Diskuze SPONZOR

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mám návrh - nabízím zaplatit piškotkama za ikonku: NEkostičkuju! výtěžek šoupněte do sbírky. Nelíbí se mi kostičkovací dostihy a chci dát najevo, že kostičky nevracím. Zápis do deníčku ani do diskuse se mi neosvědčil a úprava profilové fotky taky není řešení. Prosím adminy, aby se nad tím zamysleli. Klidně si ikonku budu pronajímat denně za 3-5 piškotů, nebo jednorázově dám 100 piškotů (víc jich asi nemám, po tom co jsem je rozdala, když jsem zjistila, že jste mi piškoty odepsali za návod k podvádění - když jsem chtěla zveřejnit kostičkovací praktiky lovců kostiček) Pa
Ahojky, je to přesně tak, určitě máme podobnou sbírku v plánu. A na článek o předání poukázky se můžete podívat zde: https://www.hellosandy.cz/poradna/clanky/zajima-vas-19/haficicz-a-jejich-uzivatele-pomahaji-potrebnym-1048/ Hafoj Lenka :-DD
Ahoj, už se zapojit nedá, pokud se o tom chcete něco dozvědět, zkuste se prokousat nějakýma staršíma článkama, určitě o tom bude zmínka. Ale určitě zase něco lidi z Hafiků přichystají :-)
Děkuji za odpověď a pokud to ještě trvá a je možnost tak platí co písala KČOREK. Taky se rád zapojím.
Byla to nějaká akce na vodící pejsky..každý posílal kostičky, aby se nasbíral určitý potřebný počet...ale já už jsem to bohužel prošvihla..:-(...myslím, že už se nedá nijak zapojit..POKUD ANO..DEJTE PROSÍM VĚDĚT JAK...také bychom přispěly na takovou důležitou věc :-)
Ahojky Jsem tady tak trošků víc jak novej a koukal jsem, že někteří uživatelé mají u profilu zobrazeného vodícího pejska s popiskem sponzor. Otázka je jednoduchá a zní takto. Co to je a jak se dá zapojit?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?