Diskuze Soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč mi nejde soutěžit? Ani minule, když se přihlásím a vypíšu i celou adresu a pak dám soutěžit, naskočí mi tam vždy něco jiného, např.že nelze vložit fotku, ap.a nejde soutěžit:-~ . Děkuji.
Tak, tady jsme opět u problému soutěže. Tato paní, nebo slečna "NEL" kromě tohoto jména nemá uvedeno VŮBEC NIC !! !! !! NATOŽ ABY MĚLA ZALOŽENÝ PROFIL PEJSKA !! !! !! Tak s čím chce soutěžit ?? ?? ?? Přece je v soutěži uvedeno, že za každý profil je možno nahrát dvě fotografie. Ale profil pejsků tato dáma jaksi postrádá 8-| 8-| 8-} 8-} No dobře, třeba to neví, a až si tohle přečte tak šup a nafláká si třeba 5 prázdných profilů, nějaké jméno vždy vymyslí, a hned má prostor pro 10 fotek 8-} 8-} 8-} !! !! !! (třeba někde kradených, kdo to dokáže !! !! ) Myslím, že pro účast v soutěži by měl být ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ !! VYPLNĚNÝ PROFIL, základní údaje o pejskovi a profilová fotka. To si myslím, že v době dnešní techniky zvládne naprosto každý uživatel. Nikdo tam přece, pokud sám nechce, nemusí vypisovat romány. Ale postup paní, nebo slečny "NEL" mne docela i pobavil 8-}
Všechny vítězné fotografie kontrolujeme, jestli nejsou stažené z internetu. Pokud nám i přesto něco unikne, budeme rádi, když nám to napíšete, abychom mohli chybu napravit. janabufik (13.09.2014 23:59:33) napsal: Souhlasím, že je to spravedlivé, pokud má někdo založené profily aspoň částečně vyplněné a aspoň s jednou profilovou fotografií SVÉHO zvířátka. Jinak si, s prominutím, můžu "naflákat" profilů třeba 20, jméno vždycky vymyslím a pak do soutěže mohu dát jakékoliv obrázky, od kamarádů. nebo postahované kdekoliv na internetu. Všechny podvodné fotografie nevystopujete. Asi před dvěma roky byla v soutěži na 1. místě fotografie pejska s listem na čumáku, kterou jsem shodou okolností dostala v jedné prezentaci (francouzské) a pak hup a najenou ji někdo vydával za svou v soutěži. A vyhrál !! 8-} !! !! To jen pro příklad.
Bohužel neumíme zařídit, aby vyhráli a tim pádem byli spokojeni všichni. Vyhrávají ti soutěžící, které vybere porota, prihlizejic k hlasování uživatelů..
Naschvál jsem nejhorší nevybrala, vybrala jsem první, na kterou jsem narazila ;-) Zúčastnit soutěže se můžete s jakoukoliv fotkou, od zhodnocení kvality je tu pak porota. Evidentně Vaše fotky nebyly dostatečně kvalitní či kreativní, co víc k tomu říct? Za účast v soutěži, bez ohledu na kvalitu fotek, jste získala body do bonus programu, za které si můžete objednat dáreček.
Jak je to s poštovným v případě výhry v soutěžích? ;-D
Poštovné hradíme my, případně sponzor soutěže, pokud ceny zasílá přímo on.
Jak to vypadá s vyhodnocením soutěže o nálepky :D ;-D ?
U klasických fotosoutěží je vždy přesně uvedené téma, kterému by fotografie měly odpovídat. U soutěží o foto do kalendáře jde o tématické fotky k danému měsíci a uvedené konkrétní motivy jsou spíš nápovědou, jaké fotky bychom uvítali ;-D Akíčita (22.10.2014 12:50:33) napsal: Jsem tu zaregistrovaná teprv krátce, takže ještě nemám zmapováno do detailu, jak stránky fungují, co vše zde lze a nelze...Dnes jsem zkusila poslat dvě fotky svého hafa do soutěže, ale jak tady pročítám níže tu diskusi o soutěžích, říkám si, že jsem asi poslala fotky "mimo téma"....Myslela jsem si totiž, že ta témata snímků k listopadu a prosinci jsou jen orientační, jako aby měl člověk přestavu, jaké fotografie vybrat, ale ono se tím zřejmě myslí jednoznačné stanovení témat...čili ne jen "pes v zimě a na podzim", ale opravdu konkrétně "pes skákající v listí" apod. Chápu to správně? Díky za info - Eva.
