Diskuze Soutěže - uzavírka a hlasování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím všechny, jenom mě tak napadlo, že v podstatě je tu určitý počet dní na posílání fotografií do soutěže, ale hlasuje se už od začátku. Nebylo by spravedlivější a logičtější mít uzavírku na posílání fotografií a poté, co by nešli posílat nové fotky, tak by se hlasovalo??
:-) aha, tak beru dotaz zpět :-) Kate (19.02.2012 22:26:05) napsal: Ahoj Míšo, je to jedno, protože vítěze stejně určuje porota Konicci.cz a k hlasování uživatelů se pouze přihlíží.
Zpracování odpovědí nějakou dobu trvá;-) . Myslím, že výsledky zveřejní nejdřív ve středu a zároveň se připíší i body. jkdantte (12.03.2012 13:41:38) napsal: Ahoj, kde a jak zjistím vyhlášení nynější soutěže o čepici a tabulku na box?? ?! >> ?! ?? ?? ?? Já sjem se do soutěže totiž hlásila a ona je už uzavřená a nevím jestli jsem vyhrála něco a ani mi nepřišlo 50 b. pro každého soutěžícího :(
Ahoj, kde a jak zjistím vyhlášení nynější soutěže o čepici a tabulku na box?? ?! >> ?! ?? ?? ?? Já sjem se do soutěže totiž hlásila a ona je už uzavřená a nevím jestli jsem vyhrála něco a ani mi nepřišlo 50 b. pro každého soutěžícího :(
Ahoj Míšo, je to jedno, protože vítěze stejně určuje porota Konicci.cz a k hlasování uživatelů se pouze přihlíží. Míša L. (13.02.2012 10:55:02) napsal: Zdravím všechny, jenom mě tak napadlo, že v podstatě je tu určitý počet dní na posílání fotografií do soutěže, ale hlasuje se už od začátku. Nebylo by spravedlivější a logičtější mít uzavírku na posílání fotografií a poté, co by nešli posílat nové fotky, tak by se hlasovalo??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?