Diskuze soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

O vítězích rozhoduje porota složená z adminů. K hlasování uživatelů přihlíží, musí ale posoudit také kvalitu fotek a to, jestli odpovídají tématu soutěže.
Niki a Baddy (22.03.2014 14:29:09) napsal: protože kdyby o tom rozhodovali jen lidi, tak by zvítězily fakt hrozné fotky, se někdy v průběhu soutěže podívej které fotky vyhrávají- většinou ty které vůbec nejsou k tématu ;-)
Marci, je potřeba číst pravidla, jsou u každé soutěže. Ohledně vítězů v pravidlech "Vyhodnocení fotosoutěží/videosoutěží zajišťuje tříčlenná komise administrátorů portálů Hafici.cz/Miciny.cz/Konicci.cz. Fotografie/videa jsou hodnoceny podle dodržení tématiky soutěže, kvality a originality, s přihlédnutím k počtu hlasů od uživatelů." Marci (22.03.2014 15:04:50) napsal: Ok, tak proč mají lidi posílat hlasy!!!! AŤ rozhodne ten....někdo s velkým N....my se pak podíváme koho že to vybral:-( To je jedno , že se ti zdá, že pejsci nejsou lidmi vybírání podle tématu, ale soutěž je soutěž a jestli lidé rozhodli tak, jak rozhodli tak by to mělo být. Já jsem nerada za "slepičku", která jenom zobe, snáší vejce a hlavně drží zobák. Pěkný den přeji
No já ted posílala fakt hezké fotky a nic :_( už v tolika soutěžích .Podle čeho vybíráte vítěze?Ono někdo může taky vyhrávat pořád a někdo vůbec nic.zapisujete to někam který uživatel už vyhrál aby měli šanci i ostatní co posilají pěkné fotky?A k soutěží "pes jako člověk" pésana v oblečení a čepici dokáže vyfotit každý ;-) chtělo to vybrat vítěze s orginálními fotkami ;-) a že jich tam je ;-D .
Každý si myslí, že měl vyhrát, ale to bohužel nejde ;-D Vítěze vybírá porota složená z adminů podle toho, jestli fotka odpovídá zadání soutěže, podle kvality fotky, podle hlasování uživatelů a jednoduše podle toho, jak se konkrétní fotka líbí, což je samozřejmě individuální a záleží na vkusu. Kobylatko (03.06.2014 12:35:35) napsal: No já ted posílala fakt hezké fotky a nic :_( už v tolika soutěžích .Podle čeho vybíráte vítěze?Ono někdo může taky vyhrávat pořád a někdo vůbec nic.zapisujete to někam který uživatel už vyhrál aby měli šanci i ostatní co posilají pěkné fotky?A k soutěží "pes jako člověk" pésana v oblečení a čepici dokáže vyfotit každý ;-) chtělo to vybrat vítěze s orginálními fotkami ;-) a že jich tam je ;-D .
Marci (22.03.2014 14:59:23) napsal: Ok, tak proč mají lidi posílat hlasy!!!! AŤ rozhodne ten....někdo s velkým N....my se pak podíváme koho že to vybral:-( To je jedno , že se ti zdá, že pejsci nejsou lidmi vybírání podle tématu, ale soutěž je soutěž a jestli lidé rozhodli tak, jak rozhodli tak by to mělo být. Já jsem nerada za "slepičku", která jenom zobe, snáší vejce a hlavně drží zobák. Pěkný den přeji
Marci (22.03.2014 12:18:03) napsal: Vážení, nevím proč necháváte hlasovat lidi, tedy necháváte je posílat hlasy,když v konečné fázi tyto hlasy nehrají roli. Proč jednoduše nenapíšete, abychom posílali fotky a že pak někdo...kdo?...rozhodne o 1-3 místu. Takhle se mi zdá, že si z nás děláte jenom srandu:_( . Zajímala by mě pravidla a způsob podle, kterého se soutěže řídí. Měli byste to uvést, aby lidé nemuseli pochybovat o regurélnosti soutěží. Docela ráda jsem posílala hlas pejskům, kteří si podle mě zasloužili vyhrát, ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že "hlas lidu" u vás nemá žádnou cenu, už to nedělám. Jsem ze způsobu vašeho určování vítězů poněkud rozladěná a otrávená a mohu vás ujistit, že nejsem sama. Velmi napjatě budu očekávat, a doufám, že se jí dočkám, vaši odpověď na otázku kdo tedy určuje 1-3 místo a proč to nejsou hlasy lidí?! Díky za odpověď naštvaná majitelka psíka. protože kdyby o tom rozhodovali jen lidi, tak by zvítězily fakt hrozné fotky, se někdy v průběhu soutěže podívej které fotky vyhrávají- většinou ty které vůbec nejsou k tématu ;-)
Vážení, nevím proč necháváte hlasovat lidi, tedy necháváte je posílat hlasy,když v konečné fázi tyto hlasy nehrají roli. Proč jednoduše nenapíšete, abychom posílali fotky a že pak někdo...kdo?...rozhodne o 1-3 místu. Takhle se mi zdá, že si z nás děláte jenom srandu:_( . Zajímala by mě pravidla a způsob podle, kterého se soutěže řídí. Měli byste to uvést, aby lidé nemuseli pochybovat o regurélnosti soutěží. Docela ráda jsem posílala hlas pejskům, kteří si podle mě zasloužili vyhrát, ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že "hlas lidu" u vás nemá žádnou cenu, už to nedělám. Jsem ze způsobu vašeho určování vítězů poněkud rozladěná a otrávená a mohu vás ujistit, že nejsem sama. Velmi napjatě budu očekávat, a doufám, že se jí dočkám, vaši odpověď na otázku kdo tedy určuje 1-3 místo a proč to nejsou hlasy lidí?! Díky za odpověď naštvaná majitelka psíka.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?