Najdete je na konci soutěže (před výherci) -https://www.hellosandy.cz/zabava/souteze/soutez-o-3d-psi-samolepky/ Kobylatko (22.10.2014 20:09:42) napsal: A jaké že jsou správné odpovědi? :-D
Kate (20.10.2014 17:33:33) napsal: Jééé, jsem to ale matlák. Zapomněla jsem to "dát ven". Moje chyba. A jaké že jsou správné odpovědi? :-D
Radka (22.10.2014 13:08:00) napsal: U klasických fotosoutěží je vždy přesně uvedené téma, kterému by fotografie měly odpovídat. U soutěží o foto do kalendáře jde o tématické fotky k danému měsíci a uvedené konkrétní motivy jsou spíš nápovědou, jaké fotky bychom uvítali ;-D Aha, děkuji za osvětlení;-)
Radka (22.10.2014 13:08:00) napsal: U klasických fotosoutěží je vždy přesně uvedené téma, kterému by fotografie měly odpovídat. U soutěží o foto do kalendáře jde o tématické fotky k danému měsíci a uvedené konkrétní motivy jsou spíš nápovědou, jaké fotky bychom uvítali ;-D Aha, moc díky za osvětlení;-)
No určitě! Budeme jen rádi ;-) Inspirace se vždy hodí :-) Kobylatko (26.10.2014 16:56:46) napsal: Je možné navrhnout téma pro soutěž ať už foto nebo otázkovou ;-D ?
Je možné navrhnout téma pro soutěž ať už foto nebo otázkovou ;-D ?
Kate (26.10.2014 20:23:20) napsal: No určitě! Budeme jen rádi ;-) Inspirace se vždy hodí :-) Napsat to asi do vzkazníku že ;-D ?
Kate (28.10.2014 21:50:31) napsal: Klidně i sem i do interních zpráv. Je to na vás. já bych byla pro otázkovou soutěž výcvik a výchova psa bo poslední dobou se setkávám s lidma co maj psa a nenaučí ho ani povel ke mne,sedni,lehni takové ty základy.Pak jdu na prochajdu se svíma psiskama který mám na vodítku,velkýho s košíkem a najednou se za náma řítí neovladatelný pes a za ním v dáli stojí řvoucí člověk na psa :-~ .A výhra by pak třeba mohla v otázkové soutěži být výcvikové pomůcky např:píšťalka,klikr,pamlskovník ... ;-) . Ty psí oči to zní taky dobřééé ;-D :D .
Co třeba soutěž "Nejlepší psí oči"? :-D Ta tady myslím ještě nebyla :)
Ani (30.10.2014 20:49:33) napsal: To si ještě pamatuji, když jsem šla se svým štěndem (to mu bylo asi 3 měsíce) na procházku a najednou na nás vyletěl nějaký kříženec NO a Jack russel teriér a chtěli nás kouknout... No myslela jsem si, že mě asi klepne.. Nakonec jsem viděla, že proletěli děravým plotem.. Ahááá, takže páníček není schopen zabezpečit svůj pozemek a při tom ani nevycvičit svoje psy.. Jsem mu potom vynadala, že si má plot laskavě opravit a vycvičit si psy, protože kolem jeho domu chodí i malé děti nebo maminky s kočárky a teď kdyby ti jeho psiska na ně zaútočili.. :_/ Omlouvám se za chybu :-D Má tam být "kousnout" ;-D
Kobylatko (30.10.2014 20:36:51) napsal: Bylo by to super taková soutěž :D .Nebo samovečiči to je též děs a hrůza 8-} . To si ještě pamatuji, když jsem šla se svým štěndem (to mu bylo asi 3 měsíce) na procházku a najednou na nás vyletěl nějaký kříženec NO a Jack russel teriér a chtěli nás kouknout... No myslela jsem si, že mě asi klepne.. Nakonec jsem viděla, že proletěli děravým plotem.. Ahááá, takže páníček není schopen zabezpečit svůj pozemek a při tom ani nevycvičit svoje psy.. Jsem mu potom vynadala, že si má plot laskavě opravit a vycvičit si psy, protože kolem jeho domu chodí i malé děti nebo maminky s kočárky a teď kdyby ti jeho psiska na ně zaútočili.. :_/
Ani (30.10.2014 19:49:57) napsal: Ano, to je velice dobrý nápad.. Znám taky hodně lidí, kteří své psy absolutně nezvládají.. neumí ani zůstaň atp. 8-} Bylo by to super taková soutěž :D .Nebo samovečiči to je též děs a hrůza 8-} .
