Diskuze Souteže - nespravedlnost

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, je celkem nespravedlivé posílání hlasů ti co jsou na prvních m,ístech většinou spamujou aby jim lidi daly hlasy to se mi zdá dosti nefér vůči ostatním poctivým soutežícím kteří takto nemají šanci nic vyhrát. Vždy vyhraje ten co požádá nejvíce lidí o hlas a ti ho samozřejmě dají. My poctivý můžeme mít sebe lepší fotku a stejně nic nevyhrajeme.
Pája (28.03.2010 14:42:33) napsal: Nene lidé hlasůjí v průběhu souteže ale už na několika profilech bylo vidno že někde spamují aby vyhrály je to ubohé. Nojo , ale předtím byl na prvním místě pejsek , teď už nevím jaký .. ale dárek vyhrál jiný ;-)
Veradisia (28.03.2010 15:51:26) napsal: koukni semhttps://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/o-strankach-hafici-cz/so utez-psi-cumacek-na-hafikach/ tady je napsano od adminky jak to je s tim hlasovanim :-) aha?! už tomu rozumím>:)
Pája (28.03.2010 17:00:26) napsal: V pohodě tak v tom případě mi přijde hlasování ostatních zbytečný jj me to taky tak docela prijde,ale jak pise bobca kdyz se mi nekdo libi tak pro nej hlasnu a v podstate to potesi kdyz clovek vidi jak se jeho hafan dostava k prvnim mistum,proste vi,ze se taky libi nekomu jinymu ;-)
Pája (28.03.2010 17:00:26) napsal: V pohodě tak v tom případě mi přijde hlasování ostatních zbytečný Tak ja to delam tak, ze proste nehlasuju ... Je to jednoduchy ... ale na druhou stranu kdyz se vam nekdo libi a chcete mu to dat najevo ... Tohle tema je teda zapeklity .... :-DD No hlavne ze to urcuje ta porota ...
Veradisia (28.03.2010 15:51:26) napsal: koukni semhttps://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/o-strankach-hafici-cz/so utez-psi-cumacek-na-hafikach/ tady je napsano od adminky jak to je s tim hlasovanim :-) V pohodě tak v tom případě mi přijde hlasování ostatních zbytečný
ਙ M & G.J. ਙ (28.03.2010 15:44:56) napsal: no mě to stejně příde divný...tak na co já se mám produkovat a dávat někomu hlas,když stejně vyberou někoho jinýho a hlasy tedy nic neznamenají8-} to hlasování teda je jako,že aby jsme se nenudily8-} ?? koukni semhttps://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/o-strankach-hafici-cz/so utez-psi-cumacek-na-hafikach/ tady je napsano od adminky jak to je s tim hlasovanim :-)
Pája (28.03.2010 14:57:31) napsal: však klid ne se u toho nemusíte hned rozčilovat je to jen diskuze ja se nerozciluju jen jsem napsala jak to je ;-)
Pája (28.03.2010 14:57:31) napsal: však klid ne se u toho nemusíte hned rozčilovat je to jen diskuze no mě to stejně příde divný...tak na co já se mám produkovat a dávat někomu hlas,když stejně vyberou někoho jinýho a hlasy tedy nic neznamenají8-} to hlasování teda je jako,že aby jsme se nenudily8-} ??
Veradisia (28.03.2010 14:51:54) napsal: uz je to tu nekde psany a kdyby jste si precetli pravidla tak vite,ze na hlasovani se nebere ohled viteze vybira porota sama a je jedno jestli je na prvnim nebo na poslednim miste však klid ne se u toho nemusíte hned rozčilovat je to jen diskuze
Veradisia (28.03.2010 14:51:54) napsal: uz je to tu nekde psany a kdyby jste si precetli pravidla tak vite,ze na hlasovani se nebere ohled viteze vybira porota sama a je jedno jestli je na prvnim nebo na poslednim miste Vždyť to píšu ne ? :-DD :-)
Pája (28.03.2010 14:48:04) napsal: no tak to je ještě lepší :-O uz je to tu nekde psany a kdyby jste si precetli pravidla tak vite,ze na hlasovani se nebere ohled viteze vybira porota sama a je jedno jestli je na prvnim nebo na poslednim miste
MINOR (28.03.2010 14:46:08) napsal: Nojo , ale předtím byl na prvním místě pejsek , teď už nevím jaký .. ale dárek vyhrál jiný ;-) no tak to je ještě lepší :-O
MINOR (28.03.2010 14:39:30) napsal: Ahoj , myslím ,že admini sami vybírají nejlepší fotku ne ? Nene lidé hlasůjí v průběhu souteže ale už na několika profilech bylo vidno že někde spamují aby vyhrály je to ubohé.
Pája (28.03.2010 14:36:53) napsal: Ahojky, je celkem nespravedlivé posílání hlasů ti co jsou na prvních m,ístech většinou spamujou aby jim lidi daly hlasy to se mi zdá dosti nefér vůči ostatním poctivým soutežícím kteří takto nemají šanci nic vyhrát. Vždy vyhraje ten co požádá nejvíce lidí o hlas a ti ho samozřejmě dají. My poctivý můžeme mít sebe lepší fotku a stejně nic nevyhrajeme. Ahoj , myslím ,že admini sami vybírají nejlepší fotku ne ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?