Diskuze Speciální vánoční TOP 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Souhlasím s Michalem,že soutěž je pakvil. Proč není alespoň na výběr značka krmiva? Já už dávno nesoutěžím a nebudu ani teď, protože náš Rexík tuto značku krmiva vůbec nežere.
<blockquote>skalio (31.10.2009 13:23:56) napsal: I nám se to zdá trochu postavené na hlavu ,nejde to stíhat ( pokud nebudu podvádět) A ta značka krmiva za to nestojí:-D :-D Charlie s paničkou:-) :-) </blockquote Bylo by lepší nesoutěžit vůbec o ceny...;-) Na jedné straně píšeme o možné pomoci útulkům,ale i zde by se cena dala darovat...Možná ve formě bonusu,který by přešel na určený útulek či psa.Jinak nevidím,jaký bude rozdíl.Bude to vždy soutěž,kde půjde o rychlost a vracení kostiček,takže profily,které kosti neotevřou,soutěžit nebudou.Jak by byly hodnoceny?;-) Možná by soutěži pomohlo a to i tradiční TOP 100,že by se neukazovala jména,kdo dal a kdo nedal...;-) Ani počet bodů,až na konci měsíce.Ale nevím,zda to je technicky možné...;-) Aja.
skalio (31.10.2009 13:23:56) napsal: I nám se to zdá trochu postavené na hlavu ,nejde to stíhat ( pokud nebudu podvádět) A ta značka krmiva za to nestojí:-D :-D Charlie s paničkou:-) :-) Nic ve zlém,ale kvůli krmivu nesoutěžíme.Kvůli tomu,aby se třeba lidi rádi stavili,přečetli si a třeba se to někomu profil zalíbil...;-) Ale objektivita,pakliže půjde o klikání,nezlobte se,ale sleduji TOP 100 nejen pár posledních dní,tak jak bude zaručena?...;-) Když vidím některé profily,jak rychle vylítly bez deníčků,bez nových fotek kupředu,tak to mnoho uživatelů nezajímá.Jen vrátí hlas...Nevím,zda-li je technicky možné,aby nebyly vidět hlasy + jména,kdo profily hodnotí a kdo dává!!!!! Tím by byla možná určitá objektivita.;-)Ale nevinila bych z toho adminy.Jsou zaměstnanci firmy!;-) Aja.
Rexíkova panička (31.10.2009 06:25:57) napsal: Souhlasím s Michalem,že soutěž je pakvil. Proč není alespoň na výběr značka krmiva? Já už dávno nesoutěžím a nebudu ani teď, protože náš Rexík tuto značku krmiva vůbec nežere. I nám se to zdá trochu postavené na hlavu ,nejde to stíhat ( pokud nebudu podvádět) A ta značka krmiva za to nestojí:-D :-D Charlie s paničkou:-) :-)
O pedigrii se nedá říct, ani že je to "značka" bo se rovná granulím marketové kvality. Např. 10kg = 180kč... Takový šrot je dobrá akorát pro slepice a né pro psy! V.
O pedigrii se nedá říct, ani že je to "značka" bo se rovná granulím marketové kvality. Např. 10kč = 180kč... Takový šrot je dobrá akorát pro slepice a né pro psy! V.