Kobylatko (01.11.2014 08:36:12) napsal: Někdo umí fotit,někdo umí kreslit ;-) ;-D . Svatá pravda :D
Tak sem koukala na starší soutěže a od stránky 6 po 17 to jsou aspoň ceny ;-) a myslím si že většina by uspěla i v bonus programu :-D .
A nebo co takhle soutěž " namaluj svého psa " .Nakreslit svého psa tužkou,vodovky,tempery,uhel,pastelky ... vyfotit a dát do soutěže ;-D hlavně né jako obvykle hodnotit kvality fotek a kdesi cosi ale kresbu,zachycení mazlíčka tužkou,uhlem... prostě samotný obrázek,jako je jasný že to musí být trocha vidět na tý fotce :-) .Kresbu na počítači nééé bo to zvládne opravu každý i dítě a není to ono ;-) .Co vy na to? A co admini?co říkáte na zatím podané návrhy?půjde z toho něco?Většinou jsou foto soutěže tak at je taky změna ;-D .
Tak jsem se podívala zpětně do soutěží na Vaše fotky a bohužel třeba takováto fotkahttp://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/102001-104000/102502-photo-File-Obraz5847.jpg kvalitní není a vyhrát nemůže. Doporučuji fotit do soutěží foťákem, nikoliv mobilem.
Jarmila (31.10.2014 20:20:32) napsal: Nápad to nie je zlý ale len pre určitú skupinu ktorý majú talent na kreslenie výtvarníctvo je pre mňa veľmi slabá stránka okrem teorie o maliaroch tú ovládam aj viem pomenovať techniky ale kresliť to vôbec nie Někdo umí fotit,někdo umí kreslit ;-) ;-D .
Kobylatko (31.10.2014 17:32:23) napsal: A nebo co takhle soutěž " namaluj svého psa " .Nakreslit svého psa tužkou,vodovky,tempery,uhel,pastelky ... vyfotit a dát do soutěže ;-D hlavně né jako obvykle hodnotit kvality fotek a kdesi cosi ale kresbu,zachycení mazlíčka tužkou,uhlem... prostě samotný obrázek,jako je jasný že to musí být trocha vidět na tý fotce :-) .Kresbu na počítači nééé bo to zvládne opravu každý i dítě a není to ono ;-) .Co vy na to? A co admini?co říkáte na zatím podané návrhy?půjde z toho něco?Většinou jsou foto soutěže tak at je taky změna ;-D . Skvělá soutěž!! :D
Kobylatko (31.10.2014 17:32:23) napsal: A nebo co takhle soutěž " namaluj svého psa " .Nakreslit svého psa tužkou,vodovky,tempery,uhel,pastelky ... vyfotit a dát do soutěže ;-D hlavně né jako obvykle hodnotit kvality fotek a kdesi cosi ale kresbu,zachycení mazlíčka tužkou,uhlem... prostě samotný obrázek,jako je jasný že to musí být trocha vidět na tý fotce :-) .Kresbu na počítači nééé bo to zvládne opravu každý i dítě a není to ono ;-) .Co vy na to? A co admini?co říkáte na zatím podané návrhy?půjde z toho něco?Většinou jsou foto soutěže tak at je taky změna ;-D . Nápad to nie je zlý ale len pre určitú skupinu ktorý majú talent na kreslenie výtvarníctvo je pre mňa veľmi slabá stránka okrem teorie o maliaroch tú ovládam aj viem pomenovať techniky ale kresliť to vôbec nie
Radka (20.09.2014 08:35:11) napsal: Bohužel neumíme zařídit, aby vyhráli a tim pádem byli spokojeni všichni. Vyhrávají ti soutěžící, které vybere porota, prihlizejic k hlasování uživatelů.. O tohle vůbec nejde.Jde o to aby někdo nevyhrál 10x a někdo se stejně kvalitní fotkou uřel nos 8-} .To si myslím že zařídit jde zaznamenávát si výherce při množství soutěží na hafikách.
