PEJSKU NEBO TY FOTKY .NA HAFÍKÁCH.O TO MY JDE .TO JÁ BYCH SI POTOM MOHLA DÁT TAKY NĚJAKOU FOTKU NĚKDE STÁHNUTOU.VÁŠ ÁRONEK :-) :-) :-) To už se tady jednou řešilo, myslím že staženou fotku z internetu tam dát můžete, ale určitě ta fotka nevyhraje. Dle mého by se ani tomu kdo tam takovou fotku dá neměli připisovat body za účast v soutěži. Je ale možné, že někdo třeba má psa, jehož fotku tam dá, akorát tu nemá jeho profil. Podle mě je nahrátí stažené fotky z internetu podvod v soutěži:-~
Díky moc za vysvětlení .Jen jsem se ptala.Janča a ÁRONEK :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Ahoj, díky za upozornění, uživatelka byla penalizována. Janča (26.04.2011 10:41:00) napsal: Vidíte .A pomalu nám nikdo nevěřil ,že má fotky možná stažený z internetu .Já taky neříkám všechny zdraví ÁRONEK :-( :-( :-( :-( :-(
Vidíte .A pomalu nám nikdo nevěřil ,že má fotky možná stažený z internetu .Já taky neříkám všechny zdraví ÁRONEK :-( :-( :-( :-( :-(
Janča (25.04.2011 19:04:44) napsal: Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak je možné ,že uživatel Sisinka má v soutěži pomalu 12 fotek .Když se mužou přihlašovat jen dvě fotky.A když jsem si najela na její profil tak ,žádný pejsek ,kterýho má v soutěži na hafíkách nemá .Nebo to si muže snad každý dát fotku jakou chce i třeba stáhnutou z internetu.Myslela jsem si ,že Fotky musí být jen z hafíku .děkuji moc ÁRONEK S PANIČKOU :-) :-) :-) Tak jsem se koukala na fotky a je evidentní že uživatel Sisinka má přinejmenším několik, pokud ne všechny fotky stažené z internetu:( :( :(
Janča (25.04.2011 21:23:55) napsal: jÁ JSEM NEMYSLELA,ŽE BYCH TAM DALA NĚJAKOU FOTKU STAŽENOU Z INTERNETU .JEN MĚ UDIVUJE .ŽE KDYŽ NEMÁ UDĚLANÝ PROFIL TĚCH PEJSKU ,ŽE MUŽE SOUTĚŽIT . ALE ASI JE TO TAK .ADMINI NA TO KOUKAJÍ ASI JINAK .JANČA Proč by nemohl soutěžit, když nemá vytvořený profil psa? To není podmínkou ani registrace, ani účasti v soutěži.
jÁ JSEM NEMYSLELA,ŽE BYCH TAM DALA NĚJAKOU FOTKU STAŽENOU Z INTERNETU .JEN MĚ UDIVUJE .ŽE KDYŽ NEMÁ UDĚLANÝ PROFIL TĚCH PEJSKU ,ŽE MUŽE SOUTĚŽIT . ALE ASI JE TO TAK .ADMINI NA TO KOUKAJÍ ASI JINAK .JANČA
Jessica (25.04.2011 20:51:40) napsal: Já nikdy víc, jak dvě fotky nedávala (pokud vůbec). Takže mě omezuje to, že po dvou nahraných fotkách už další z jednoho účtu přidat nejde, nebo je to někde napsané - nikde to totiž nevidím. Je to tam napsané jak se klikne na to soutěžit, teď už to tam nemám, protže sem tam ty fotky už dala, ale před vložením fotek to tam naspané bylo (po vyplnění iniciálů a kliknutí na soutěžit myslím)
Markéta a Lery (25.04.2011 20:10:02) napsal: Za 1 profil se můžou nahrát 2 fotky, je to opravdu tak. Já tam teď dala 2 a víc jich tam dát ani nejde. Navíc je to tam psané že 2. Já nikdy víc, jak dvě fotky nedávala (pokud vůbec). Takže mě omezuje to, že po dvou nahraných fotkách už další z jednoho účtu přidat nejde, nebo je to někde napsané - nikde to totiž nevidím.