už vím proč se bodíky enbudou měnit na finanční částky pro útulky.....https://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/o-strankach-hafici-cz/pr ispevky-pro-utulky/ (viz jak odpovídá pes Michal Rexíkovi a paničce...:-( )
Mojzinka (01.11.2009 17:47:19) napsal: Co soutěž,to diskuze k tomu.A oprávněně!! !! Opět je to honění za něčím co je napadnutelné.Jak píše MIchal...hlasujeme všichni pro sebe.Já teda píši jen svůj názor k tomu,protože nesoutěžívám,a značku co nabízíte ....není moc dobrá!! !! !! ;-) pac a souhlas....8-}
Co soutěž,to diskuze k tomu.A oprávněně!! !! Opět je to honění za něčím co je napadnutelné.Jak píše MIchal...hlasujeme všichni pro sebe.Já teda píši jen svůj názor k tomu,protože nesoutěžívám,a značku co nabízíte ....není moc dobrá!! !! !! ;-)
Kate (01.11.2009 19:44:26) napsal: Myslím, že těch 5 bodů, co si každý pošle sám sobě jednou za den TOP 100 rozhodně nevyhrává. Je to spíš o tom, za co ostatní hodnotí daný profil. Když je někdo schopen hodnotit i profil bez fotky, bez popisu, deníčku a dalších údajů...8-} jenže v tom problém není !! Soutěž jste nastavili tak, že se hodnotí nejlepší profily s deníky, fotkami, videem atd. Pak tedy o výsledku nemohou rozhodnout přidělené kostičky od uživatelů, ale adminská komise, která z výsledkové listiny postupně vyřadí všechny, kteří nesplňují daná kriteria !! A zase vám to někdo vyčte. Proč ? Protože stále opakujete stejné chyby a nemáte předem jasně připravený záměr, včetně jasných a nezpochybnitelných pravidel. A toho využile s prominutím " stádo " uživatelů. Stačí se podívat do poslední soutěže, kde je červeně napsáno, že fotky nesmí být na výšku a pak spočítat analfabety, co asi neumí číst.
Michale, je uvedeno "hlasovat můžete" a "po celý měsíc listopad poběží TOP 100" - TOP 100 má jasná pravidla. Je to o slovíčkaření. I kdyby jsme vše vždy popsali 100 %, nikdy nezabráníme tomu, že si to někdo špatně vyloží. pes Michal (01.11.2009 21:34:34) napsal: Kate, já tomu rozumím, ale jak jsem citoval v prvním příspěvku z upoutávky, tak z toho logicky plyne, kdo nemá na profilu videa, nemůže vyhrát. Je to tam tak nešikovně napsáno.
Kate, já tomu rozumím, ale jak jsem citoval v prvním příspěvku z upoutávky, tak z toho logicky plyne, kdo nemá na profilu videa, nemůže vyhrát. Je to tam tak nešikovně napsáno.
Jsou jasně stanovená a sepsaná pravidla TOP 100. Jedná se o speciální vánoční TOP 100 a rozdíl je v tom, že výherce dostane dárek pro svého pejska. Popisem v novinkách jsme se snažili motivovat uživatele, aby si všímali také něčeho jiného než je jen slepé kostičkování. Nikdo tím neříká, že se pravidla pro TOP 100 mění. pes Michal (01.11.2009 20:39:22) napsal: jenže v tom problém není !! Soutěž jste nastavili tak, že se hodnotí nejlepší profily s deníky, fotkami, videem atd. Pak tedy o výsledku nemohou rozhodnout přidělené kostičky od uživatelů, ale adminská komise, která z výsledkové listiny postupně vyřadí všechny, kteří nesplňují daná kriteria !! A zase vám to někdo vyčte. Proč ? Protože stále opakujete stejné chyby a nemáte předem jasně připravený záměr, včetně jasných a nezpochybnitelných pravidel. A toho využile s prominutím " stádo " uživatelů. Stačí se podívat do poslední soutěže, kde je červeně napsáno, že fotky nesmí být na výšku a pak spočítat analfabety, co asi neumí číst.
jsme byli smazáni, člověk se nemůže vyjádřit k pedigrii.. No jo no, je to sponzor a on je šéf, ALE žádné pravidla diskuze jsem neporušila, takže to byla CENZURA!!!
Ahoj,může se zeptat bude se tohle ještě opakovat??..
(01.11.2009 12:27:54) napsal: Taky si myslim že je to absolutně nezajímá...Já sem sice v TOP 100,ale deníček mi nechybí..8-} Nojo..hold se s tim nic "zase" dělat nebude.Všechno jde jak šlo a žádný speciál teda není...8-| 8-| 8-| Třeba se zamyslí Toje deníček podle vás povinnost, nebo co?? 8-| Já si teda deníček píšu, ale někomu to třeba přijde hloupé.
Myslím, že těch 5 bodů, co si každý pošle sám sobě jednou za den TOP 100 rozhodně nevyhrává. Je to spíš o tom, za co ostatní hodnotí daný profil. Když je někdo schopen hodnotit i profil bez fotky, bez popisu, deníčku a dalších údajů...8-} Aja (01.11.2009 19:29:29) napsal: To souhlasím,protože nápad je jedna věc,realizace druhá a my uživatelé,dost důležitá složka každé soutěže...Možná by pomohlo,ale jistě ne zcela,kdyby soutěžící byli přihlášeni speciálně pro toto kolo TOP a nehlasovali by.Ani pro sebe,ani pro druhé...;-) Ale také pochybuji,že by to bylo v praxi možné...;-)Aja.