Kobylatko (29.10.2014 10:43:07) napsal: já bych byla pro otázkovou soutěž výcvik a výchova psa bo poslední dobou se setkávám s lidma co maj psa a nenaučí ho ani povel ke mne,sedni,lehni takové ty základy.Pak jdu na prochajdu se svíma psiskama který mám na vodítku,velkýho s košíkem a najednou se za náma řítí neovladatelný pes a za ním v dáli stojí řvoucí člověk na psa :-~ .A výhra by pak třeba mohla v otázkové soutěži být výcvikové pomůcky např:píšťalka,klikr,pamlskovník ... ;-) . Ty psí oči to zní taky dobřééé ;-D :D . Ano, to je velice dobrý nápad.. Znám taky hodně lidí, kteří své psy absolutně nezvládají.. neumí ani zůstaň atp. 8-}
Klidně i sem i do interních zpráv. Je to na vás. Kobylatko (28.10.2014 12:14:43) napsal: Napsat to asi do vzkazníku že ;-D ?
Jsem tu zaregistrovaná teprv krátce, takže ještě nemám zmapováno do detailu, jak stránky fungují, co vše zde lze a nelze...Dnes jsem zkusila poslat dvě fotky svého hafa do soutěže, ale jak tady pročítám níže tu diskusi o soutěžích, říkám si, že jsem asi poslala fotky "mimo téma"....Myslela jsem si totiž, že ta témata snímků k listopadu a prosinci jsou jen orientační, jako aby měl člověk přestavu, jaké fotografie vybrat, ale ono se tím zřejmě myslí jednoznačné stanovení témat...čili ne jen "pes v zimě a na podzim", ale opravdu konkrétně "pes skákající v listí" apod. Chápu to správně? Díky za info - Eva.
Jééé, jsem to ale matlák. Zapomněla jsem to "dát ven". Moje chyba. Kobylatko (20.10.2014 14:50:14) napsal: Jak to vypadá s vyhodnocením soutěže o nálepky :D ;-D ?
Ano souhlasím s příspěvkem pode mnou. Nechápu co stále řešíte. Prostě vyhrávají kvalitní fotky což ty vaše evidentně nejsou. Vyhrávají i profili s méně přáteli. Musíte se prostě smířit s tím že ne pokaždé vyhrajete. Konkurence je vysoká a krásných fotek mnoho. Kdyby to bylo jen o hlasování lidí bez dozoru poroty tak se budete vztekat že tam jsou nekvalitní fotky. Kdyby to naopak bylo jenom na porotě budete se vztekat že je někdo podplatil nebo že mají zálusk jenom na určitá plemena psů. Já osobně si myslím že takový systém vyhodnocování je ideální ;-) Co jsem koukala zpětně na výherní fotky tak víceméně odpovídají systému vyhodnocení. Když se třeba vybíra fotka pro psa na kalendář na plochu tak je jasné že porota nevybere starého vypelichaného 19tiletého ''míšu'' i když je na prvním místě, ale radči zvolí např: 'ťapku'co je na druhém místě v nejlepších letech a fotka je originální a kvalitní :D Kobylatko (22.09.2014 16:04:20) napsal: Ano však jó vyberte zrovna! tu co není focená fotákem 8-} >:-( .A tohle je jako co? z poslední soutěže http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106439-photo-File-Fotografie0406.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106436-photo-File-SAM_5038.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106441-photo-File-Fotografie0435.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106435-photo-File-SAM_5027.jpg Tohle je foceno fotákem a sama jste psala že stačí obyčejný 8-} .A bohužel nejsem sama komu se nelíbí hodnocení v soutěžích,stačí kouknut na komebtáře níže.A ano bohužel ti podemou mají pravdu,hodnotí se podle toho že vyhrávají ti co maj nejvíce kamarádů v profili. dax :no myslím že vy do toho nemáte co mluvit,nemáte vyplněný profil ani žádné zvíře,takže bohužel s anonymen nemá cenu se bavit ;-) .
