Diskuze Soutěže-vyhodnocování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Proč se vždycky vyhodnocují soutěže až v pondělí,když je napsáno že soutěž bude ukončena o víkendu? Proč tedy nenapíšete,že soutěž bude ukončena v pondělí?
To je fakt - se zadařilo :-DD :-DD :-DD
Od toho se vážně distancuju ;-) Já to jen vyhlašoval 8-)
hmm jak zajímavé 8-} ... Valentýnská soutěž pro psy, ale vyhraje fotka koně? ... tak to vlastně souhlasí podle pravidel ... 8-}
Obecná pravidla pro soutěže na Hafici.cz * soutěží se mohou zúčastňovat pouze registrovaní uživatelé * soutěžit může každý jednotlivý profil pejska, tzn. uživatel se třemi profily pejsků, se může zúčastnit soutěží třikrát. * soutěžit mohou pouze profily pejsků (psů a fen) * výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné * provozovatel může měnit pravidla a podmínky soutěže v jejím průběhu * provozovatel může diskvalifikovat ze soutěže kohokoliv při porušení pravidel, při pokusu o podvádění či při jiných činnostech, které nejsou v rámci fair-play. Podle těchto daných pravidel se mohou soutěže zúčastnit psi - feny, který má zde daný profil. Aspoň tomu takhle já rozumím. Tak proč je zde zařazeno foto koně, když není vůbec uvedeno u uživatele, který ho sem dal? Má u sebe jen profil psa.
Ahojky, soutěž je už ukončena o víkendu, abychom mohli začátkem týdne vybrat výherce. Což z takového množství krásných fotek není vůbec jednoduché.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?