Kate (01.11.2009 18:42:54) napsal: No jo, to je těžké. Bohužel neovlivníme, kdo koho slepě kostičkuje. Myšleno to bylo dobře. To souhlasím,protože nápad je jedna věc,realizace druhá a my uživatelé,dost důležitá složka každé soutěže...Možná by pomohlo,ale jistě ne zcela,kdyby soutěžící byli přihlášeni speciálně pro toto kolo TOP a nehlasovali by.Ani pro sebe,ani pro druhé...;-) Ale také pochybuji,že by to bylo v praxi možné...;-)Aja.
No jo, to je těžké. Bohužel neovlivníme, kdo koho slepě kostičkuje. Myšleno to bylo dobře. Aja (01.11.2009 12:13:59) napsal: Bohužel...8-} Prohlížela jsem poctivě alespon první 100,většina absolutně při starém,deníčky někde chybí nejen několik dnů,ale i měsíců...;-) Je to škoda...;-) Aja.
Deuska (01.11.2009 12:27:54) napsal: Taky si myslim že je to absolutně nezajímá...Já sem sice v TOP 100,ale deníček mi nechybí..8-} Nojo..hold se s tim nic "zase" dělat nebude.Všechno jde jak šlo a žádný speciál teda není...8-| 8-| 8-| Třeba se zamyslí doufejme......8-}
Kačus (01.11.2009 11:55:14) napsal: Samozřejmně!Doufám že se sem admini kouknnou...!;-) Taky si myslim že je to absolutně nezajímá...Já sem sice v TOP 100,ale deníček mi nechybí..8-} Nojo..hold se s tim nic "zase" dělat nebude.Všechno jde jak šlo a žádný speciál teda není...8-| 8-| 8-| Třeba se zamyslí
Kačus (01.11.2009 11:55:14) napsal: Samozřejmně!Doufám že se sem admini kouknnou...!;-) Bohužel...8-} Prohlížela jsem poctivě alespon první 100,většina absolutně při starém,deníčky někde chybí nejen několik dnů,ale i měsíců...;-) Je to škoda...;-) Aja.
Deuska (01.11.2009 11:53:31) napsal: Díky;-) Mně se zdá že je vše při starym...Uživatelé kostičkují a oplácejí a deníčky jich - některých absolutně nezajmají.Bylo by prima udělat ještě nějakou akci na sbírání pro útulky. Samozřejmně!Doufám že se sem admini kouknnou...!;-)
Kačus (01.11.2009 11:26:47) napsal: My s tebou souhlasíme;-) Co takhle,admini,vymysletněco na způsob "OVánocích pomáhámeútulkům" a zase něcovybírat (třeba zase tybodíky)......namyslíte,haf íkáři,nebylo by tolepší?;-) Jinak souhlasím i s Deuskou: "Joo a kdo zajistí že budeme hlasovat jen pro ty nejlepší psy s nejlepším deníčkem atd ".....podle mě se moc nebude koukat na deníčky (někteří "hafíkáři" jistě rádi) ale většina podle mě bude koukat zase jak ten pejsek vypadá...8-} :-( Díky;-) Mně se zdá že je vše při starym...Uživatelé kostičkují a oplácejí a deníčky jich - některých absolutně nezajmají.Bylo by prima udělat ještě nějakou akci na sbírání pro útulky.