Kobylatko (22.09.2014 16:15:16) napsal: Tohle může opravdu udělat jen malé dítě vybrat naschvál tu nejhoší ;-) . No, já vyplněné profily mám, tak se k tomu vyjádřím 8-) Jsem si jistá, že admini proseděli u pc dny a noci, jen aby vybrali tu nejhorší fotku. Teď se škodolibě smějí u svých monitorů a říkají si, jak skvěle to udělali >:) Pokud se přihlásím do soutěže, musím počítat s tím, že nevyhraju, to za prvé. Pokud se přihlásím do fotosoutěže, musím počítat nejen s tím, že nevyhraju, ale taky s tím, že fotka musí mít určitou kvalitu a být kvalitně zpracovaná. Dobře vyfocená, oříznutá, upravená. Mé laické oko (na názor mám právo 8-) ) mi říká, že nejen fotka, tebou zaslaná do soutěže a focená mobilem, byla nekvalitní, ale i ty, které jsi vybrala ty sama, dle mého nemají šanci na výhru a taky bych je nevybrala. Jen se koukni na první fotku, za prvé je rozmazaná, což asi není tím, že někdo hnul s foťákem, ale foťákem samotným, také máš fotku přepálenou a je focená na výšku, čili to vypadá, jako by hlavním objektem focení nebyl pes a člověk, ale tráva a zeleň okolo. Ona i kompozice fotky hraje roli..no, to dělá celkový dojem ;-)
Tohle může opravdu udělat jen malé dítě vybrat naschvál tu nejhoší ;-) .
A když se chcete prozměnu ohánět kvalitou fotek tak nechápu proč jasně nenapíšete do soutěží že se mají zučastnit jen ti uživatelé!co mají kvalitní fotky! 8-} všude jinde to tak je!
Radka (22.09.2014 09:24:03) napsal: Tak jsem se podívala zpětně do soutěží na Vaše fotky a bohužel třeba takováto fotkahttp://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/102001-104000/102502-photo-File-Obraz5847.jpg kvalitní není a vyhrát nemůže. Doporučuji fotit do soutěží foťákem, nikoliv mobilem. Ano však jó vyberte zrovna! tu co není focená fotákem 8-} >:-( .A tohle je jako co? z poslední soutěže http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106439-photo-File-Fotografie0406.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106436-photo-File-SAM_5038.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106441-photo-File-Fotografie0435.jpg http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/ContestModule-Type-Photos/106001-108000/106435-photo-File-SAM_5027.jpg Tohle je foceno fotákem a sama jste psala že stačí obyčejný 8-} .A bohužel nejsem sama komu se nelíbí hodnocení v soutěžích,stačí kouknut na komebtáře níže.A ano bohužel ti podemou mají pravdu,hodnotí se podle toho že vyhrávají ti co maj nejvíce kamarádů v profili. dax :no myslím že vy do toho nemáte co mluvit,nemáte vyplněný profil ani žádné zvíře,takže bohužel s anonymen nemá cenu se bavit ;-) .
Kobylatko (20.09.2014 11:14:46) napsal: O tohle vůbec nejde.Jde o to aby někdo nevyhrál 10x a někdo se stejně kvalitní fotkou uřel nos 8-} .To si myslím že zařídit jde zaznamenávát si výherce při množství soutěží na hafikách. To mi hlava nebere, že si dospělý člověk chce vynutit výhru jako malé dítě. 8-} Je to k smíchu. Vaše fotky nejsou žádná sláva a na výhru prostě nemají, tak se s tím smiřte a přejte tu výhru těm, kdo fotit umí. Proč by někdo nemohl vyhrát opakovaně, když na to má?
