Diskuze Soutěže na Hafících

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak jsem vyplnila novou soutěž, ale nejnovější způsob odstranění klíštěte – vyvikláním jsem tam nenašla. No zvolila jsem způsob,že je to jedno, tak nevím. :-~
taky mě to překvapilo. Včera večer jsem se dívala, a šokovalo mě že mám nejvíc hlasu, byla jsem strašně štastná, a dnes ráno jsem zjistila že jsem až na 5 místě. Ale i tak mě potěšilo že mí dva miláčci se umístili na nějakém místě. Je to naše uplně první výhra v životě. VŠEM CO MI DALI HLASY MOC A MOC DĚKUJI
To hlasování mělo být podle mě jen orientační a o konečném výsledku měli:-~ jako vždy rozhodnout „oni“.
>:) :-) jmenovkyně jessynka měla vyhrát
vidím že máme všichni stejný názor
taky souhlasím, ti na rybách to je děs a hruza v okně jsou lepší a vtipnější
zase podfuk, taky se mi ti dva v okně líbí, a přeji at výhra dorazí:-)
doufám že si to tady aspon přečtou a zamyslí se nad tím, vyhrála nic neříkající fotka u které ani pániček nemá profil, takže ani nevíme co je to za pejska. Ti vlčáci v okně byli o 100 procent lepší jak tam stáli jak dvě sochy. Zvědaví psi, kteří jen sledují co se děje venku. Ale taková fotka se jen tak nevidí, tudíš měla vyhrát, když pro ni hlasovalo nejvíc lidí. Stejně se ukazuje jako s největším počtem hlasu, tak proč nevyhrála? asi panička těch dvou nemá známosti co? prostě zase podvod:-~ :_(
Připadá mi že je to špic, fotka je hezká ale obyčejná, ničím nezaujme, nepřitáhne pozornost, taky si myslím že ti dva měli vyhrát, jsou suproví.
Nevíte někdo, jak je to s doručení výhry? Dík za info
Ahoj, hlasování uživatelů je pro nás orientační, ale přihlížíme k němu! Výherci se určují nejen podle „obsahu“ fotky, ale také podle její kvality, kompozice a podle toho, jestli splňují zadané téma soutěže. Přesto i u nás v týmu jsou někdy velké spory, která fotka se umístí a na jakém místě.
také by mě to zajímalo, mělo mě i přibýt 50 bodu a nepřibyli
chci se jen zeptat kdy mi přibydou body 50 za 5 místo ve fotosoutěži? ještě mi nepřibyli děkuji za odpověd
nevím, kdo ten dlouhý dopis napsal ale moc děkuji. Pro mě je největší výhrou, že se Vám mí vlčáčci líbí. Jessynka a Roneček všem moooooc děkují
Kate (21.04.2009 22:13:54) napsal: Ahoj, hlasování uživatelů je pro nás orientační, ale přihlížíme k němu! Výherci se určují nejen podle „obsahu“ fotky, ale také podle její kvality, kompozice a podle toho, jestli splňují zadané téma soutěže. Přesto i u nás v týmu jsou někdy velké spory, která fotka se umístí a na jakém místě. pak ale předem napište přesná a jasná pravidla : např. hodnoťte fotografii, která vás nejvíce zaujme, ale počítejte s tím, že váš hlas nebude brán v potaz, výsledky určí admini. Nebo : vítězové budou dva – jeden z vašeho hlasování, druhý podle hlasování adminů. Nic takového v pravidlech nebylo. Dalo by se říci, že administrativa udělala podvod na všechny, kteří odevzdali svoje hlasy zbytečně. Bylo by tedy od vás férové za prvé zveřejnit, kdo vůbec hlasoval a jak hlasoval a za druhé zveřejnit proč k té soutěži došlo. Pokud já sám vím, tak jsou stránky, kde při kažné jejich návštěvě a kliknutí na ně se někde někomu načítá nějaký finanční bonus. Teď si mohu myslet, že tato soutěž byla právě na takovýchto stránkách, že hlasování komunity registrované na tomto portálu mělo jedinný účel – získat na nějaký neidentifikovaný účet neidentifikovanou částku. Pak by to bylo opravdu tak, že jste s registrovaných udělali hloupé stádo pro něčí prospěch. Zkuste nám to vyvrátit. GRATULUJI DVOJICI VLČÁKŮ K VÝHŘE V TÉTO SOUTĚŽI. PODLE NÁS, REGISTROVANÝCH ČLENŮ NA TOMTO PORTÁLU JSTE VÍTĚZOVÉ A ŽÁDNÉ ROZHODNUTÍ ADMINISTRÁTORŮ TO ZMĚNIT NEMŮŽE, JEN PACHUŤ PODVODU ZŮSTANE.
