Diskuze Sponzor dobré věci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (05.10.2011 22:35:11) napsal: Ahoj, tuto akci již připravujeme. Opět bude někdy v listopadu (zřejmě koncem). Momentálně vybíráme organizaci, kterou tento rok podpoříme. V užším výběru máme 3. O co se jedná?? Jaká akce? Jak a čím se přispívá?? nikde jsem nic podobného nenašla, jen ty odznaky. můžete mi vysvětlit, o jakou jde akci??
Ahoj, tuto akci již připravujeme. Opět bude někdy v listopadu (zřejmě koncem). Momentálně vybíráme organizaci, kterou tento rok podpoříme. V užším výběru máme 3. Miška (05.10.2011 14:37:05) napsal: Myslím, že loni to bylo někdy kolem Vánoc. Taky už střádám a číhám na info ;-)
Lenule (05.10.2011 13:58:56) napsal: Dobrý den, jestli zakládám nové téma,které už existuje, tak se omlouvám,ale bohužel zde v diskuzi nefunguje vyhledávání a listovat mě přestalo bavit u šestnácté strany, nevím kolik by jich ještě bylo....chci se zeptat, kdy budu moci věnovat nějaké body v rámci akce "Sponzor dobré věci", pamatuji si že minulý rok jsem na to přišla celkem náhodou,ale už nevím kdy to bylo. Prošvihla jsem to tento rok, nebo dáte nějak vědět? Díky moc za odpověď, Lenka Myslím, že loni to bylo někdy kolem Vánoc. Taky už střádám a číhám na info ;-)
Dobrý den, jestli zakládám nové téma,které už existuje, tak se omlouvám,ale bohužel zde v diskuzi nefunguje vyhledávání a listovat mě přestalo bavit u šestnácté strany, nevím kolik by jich ještě bylo....chci se zeptat, kdy budu moci věnovat nějaké body v rámci akce "Sponzor dobré věci", pamatuji si že minulý rok jsem na to přišla celkem náhodou,ale už nevím kdy to bylo. Prošvihla jsem to tento rok, nebo dáte nějak vědět? Díky moc za odpověď, Lenka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?