Radka (18.09.2014 23:40:26) napsal: Kdybyste to nenapsala, ani bych si nevšimla. Nevim jak ostatní admini, ale ja hlasuji podle fotky, ne podle toho, kdo ji do soutěže přidal.. Klára ma prostě pěkně kvalitní a nápadité fotky, odpovídající zadání.. Ale i tak bych změnila výběr fotek i kdyby měla sebehezčí a sebenápaditější.Myslím si že je tam stejně kvaliních fotek a se stejnou nápaditostí až až ;-) .A je to vcelku nefér vůči ostatním aby někdo vyhrál několikrát za sebou když tam jsou stejně kvalitní a nápadité fotky bo stakovou to ty lidičky přestane bavit ;-) .
Též dávám do soutěží takové fotky co odpovídají tématu ale stejně mi je to prd platný i když jsou foceny kvalině tak sme věšinou na 6 stránce nebo ještě dál :_(
Kdybyste to nenapsala, ani bych si nevšimla. Nevim jak ostatní admini, ale ja hlasuji podle fotky, ne podle toho, kdo ji do soutěže přidal.. Klára ma prostě pěkně kvalitní a nápadité fotky, odpovídající zadání..
Tak to je už opravdu bez šance 8-} i kdybych měla sebekvalinější fotku ... Když tu někteří vyhrávaj 3x za sebou :_(
Radka (10.09.2014 18:20:10) napsal: Přijde nám spravedlivé, aby ti, co mají víc psů (resp. koček, koní), mohli soutěžit s fotografií každého z nich. Pokud máte podezření na falešný profil vytvořený kvůli soutěži, informujte nás, my ho prověříme. Souhlasím, že je to spravedlivé, pokud má někdo založené profily aspoň částečně vyplněné a aspoň s jednou profilovou fotografií SVÉHO zvířátka. Jinak si, s prominutím, můžu "naflákat" profilů třeba 20, jméno vždycky vymyslím a pak do soutěže mohu dát jakékoliv obrázky, od kamarádů. nebo postahované kdekoliv na internetu. Všechny podvodné fotografie nevystopujete. Asi před dvěma roky byla v soutěži na 1. místě fotografie pejska s listem na čumáku, kterou jsem shodou okolností dostala v jedné prezentaci (francouzské) a pak hup a najenou ji někdo vydával za svou v soutěži. A vyhrál !! 8-} !! !! To jen pro příklad.
Radka (10.09.2014 18:20:10) napsal: Přijde nám spravedlivé, aby ti, co mají víc psů (resp. koček, koní), mohli soutěžit s fotografií každého z nich. Pokud máte podezření na falešný profil vytvořený kvůli soutěži, informujte nás, my ho prověříme. Souhlasím, že je to spravedlivé, pokud má někdo založené profily aspoň částečně vyplněné a aspoň s jednou profilovou fotografií SVÉHO zvířátka. Jinak si, s prominutím, můžu "naflákat" profilů třeba 20, jméno vždycky vymyslím a pak do soutěže mohu dát jakékoliv obrázky, od kamarádů. nebo postahované kdekoliv na internetu. Všechny podvodné fotografie nevystopujete. Asi před dvěma roky byla v soutěži na 1. místě fotografie pejska s listem na čumáku, kterou jsem shodou okolností dostala v jedné prezentaci (francouzské) a pak hup a najenou ji někdo vydával za svou v soutěži. A vyhrál To jen pro příklad.
Souhlasím, že je to spravedlivé, pokud má někdo založené profily aspoň částečně vyplněné a aspoň s jednou profilovou fotografií SVÉHO zvířátka. Jinak si, s prominutím, můžu "naflákat" profilů třeba 20, jméno vždycky vymyslím a pak do soutěže mohu dát jakékoliv obrázky, od kamarádů. nebo postahované kdekoliv na internetu. Všechny podvodné fotografie nevystopujete. Asi před dvěma roky byla v soutěži na 1. místě fotografie pejska s listem na čumáku, kterou jsem shodou okolností dostala v jedné prezentaci (francouzské) a pak hup a najenou ji někdo vydával za svou v soutěži. A vyhrál To jen pro příklad.
