Diskuze Soužití kastrovaného a nekastrovaného kocoura

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vale (25.07.2013 13:38:33) napsal: Dobrý den, prosím o Váš názor a zkušenosti. Mám cca roční polovenkovní kočku, které jsem nechala jedna koťata, a po dvou měsících od porodu ji dala vykastrovat. Vše Ok, koťátka už jsou rozdaná nebo zamluvená až na jednoho kocourka, kterého bych si chtěla nechat. Od začátku byl nejslabší, skoro zázrak, že přežil a mám pro něj slabost. S maminou vychází dobře. Ale začal k nám chodit jeho táta - starý nekastr. zanedbaný blechoun bůhvíodkud. Je mi ho líto a tak ho neodháním, trochu ho krmím a taky jsem ho odčervila a chystám se na odblešení. S koťaty se zatím snáší, ale mám strach, až bude kocourek (kterého nechám kastrovat) dospívat, jak se dál snesou? Díky za názory.
Dobrý den, Sama mám kastrovaného kocourka, už jsou mu tři roky. Bydlíme v přízemí a občas se jde projít kolem paneláku. už párkrát jsem ho viděla, že se "baví" s jedním místním kočičím milovníkem a nebyl žádný problém. Kastrovaný kocour nepředstavuje pro samce žádnou konkurence tak se s ním nepere. Podle mne by to mělo být v pohodě. přeji hezké dny, Rut
Dobrý den, Sama mám kastrovaného kocourka, už jsou mu tři roky. Bydlíme v přízemí a občas se jde projít kolem paneláku. už párkrát jsem ho viděla, že se "baví" s jedním místním kočičím milovníkem a nebyl žádný problém. Kastrovaný kocour neni pro samce žádná konkurence tak se s ním nepere. Podle mne by to mělo být v pohodě. přeji hezké dny, Rut
Dobrý den, prosím o Váš názor a zkušenosti. Mám cca roční polovenkovní kočku, které jsem nechala jedna koťata, a po dvou měsících od porodu ji dala vykastrovat. Vše Ok, koťátka už jsou rozdaná nebo zamluvená až na jednoho kocourka, kterého bych si chtěla nechat. Od začátku byl nejslabší, skoro zázrak, že přežil a mám pro něj slabost. S maminou vychází dobře. Ale začal k nám chodit jeho táta - starý nekastr. zanedbaný blechoun bůhvíodkud. Je mi ho líto a tak ho neodháním, trochu ho krmím a taky jsem ho odčervila a chystám se na odblešení. S koťaty se zatím snáší, ale mám strach, až bude kocourek (kterého nechám kastrovat) dospívat, jak se dál snesou? Díky za názory.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?