Aja (31.10.2009 12:09:57) napsal: Mám jeden dotaz ohledně této soutěže...;-) BUDE nutné otevřít PROFIL(což asi bude,kvůli kostičkám) a kostičkovat také?...;-) Protože při skutečné kvalitě profilu nelze stačit měnit videa,fota a psát dobré deníčky.A k tomu pracovat.;-) Je zde i dilema,že kdo bude kostičkovat,mít rychlý net,psát vzkazy,prosby,jistě se dostane opět dopředu.A není čas,když se ,,kosti otevřou",prohlížet i ostatní profily.Je zde víc nej-profilů,co se mně moc líbí,ale většinou nekostičkují.Jak je tedy ohodnotím?...Jinak každou výhru,co se týká krmiva,neřeším...;-) Co se týká kvality,máte asi pravdu,vím i od chovatelů,ale můj pejsek musí být na syrové stravě.Takže bych jakékoliv granulky,konzervy,atd.,vždy věnovala.To je jen fakt...;-) Aja. Taky souhlasím a dodám že já niní třeba taky jsem tu nebyla skoro měsíc,neměla jsem čas,chystají se velké zkoušky na veterinu,proto nemám čas....jinak hned jsem narazila na tuhle diskuzi a musela jsem jistě napsat.....ještě dodávám že souhlasím s Kačusem,naco dávat dárečky nám,když jiní je potřebují mnohem víc!! >:-(
Aja (31.10.2009 15:28:39) napsal: <blockquote>skalio (31.10.2009 13:23:56) napsal: I nám se to zdá trochu postavené na hlavu ,nejde to stíhat ( pokud nebudu podvádět) A ta značka krmiva za to nestojí:-D :-D Charlie s paničkou:-) :-) </blockquote Bylo by lepší nesoutěžit vůbec o ceny...;-) Na jedné straně píšeme o možné pomoci útulkům,ale i zde by se cena dala darovat...Možná ve formě bonusu,který by přešel na určený útulek či psa.Jinak nevidím,jaký bude rozdíl.Bude to vždy soutěž,kde půjde o rychlost a vracení kostiček,takže profily,které kosti neotevřou,soutěžit nebudou.Jak by byly hodnoceny?;-) Možná by soutěži pomohlo a to i tradiční TOP 100,že by se neukazovala jména,kdo dal a kdo nedal...;-) Ani počet bodů,až na konci měsíce.Ale nevím,zda to je technicky možné...;-) Aja. My s tebou souhlasíme;-) Co takhle,admini,vymyslet něco na způsob "O Vánocích pomáháme útulkům" a zase něco vybírat (třeba zase ty bodíky)......namyslíte,hafí káři,nebylo by to lepší?;-) Jinak souhlasím i s Deuskou: "Joo a kdo zajistí že budeme hlasovat jen pro ty nejlepší psy s nejlepším deníčkem atd ".....podle mě se moc nebude koukat na deníčky (někteří "hafíkáři" jistě rádi) ale většina podle mě bude koukat zase jak ten pejsek vypadá...8-} :-(
Aja (31.10.2009 15:28:39) napsal: <blockquote>skalio (31.10.2009 13:23:56) napsal: I nám se to zdá trochu postavené na hlavu ,nejde to stíhat ( pokud nebudu podvádět) A ta značka krmiva za to nestojí:-D :-D Charlie s paničkou:-) :-) </blockquote Bylo by lepší nesoutěžit vůbec o ceny...;-) Na jedné straně píšeme o možné pomoci útulkům,ale i zde by se cena dala darovat...Možná ve formě bonusu,který by přešel na určený útulek či psa.Jinak nevidím,jaký bude rozdíl.Bude to vždy soutěž,kde půjde o rychlost a vracení kostiček,takže profily,které kosti neotevřou,soutěžit nebudou.Jak by byly hodnoceny?;-) Možná by soutěži pomohlo a to i tradiční TOP 100,že by se neukazovala jména,kdo dal a kdo nedal...;-) Ani počet bodů,až na konci měsíce.Ale nevím,zda to je technicky možné...;-) Aja. My s tebou souhlasíme;-) Co takhle,admini,vymyslet něco na způsob "O Vánocích pomáháme útulkům" a zase něco vybírat (třeba zase ty bodíky)......namyslíte,hafí káři,nebylo by to lepší?;-) Jinak souhlasím i s Deuskou: "Joo a kdo zajistí že budeme hlasovat jen pro ty nejlepší psi s nejlepším deníčkem atd?? !! ".....podle mě se moc nebude koukat na deníčky (někteří hafíkáři jistě rádi) ale většina podle mě bude koukat zase jak ten pejsek vypadá...8-} :-(
Vlaďka (01.11.2009 09:20:38) napsal: O pedigrii se nedá říct, ani že je to "značka" bo se rovná granulím marketové kvality. Např. 10kg = 180kč... Takový šrot je dobrá akorát pro slepice a né pro psy! V. Nechci psát o Pedigree,jen to,že se soutěž jaksi míjí se svým zaměřením...;-) Je dopoledne než půjdu něco užitečného opět dělat,tak čtu deníčky...8-} Někde nejsou vyplněny několik měsíců.A to mně stačí,aby napovědělo mnoho o vztahu pána a psa nebo kostiček a pána?Přece alespon 5,10 minut si musím udělat,zvl.,když soutěžím...Dále se budu vyjadřovat pouze v deníčku,ale nikoliv již na toto téma.;-) Jsem velmi zklamaná,protože jsem čekala větší osobní nasazení.Uspěch lze bohužel závidět,ale vždy za ním má stát kus práce a talentu!Jinak pro přehled dodávám,že není v tom nic osobního,nebotˇ veškerou,běžnou techniku vlastním...Takže těm pár poctivým,co vše soutěží dle pravidel,držím palce!;-) Aja.