Radka (10.09.2014 18:20:10) napsal: Přijde nám spravedlivé, aby ti, co mají víc psů (resp. koček, koní), mohli soutěžit s fotografií každého z nich. Pokud máte podezření na falešný profil vytvořený kvůli soutěži, informujte nás, my ho prověříme. Souhlasím, že je to spravedlivé, pokud má někdo založené profily aspoň částečně vyplněné a aspoň s jednou profilovou fotografií SVÉHO zvířátka. Jinak si, s prominutím, můžu "naflákat" profilů třeba 20, jméno vždycky vymyslím a pak do soutěže mohu dát jakékoliv obrázky, od kamarádů. nebo postahované kdekoliv na internetu. Všechny podvodné fotografie nevystopujete. Asi před dvěma roky byla v soutěži na 1. místě fotografie pejska s listem na čumáku, kterou jsem shodou okolností dostala v jedné prezentaci (francouzské) a pak hup a najenou ji někdo vydával za svou v soutěži. A vyhrál !! !! To jen pro příklad.
Přijde nám spravedlivé, aby ti, co mají víc psů (resp. koček, koní), mohli soutěžit s fotografií každého z nich. Pokud máte podezření na falešný profil vytvořený kvůli soutěži, informujte nás, my ho prověříme. Jarmila (08.09.2014 16:19:12) napsal: Tiež by bolo podľa mňa spravodlivejšie nie na množstve profilov dávať fotky ale určiť kto má viac profilov maximálný počet naprklad 4 fotky to je tak ideálné a podľa mňa by som ani na virtuálné fotky nebrala v úvahu tak ako píšu tú užívateľky niekto si nafláka dvadsať profilov a nevie koľko potom fotiek do súťaže napchá
Radka (08.09.2014 09:24:32) napsal: Pro účast v soutěži je třeba mít založený profil pejska. Tiež by bolo podľa mňa spravodlivejšie nie na množstve profilov dávať fotky ale určiť kto má viac profilov maximálný počet naprklad 4 fotky to je tak ideálné a podľa mňa by som ani na virtuálné fotky nebrala v úvahu tak ako píšu tú užívateľky niekto si nafláka dvadsať profilov a nevie koľko potom fotiek do súťaže napchá
Tak jí to třeba nenapadlo, že si musí založit profil. My už si s tím při vyhodnocování nějak poradíme ;-) janabufik (05.09.2014 23:44:08) napsal: Tak, tady jsme opět u problému soutěže. Tato paní, nebo slečna "NEL" kromě tohoto jména nemá uvedeno VŮBEC NIC !! !! !! NATOŽ ABY MĚLA ZALOŽENÝ PROFIL PEJSKA !! !! !! Tak s čím chce soutěžit ?? ?? ?? Přece je v soutěži uvedeno, že za každý profil je možno nahrát dvě fotografie. Ale profil pejsků tato dáma jaksi postrádá 8-| 8-| 8-} 8-} No dobře, třeba to neví, a až si tohle přečte tak šup a nafláká si třeba 5 prázdných profilů, nějaké jméno vždy vymyslí, a hned má prostor pro 10 fotek 8-} 8-} 8-} !! !! !! (třeba někde kradených, kdo to dokáže !! !! ) Myslím, že pro účast v soutěži by měl být ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ !! VYPLNĚNÝ PROFIL, základní údaje o pejskovi a profilová fotka. To si myslím, že v době dnešní techniky zvládne naprosto každý uživatel. Nikdo tam přece, pokud sám nechce, nemusí vypisovat romány. Ale postup paní, nebo slečny "NEL" mne docela i pobavil 8-}
Pro účast v soutěži je třeba mít založený profil pejska. Nel (02.09.2014 14:47:40) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč mi nejde soutěžit? Ani minule, když se přihlásím a vypíšu i celou adresu a pak dám soutěžit, naskočí mi tam vždy něco jiného, např.že nelze vložit fotku, ap.a nejde soutěžit:-~ . Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?