Diskuze Souteze na Hafici nebo miciny.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry den chtela jsem se zeptat.KAm posilat fotky do souteze? Neni tam zadna ikonka poslat foto ani mail? Diky za odpoved Daniela – Pinknet
Hafoj, musíte jít do sekce Zábava – Soutěže – a kliknout na aktuální soutěž. Tam se příhlásíte a pak dáte soutěžit, kde už vložíte fotografii a popisek. ;-) Daniela (27.05.2009 12:53:20) napsal: Dobry den chtela jsem se zeptat.KAm posilat fotky do souteze? Neni tam zadna ikonka poslat foto ani mail? Diky za odpoved Daniela – Pinknet
Posílám vám srdečný pozdrav a malou otázečku.Na těchto stránkách mám několik mazlíčků už delší dobu,ještě než byli stránky pozměněny.Se vším jsem spokojená až na to,že když u jednoho z mazl. projdu všechny hlasující kamarády a všem dám kostičky či jiné odměny,u dalšího mého zvířátka nepoznám že jsem už pro nějakého kamaráda toho dne hlasovala.Dříve bylo jméno hlasujícího kamaráda který už byl ten den odměněn psán tmavou barvou a ostatní zelenou.Nemohu si přece pamatovat z tolika kamarádů kterého už jsem v daný den odměńovala.Bylo by možné tento systém obnovit? Děkuji vám,;-) uživatelka MATÝ
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?