TO TŘEBA CHÁPU KDYŽ MÁ VÍC PROFILU .ALE JÁ NENAŠLA ŽÁDNÝHO S TĚCH PEJSKU NEBO TY FOTKY .NA HAFÍKÁCH.O TO MY JDE .TO JÁ BYCH SI POTOM MOHLA DÁT TAKY NĚJAKOU FOTKU NĚKDE STÁHNUTOU.VÁŠ ÁRONEK :-) :-) :-)
Markéta a Lery (25.04.2011 20:10:02) napsal: Za 1 profil se můžou nahrát 2 fotky, je to opravdu tak. Já tam teď dala 2 a víc jich tam dát ani nejde. Navíc je to tam psané že 2. A teď jsem se ještě koukala že uživatel Sisinka má 9 profilů, tudíž může mít 18 fotek v soutěži.
Jessica (25.04.2011 19:57:32) napsal: Ne každý tu má profil psa, i když ho doma má. Fotky stažené z netu jsou dost často dobře rozpoznatelné. Admini mezi nimi vybírají, ještě jsem neviděla, že by vybrali "pochybnou" fotku. U podmínek přijetí fotky do soutěže nevidím, že maximum vložených fotek jsou 2. Někdy jsem si ale taky všimla, že jich bylo vloženo opravdu hodně. Za 1 profil se můžou nahrát 2 fotky, je to opravdu tak. Já tam teď dala 2 a víc jich tam dát ani nejde. Navíc je to tam psané že 2.
Janča (25.04.2011 19:04:44) napsal: Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak je možné ,že uživatel Sisinka má v soutěži pomalu 12 fotek .Když se mužou přihlašovat jen dvě fotky.A když jsem si najela na její profil tak ,žádný pejsek ,kterýho má v soutěži na hafíkách nemá .Nebo to si muže snad každý dát fotku jakou chce i třeba stáhnutou z internetu.Myslela jsem si ,že Fotky musí být jen z hafíku .děkuji moc ÁRONEK S PANIČKOU :-) :-) :-) Ne každý tu má profil psa, i když ho doma má. Fotky stažené z netu jsou dost často dobře rozpoznatelné. Admini mezi nimi vybírají, ještě jsem neviděla, že by vybrali "pochybnou" fotku. U podmínek přijetí fotky do soutěže nevidím, že maximum vložených fotek jsou 2. Někdy jsem si ale taky všimla, že jich bylo vloženo opravdu hodně.
MaB (25.04.2011 19:28:46) napsal: Nevím, jak to berou admini, ale podle mě za každý PSÍ profil by měly být povoleny 2 fotky. Že tam využívá i dalších profilů koňú a koček, je podle mě chyba. Zároveň by tam měly být fotky VLASTNÍCH psů a ne nějaké stažené z internetu nebo od známých. Ale to záleží na adminech jak to berou a jak to budou posuzovat.
Nevím, jak to berou admini, ale podle mě za každý PSÍ profil by měly být povoleny 2 fotky. Že tam využívá i dalších profilů koňú a koček, je podle mě chyba. Zároveň by tam měly být fotky VLASTNÍCH psů a ne nějaké stažené z internetu nebo od známých. Ale to záleží na adminech jak to berou.
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak je možné ,že uživatel Sisinka má v soutěži pomalu 12 fotek .Když se mužou přihlašovat jen dvě fotky.A když jsem si najela na její profil tak ,žádný pejsek ,kterýho má v soutěži na hafíkách nemá .Nebo to si muže snad každý dát fotku jakou chce i třeba stáhnutou z internetu.Myslela jsem si ,že Fotky musí být jen z hafíku .děkuji moc ÁRONEK S PANIČKOU :-) :-) :-)
Je mi trapné, že se stále ptám, ale chtěla bych něco zase vědět8-} ono, totiž když je soutěž, kde se dávají fotky a pak vítězové, jejich fotky se upraví na daný měsíc a je z toho tapeta na plochu. Chtěla bych se zeptat, protože se dá i hlasovat na každou fotku, ale vyhraje jiná? nebo je to podle hlasů? Kdybych tímto nějak otravovala, tak se omlouvám, ale chtěla bych to vědět, kdyžak mi nemusíte odpovídat8-} 8-} 8-} Jinak krásný den:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?