Když už nevyhráli, tak by od nás měli dostat řádnou dávku kostí.
Hmm,a proto se již žádných soutěží nezúčastnuji.;-) :_( Jiné foto bude od amatéra,prove­dení,kompozice,nas­vícení,atd. a jiné třeba od člověka,který nemá peníze na dobrý fotˇák.A jiné,např. od chorobně ctižádostivého,co si fotografa zaplatí…Ano,i ta­kové znám!:-( A kolik stojí slušný fotˇák?Tolik,že by z toho bylo mnoho potřebných věcí pro psí útulek!8-) Už se nedivím tomu,že se lidé předhánějí v tom,kdo a za kolik koupí,kam to pošle,co za to obdrží!Soutěže mají zásadně hodnotit uživatelé,pakliže nejde o profi-soutěže fotografů či posluchačů FAMU!Nelze v ničem a NIKDY srovnat profesionála a amatéra…Vzácně se vykytuje jen jeden styčný bod:Láska k profesi nebo k hobby…;-) Aja.
proč nám to tedy admin nějak normálně nevysvětlí proč zrovna vyhrál pes na rybách, když nejvíce hlasu měli vlčáci v okně. Jestli jde o kvalitu fotky tak si myslím, že je to blbost, nikde v pravidlech nebylo že fotka musí být jak od profi fotografa, navíc vyfotit pejsky je umění, když chvíli nepostojí. Tak si myslím že zde nešlo o to co je na fotce, ale jen o kvalitu fotky. Stejně jak už je zde uvedeno, pro nás všechny zustanou vítězi pejsci v okně. Admini kdyby byli jen trochu solidní tak by je nechali vyhrát, nebo když už to tak dopadlo, být něma poslala bych jim výhru za první místo, nebo něco jako odškodné. Panička těch dvou vlčáku navíc píše že výhru stejně daruje že jí je na nic, kdežto misky by se jí hodili. Admini zamyslete se nad sebou!! bez urážky!!! Kdyby se tohle stalo mě, na mých stránkách, což se nestane tak bych jim poslal jako omluvu nějaké odškodné, něco co se bude hodit pro vlčáky, když jich má. K rohožce bych něco přibalila, to je jen muj návrh. Já osobně tyto lidi – pro nás výherce neznám, a přesto je my jich upřímně líto. VZKAZ PRO PEJSKY V OKNĚ – pro nás jste nejlepší a vítězové vy, a nic si z toho nedělejte, byl to jen podfuk, kde byl předem jasný výtěz:( >:) >:-(
Taky jsem soutěžila – nevím už jak se to jmenovalo, psi na vycházce? nebo tak nějak, podle hlasování lidiček, byla naše fotka po skončení soutěže druhá, další den najednou třetí i když byl už konec a ve finále po vyhlášení byla někde uprosted. Nějak jsem nepochopila proč mají lidé tedy hlasovat, když se na jejich hlasy stejně nikdo neohlíží a podle mého přesvědčení, právě ty by měli rozhodovat. Téma jsem dodržela ale profi foťák skutečně nemám. Moc mě těší, že právě naše fotečka se umístila podle hlasování tak pěkně, protože vím, že je zcela podle mínění obyčejných lidí. Nikomu jsem totiž o přihlášení do soutěže neříkala. Tak děkuji všem za vaše hlasy i když to dopadlo, jak to dopadlo. Pro mě to je mnohem cenější. Ještě jednou díky všem za vaše hlasy :o)
