Diskuze Splní se mi sen :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hlavně teda nevim jestli sem můžu psát když ještě koně nemám 8-} :-~
Myslím,že mít koně,je nádherný sen!!! tess ;-) A já bych zatím snem šla dál a dál dokud bych svého snu nedosáhla....;-) Chápu je mi 11 let a jsem asi najivní,aale myslím,že je to nádherný sen a splnit si ho sice nejde jen tak,ale jednou..i kfyby za..já newim kolik let..tak se ten sen,splnit musí.. :D ;-)
Já si myslím,že mylovat koně je víc....než milovat svého kluka....:D :D :D Ale né myslim si alw stwjně že ke koni je větší,a silnější pouto,a že kůň tě má vždycky rád,a nikdy tě nezradí....Mám 8letého pony valáška,je to sice ďáblík malý :D :D Ale nidy by nikomu neublížil jen tak z ničeho nic...Mám ho ráda a on mně....jsme spolz spokojení...a hlavně i sehráný....a hlavní na tom i je že se máme rááádi;-) ;-D :D !! Jennm jsem zapomněla...je mi 11 let
Haflingři jsou užasný koně, jsou hodně silní, dřív se používaly jako tažní a tahaly těžeké náklady do hor! Teď se hodně používají jako turističtí nebo rekreační, ale dobře natrénovaný Hafling, by mohl z fleku jet na Vytrvalost, nebo na nijáký ten Western ;-) ;-D A je to nádherný sen, mýt koně! ;-)
Šema (12.09.2011 14:05:06) napsal: Ahoj všem. Jsem tady nová a snad píšu na to pravé místo, moc se tu ještě nevyznám.:-) Je mi 26, mám dvě dětičky a bydlíme u Prahy. Ale za dva týdny se budeme stěhovat na Vysočinu, kde si konečně! budu moct pořídit koníčka :-) Miluju koně! Už jako malá holka jsem lítala za koněma. Musím se ale přiznat, že se těch " velikých" bojim. Jsem radši když se můžu " postarat" o menšího jako je Huculík, a klidně i shetland ( snad se to tak píše) :-) Taky se musím přiznat, že jak se starat o koně vím, ale nikdy jsem se pořádně neodstala do sedla :-| takže si i trouhnu říct, že se bojim. :_/ Můj sen, se si koupit Haflinga- Neni to nic velikého takže myslim, že si budeme rozumět :-) Vím, že začátečník jezdec, nemůže mít začátečníka koně takže určitě bych chtěla co už pod sedlem umí. Mohl by mi někdo poradit, psát si se mnou? :-) ;-D Ahoj můžeš si zajít k nějakému trenérovi z okolí naučí tě základy ;-) a haflinga bych si pořídila spíš zkušenějšího když eště moc nejezdíš ;-) jinak jsou super taky mám haflngáčka :-)
Ahoj není mi tolik a bych mohla dělat brigádu ale po koni toužim už od tý doby co jsem koně viděla je to takové užasné zvíře ale máma nemá moc velký plat a tak jsem se vás chtěla zeptat jestli někdo nevíte o někom kdo by mi pronajmul koně jakékoliv výšky trochu rozumného věku pod cenu 1500 kč někde blízko u prahy sem z prahy z vršovii každý večer se mi o koních zdá a dala bych zato všechno upřímně všechno prosííííím pomzt mi. :_(
Hrozně bych chtěla Haflinga,jenže nevim o nic moc. Musím pořádně přečist. Jsou to koblížci užasný. Od malička jsem do nich extra zamilovaná :-DD
no vidíš to je super :D, jj můžeš sem psát i když nemáš koně ;)
Ahoj všem. Jsem tady nová a snad píšu na to pravé místo, moc se tu ještě nevyznám.:-) Je mi 26, mám dvě dětičky a bydlíme u Prahy. Ale za dva týdny se budeme stěhovat na Vysočinu, kde si konečně! budu moct pořídit koníčka :-) Miluju koně! Už jako malá holka jsem lítala za koněma. Musím se ale přiznat, že se těch " velikých" bojim. Jsem radši když se můžu " postarat" o menšího jako je Huculík, a klidně i shetland ( snad se to tak píše) :-) Taky se musím přiznat, že jak se starat o koně vím, ale nikdy jsem se pořádně neodstala do sedla :-| takže si i trouhnu říct, že se bojim. :_/ Můj sen, se si koupit Haflinga- Neni to nic velikého takže myslim, že si budeme rozumět :-) Vím, že začátečník jezdec, nemůže mít začátečníka koně takže určitě bych chtěla co už pod sedlem umí. Mohl by mi někdo poradit, psát si se mnou? :-) ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?