Diskuze sponzor útulku 2017 - otázka na admina

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já se připojuji k diskuzi, ohledně sponzorství útulků, taky pro to sbírám body, abych je mohla účelně darovat.
Jarmila (29.12.2017 18:20:34) napsal: To je aj mne ľúto vždy mám body na útulky našetrené a som rada že aspoň takto pomáhame opusteným zvieratkám no body si ponechám a budem šetriť naďalej hádam niečo pripravia pre útulky No právě, na co tedy vlastně sbíráme body? nemáme je za co vyměnit, ani dárky , které byly k dispozici, např. trička a pod., nejsou :( A ADMINI MLČÍ !!!!!
janaariel (28.12.2017 08:47:30) napsal: mám již několik ikonek za sponzorství útulků, naposledy za 2016, letos žádná taková akce na této stránce ? všimla jsem si, že ani k dotazům zde v diskusích nikdo z adminů neodpovídá ... žádné soutěže, nic moc články, je to tady jakési podivné poslední dobou :( To je aj mne ľúto vždy mám body na útulky našetrené a som rada že aspoň takto pomáhame opusteným zvieratkám no body si ponechám a budem šetriť naďalej hádam niečo pripravia pre útulky
odpovídá tady vůbec nějaký admin na naše otázky ? nebo kam je směřovat ? díky
Mitka (10.05.2018 09:27:42) napsal: Já se připojuji k diskuzi, ohledně sponzorství útulků, taky pro to sbírám body, abych je mohla účelně darovat. a stále nikde nic :(
stále se zde nic neděje - žádné soutěže, nabídka na vybrání bodů, sponzorství za útulky :( prostě nic :( na tomto webu už není žádná zábava, nikdo to tady nevede, k čemu vlastně noví Hafíci jsou ? :(
Soutěžíme do pátku 11. května 2018. Každý soutěžící obdrží na svůj účet 120 bonusových bodů. v pátek byla soutěž uzavřena, body přičtené nejsou a výherci také nejsou vyhlášeni :( osobně si myslím, že tady admini nemají na nic čas a není to vůbec ku prospěchu uživatelů:(
O body také nepřijdete, využijete je v našem novém věrnostním programu ;-) janaariel (16.01.2018 08:28:58) napsal:
Libor (15.01.2018 16:13:44) napsal: Zdravím, janaariel, je pravda, že jsme akci pro útulky loni vynechali, ale nebojte, letos se dočkáte :) Pěkný den, Libor A odpověď ohledně bodů? na co tedy vlastně sbíráme body? nemáme je za co vyměnit, ani dárky , které byly k dispozici, např. trička a pod., nejsou díky
Zdravím, janaariel, je pravda, že jsme akci pro útulky loni vynechali, ale nebojte, letos se dočkáte :) Pěkný den, Libor janaariel (15.01.2018 08:31:07) napsal: odpovídá tady vůbec nějaký admin na naše otázky ? nebo kam je směřovat ? díky
mám již několik ikonek za sponzorství útulků, naposledy za 2016, letos žádná taková akce na této stránce ? všimla jsem si, že ani k dotazům zde v diskusích nikdo z adminů neodpovídá ... žádné soutěže, nic moc články, je to tady jakési podivné poslední dobou :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?