jirajanka – mockrát děkuji, máš pravdu asi šlo o kvalitu fotky. Neměla jsem ji moc kvalitní, protože jsem to fotila v rychlosti aby se Roneček neotočil a nezjistil že mám foták, strašně se ho bojí. Jirajanka, nemusíš nás litovat, nám nešlo vubec o výhru. Naše největší vítězství je, že se naši pejsci lidem líbí. Ale i kdyby se nelíbili, také by nám to nevadilo, pro nás by vždy byli ti nej, nej, nej. Jsou to naši miláčci, pro které by jsme udělali první poslední. A také máte pravdu, než si koupit kvalitní foták, to radši koupím něco pejskum. Tento foták jsem koupila kvuli mým zvířátkum, abych je měla od malinka vyfocený na památku, ale nemohli jsme si dovolit koupit nějaký lepší. My dáváme měsíčně 7 000 jen za jídlo a pamlsky pro naše mazlíčky, což je pomalu celá má výplata. majlísek – vidím že nejsme sami, mě taky těší že podle obyčejných lidí, mí miláčci skončili první, a mám velkou radost, že na naší fotku Jessy a Rona v okně je tolik ohlasu, že měli vyhrát, tohle bych vubec nečekala. Spíš bych čekala že cizím lidem to bude uplně jedno, jestli vyhráli nebo né, ale jsem ráda že jsou zde moc hodní lidé. Asi se neříká jen tak, že kdo má rád zvířata, má rád i lidi. Asi je to pravda. Ještě jednou všem – díky moc
už si to tu po několikáté čtu a tu jessynku, bych chtěl poznat. Skromnější člověk snad neexistuje. ŽÁDEJ NÁHRADU ŠKODY!!!!!!!!!!­!!!!!!!
ty jsi asi moc skromná a hodná, já totiž souhlasím s jirajankou že by tě, teda né tebe ale tví psi měli nějak odškodnit. Ty možná nic nechceš, ale dívej se na tví psi, ne na sebe. Pejsci by určitě něco uvítali, třeba pamlsky, kostičky, nový mističky, vodítko a já nevím co ještě.A chci tě prosím tě poprosit, za nás všechny Dej vědět jestli výhra dorazila, aby ostatní věděli jestli se aspon mají pokoušet soutěžit – dík
jirko žádnou náhradu škody žádat určitě nebudu, né jen z duvodu že jsem skromná, ale vím že fotka nebyla tak kvalitní aby vyhrála, i když podle vašich hlasu byla na prvním místě, a za to všem moc děkuji. Nechám to jen na nich co pošlou,a co nepošlou to pejskum koupím sama. Asi se adminum fotka nelíbila. Já nikdy v životě nic nevyhrála, takže z tolika fotek, se umístit na krásném 5 místě je pěkný. Já jsem vubec nečekala že se dostanou mezi první desítku. Takže ještě jednou díky všem
dnes mi přišla výhra za 5 místo – rohožka pro pejsky. Je moc pěkná, a daruji ji mé sestře pro jorkšírku. Já mám 2 vlčáky a ti rohožku nepotřebují, umí si říct sami že chtějí ven na záchod. Ale i tak mockrát děkuji, potěšilo nás to, a sestřiné Bellince se určitě bude hodit.
jessynka (27.04.2009 12:41:34) napsal: dnes mi přišla výhra za 5 místo – rohožka pro pejsky. Je moc pěkná, a daruji ji mé sestře pro jorkšírku. Já mám 2 vlčáky a ti rohožku nepotřebují, umí si říct sami že chtějí ven na záchod. Ale i tak mockrát děkuji, potěšilo nás to, a sestřiné Bellince se určitě bude hodit. tak jsem se ted dívala na tu rohožku, to asi není jak jsem si myslela na čurání, ale obyčejná rohožka na boty, nebo když pejsci dojdou z venku aby si otřeli pacinky. Ale je moc pěkná:-)
chci se zeptat kdy mě přibyde těch 50 piškotku za 5 místo v soutěži?
výhra mi včera přišla, je to moc krásná rohožka, moc za ni děkuji a přibylo i 50 piškotku. Mockrát děkuji, moc nás to potěšilo, byla to uplně první výhra v životě a ještě k tomu tady na hafíkách, našich nejoblíbenějších stránkách, tak to potěšilo ještě víc.