Deuska (31.10.2009 16:02:16) napsal: Musim teda dodat že to absolutně nechápu.Byl by tu někdo kdo by mi to vysvětlil??Joo a kdo zajistí že budeme hlasovat jen pro ty nejlepší psi s nejlepším deníčkem atd?? ... 8-| 8-| Vidíš,Ty se snažíš!! ;-) Byla jsi u nás,moc nás potěšil dopísek...;-) Napsali jsme ,,résumé" do deníčku!:D Prakticky stejné mínění...;-) Aja.
Musim teda dodat že to absolutně nechápu.Byl by tu někdo kdo by mi to vysvětlil??Joo a kdo zajistí že budeme hlasovat jen pro ty nejlepší psi s nejlepším deníčkem atd?? ... 8-| 8-|
Mám jeden dotaz ohledně této soutěže...;-) BUDE nutné otevřít PROFIL(což asi bude,kvůli kostičkám) a kostičkovat také?...;-) Protože při skutečné kvalitě profilu nelze stačit měnit videa,fota a psát dobré deníčky.A k tomu pracovat.;-) Je zde i dilema,že kdo bude kostičkovat,mít rychlý net,psát vzkazy,prosby,jistě se dostane opět dopředu.A není čas,když se ,,kosti otevřou",prohlížet i ostatní profily.Je zde víc nej-profilů,co se mně moc líbí,ale většinou nekostičkují.Jak je tedy ohodnotím?...Jinak každou výhru,co se týká krmiva,neřeším...;-) Co se týká kvality,máte asi pravdu,vím i od chovatelů,ale můj pejsek musí být na syrové stravě.Takže bych jakékoliv granulky,konzervy,atd.,vždy věnovala.To je jen fakt...;-) Aja.
Rexíkova panička (31.10.2009 06:25:57) napsal: Souhlasím s Michalem,že soutěž je pakvil. Proč není alespoň na výběr značka krmiva? Já už dávno nesoutěžím a nebudu ani teď, protože náš Rexík tuto značku krmiva vůbec nežere. To je pravda, kdyby byla alespoň na výběr značka, ale to néé, když už granule, tak pořádný, že jo... :-| To by byly mnohem lepší hračky než tyhle super granule.
Koukám, že vedení pro Vás připravilo další skvělý paskvil !! Cituji : Hlasovat můžete pro ty nejhezčí psy s nejlépe vedeným deníčkem, s krásnými fotkami a spoustou videí. Takže takový Artur, co uspěl v několika posledních měsících nesoutěží, protože nemá na profilu videa ? a ještě lépe - podnadpis : Na měsíc listopad jsme pro Vás připravili něco speciálního – TOP 100, ve kterém můžete svému pejskovi vyhrát něco dobrého na zub a potěšit ho tak krásným vánočním dárkem! Takže abychom pro svého pejska vyhráli něco dobrého na zub hlasujeme všichni pouze pro sebe ?? !! Kdy už páni a dámy administrátoři vytvoříte něco, co bude jasné a nezpochybnitelné ? Již nyní je jasné, že jakýkoliv výsledek je napadnutelný,již nyní je jasné, že kdokoliv se může cítit ukřivděn, pokud nemá k dispozici tu " správnou " techniku, myšleno videozařízení, videoprogram atd.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?