Diskuze Špatná nálada

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

terik (19.12.2013 18:07:31) napsal: Dobrý den občas se starám o jednu klisnu , která má pokaždé špatnou náladu.Jak k ní někdo přijde do boxu je mrzutá a čertí se . A má hodně citlivých míst na předních nohách a když ji tam přejedu kartáčem tak po mně vyjede(ale nekousne)a na zadku.Tam jsem to zjistila teprve nedávno , když ji tam čistím začne vyhazovat.Také se někdy ke mně otáčí zadkem...a to není zrovna nejlepší pocit...:D .A když k ni jdu zepředu a chci aby ustoupila začne pofrkávat a být neklidná.A když se ji chci dotknou a ona se zepředu dívá občas polekaně ustoupí.Snažím se dělat co nejpomalejší pohyby..... tak jestli někdo nevíí co mám dělat aby nebyla tak mrzutá..??? Tak sní pracuj ve výběhu, je jasné, že má strach a bráníse. Čisti ji v boxu až si jí získáš, já mám taky valacha který nemá rád když ho čistím v boxe.
Znejvěčí pravděpodobností má říji.
Dobrý den občas se starám o jednu klisnu , která má pokaždé špatnou náladu.Jak k ní někdo přijde do boxu je mrzutá a čertí se . A má hodně citlivých míst na předních nohách a když ji tam přejedu kartáčem tak po mně vyjede(ale nekousne)a na zadku.Tam jsem to zjistila teprve nedávno , když ji tam čistím začne vyhazovat.Také se někdy ke mně otáčí zadkem...a to není zrovna nejlepší pocit...:D .A když k ni jdu zepředu a chci aby ustoupila začne pofrkávat a být neklidná.A když se ji chci dotknou a ona se zepředu dívá občas polekaně ustoupí.Snažím se dělat co nejpomalejší pohyby..... tak jestli někdo nevíí co mám dělat aby nebyla tak mrzutá..???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?