mě je to šuma fuk, ale měli vyhrát ti v okně – jsou pěkní
jessynka, pro mě jsou tví pejsci v okně taky jednoznačně vítězové
taky si myslím že ta fotka pejsku v okně je hezčí a měla vyhrát než taková nic moc na rybách, nevím co je na ni vtipného. To ta v okně je zajímavá, je to rarita dva vlčáci jak se dívají ven
myslím si že ta soutěž byla podvod!!! sice mi to muže být uplně jedno, ale každý tady vidí že měli vyhrát 1 místo ti dva pěkní pejsci v okně, bylo to i vtipné a určitě by si to zasloužili, jak je vidět fotka se každému líbila nejvíc, tak nechápu že to vyhrál černobílí pes na rybách, který měl mín hlasu. Určitě jsou hezčí ti v tom okně!!!!!!!!!!
Všem vám moc a moc děkuji, jsem moc ráda že se Vám mí miláčci líbí. To je pro mě víc, než nějaká výhra. Já jsem nikdy v životě v ničem nevyhrála, takže i 5 místo mě strašně potěšilo. Ještě tedy nevím jestli mě výhra vubec dojde, ale budu doufat. Stejně bych výhru specialní rohožku pro pejsky darovala mé sestře pro jorkšírku, pro vlčáky ji nepotřebuji, ty misky by se hodili víc. Ale pro mě je největší výhrou to, že se Vám mí pejsci líbí. Za to všem moc a moc děkuji. Pro mě to jsou ti nej, nej nej pejsci. Ale to je asi pro každého jejich pejsek ten nej. Ono i vyfotit tuto fotku mě dalo hodně práce. Ten starší vlčák Roneček jak uvidí foták, tak zdrhá pryč se schovat, strašně se fotáku bojí a nevím proč, asi blesku. Tak ho moc nechci trápit fotákem, a raději ho moc nefotím. Tuhle fotku jsem musela vyfotit nenápadně a předem jsem měla asi pul hodiny zaplí foták, on už pozná i ten zvuk, když ho zapnu. Díky moc jessynka
proč se tedy všichni namáháme hlasováním, když nakonec stejně vyhraje předem určený vítěz?:_( :_( :_( :_( těm dvoum v okně jsem to přál, jsou super:D :D :D :D
a taky by mě zajímalo co je to za rasu co vyhrálo. Taky mám názor že zaslouženě měli vyhrát pejsci v okně ti vlčáčci, asi je to podvod a předem byl jasný vítěz :_(
Nevím, proč se teda namáháme s hlasováním, když stejně vyhrá úplně jina fotka, než je na prvním místě s největším počtem hlasů. A má vůbec cenu se takových soutěží zúčastňovat? Ještě k vyhrávající fotce. Co je to za plemeno naháč, labrador a nebo malamut – jak má uživatelka ve svých profilech, z kterých se nic moc nedovíte?
fotky z dovolené, bych dala v léťě nebo na podzim. Až bude po dovolené, pejska máme od září a zatím žádná dovča nestihla proběhnout, ale je mi jasný že tam šla dát jaká koli. To já jen tak, že by mi to tak přišlo:-) logičtější. Ale s těma hlasama a pořadím je to záhada, jenže teď je tady takových zmatků, že se vůbec nedivím. A den ode dne je to pomalejší a pomalejší>:)
Je mi to vcelku jedno ale při brouzdání po portálu jsme narazili i na fotosoutěž – pejsci na dovolená. Pravidla tam nebyla napsaná skoro žádná, bylo možno hlasovat pro některé fotky a bylo možno si je přes jedno tlačítko seřadit podle hlasů, které již dostali. Soutěž skončila všera a podle hlasů nejvíce získala dvojice pejsků za oknem. Vítězem se ale stal pejsek co šel na ryby, který v tomto hlasování získal krásné 61 místo. Docela mne to překvapilo ! Že by z návštěvníků Hafíků někdo udělal jen hlupáky, kteří kliknou na určitý počet stránek, aby měl portál sledovanost a tudíž nějaké ty možnosti, co nám jsou skryté ? Několik lidí se podivovalo nad tím, že pro některé fotky nemůžou hlasovat. Tak co to vlastně bylo ? Soutěž nebo další paskvil ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?