Diskuze Soutěže na koníčkách

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Žanda (23.07.2013 10:52:43) napsal: A také by se mohli obměnit dárky v bonus programu. O proti Micinám a Hafíkům máme dost malý výběr. 8-} To je pravda není tam toho moc. Třeba šnůrka na klíče nebo placka mi bude asi k ničemu. Na koníčky asi zapomínají:-~
Žanda (23.07.2013 10:52:43) napsal: A také by se mohli obměnit dárky v bonus programu. O proti Micinám a Hafíkům máme dost malý výběr. 8-} Naproto souhlasím
A také by se mohli obměnit dárky v bonus programu. O proti Micinám a Hafíkům máme dost malý výběr. 8-} ஐLucíčekஐ (17.07.2013 17:51:53) napsal: Zdravím, jen jsem se chtěla zeptat proč na koních nejsou tak časté soutěže jako na hafíkách a micinách? A většinou jsou v soutěžích pouze různé gely. Proč se do soutěže nedá jiná výhra ve stejné cenové kategorii třeba nějaká ohlávka, kartáč na čištění apod...?Dříve byly také pamlsky jako výhra.Děkuji za odpoved Lucie :))
Zdravím, jen jsem se chtěla zeptat proč na koních nejsou tak časté soutěže jako na hafíkách a micinách? A většinou jsou v soutěžích pouze různé gely. Proč se do soutěže nedá jiná výhra ve stejné cenové kategorii třeba nějaká ohlávka, kartáč na čištění apod...?Dříve byly také pamlsky jako výhra.Děkuji za odpoved Lucie :))
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?