Diskuze Soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji, ale nechápu, proč se ta soutěž uzavírá k určitému datu :-)
Díky za upozornění. Omlouváme se. Doplněno -https://www.hellosandy.cz/zabava/souteze/hledame-psy-mesicu-listopad-a-prosinec-2015/ ;-) Kobylatko (19.10.2015 18:21:07) napsal: Kolik bodů je za soutěž Hledáme psy měsíců listopad a prosinec 2015 ,nevidím je tam nikde napsané,jestli teda body za soutěž jsou.
Kolik bodů je za soutěž Hledáme psy měsíců listopad a prosinec 2015 ,nevidím je tam nikde napsané,jestli teda body za soutěž jsou.
Dobry den chtěla jsem se zeptat proc mi nebyli pripsany bodiky za soutěž s pampeliškami nejen za ucast ale skoncily jsme s Ellinkou na krasnem osmem miste za coz moc dekujeme(ještě jsme nic nevyhraly).Psala jsem do denicku a nasla dáreček a body pripsany byli. A také zda mi prijde email ci zprava o vyhre. Dekuji za odpoved
Po daném datu se soutěže již nelze účastnit - tedy nelze nahrát soutěžní fotografii. Ivona89 (12.05.2015 17:02:51) napsal: Děkuji, ale nechápu, proč se ta soutěž uzavírá k určitému datu :-)
Hafoj, hlasovat se dá až do vyhlášení vítězů. A výherce určuje porota Hafici.cz s přihlédnutím k hlasování uživatelů - to je kvůli kontrole dodržení téma soutěží, pravidel pro fotky v soutěži a kvůli kontrole autorství fotografií. Ivona89 (12.05.2015 12:59:32) napsal: Dobrý den, ráda by jsem věděla, proč se uvádi, že soutěž je uzavřena, když lze i po uzavření hlasovat? Dále se chci zeptat na minulou soutěž, když se hledali pejsci měsíce květen a červen, nakonec zvítězili jiní, než ti, co byli na prvních pozicích. Děkuji předem za odpovědi.
Dobrý den, ráda by jsem věděla, proč se uvádi, že soutěž je uzavřena, když lze i po uzavření hlasovat? Dále se chci zeptat na minulou soutěž, když se hledali pejsci měsíce květen a červen, nakonec zvítězili jiní, než ti, co byli na prvních pozicích. Děkuji předem za odpovědi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?