Diskuze spot-on na odčervení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Takovy pripravek sezenes v dobre vybavenem zverimexu nebo stoprocentne u zverolekare! Jinak na vnitrni parazity musis pouzit tabletku-staci dat na oblibenou konzervu nebo i klidne rozdrtit. Popripade pokud vezmes kocku ke zverolekari tak je mozna aplikace primo od doktora a primo do krku... :D
Vy to tak děláte? Mnohokrát děkuji:D
Nene, kapky do kožichu proti blechám a klíšťatům jsou jen na ně, nikoliv na vnitřní parazity. Já mám odčervovací prášky Milbemax - vypadají jako granule a jsou i tak zabarvené bez příchutě, takže mi je Salem sežere s normální krmnou dávkou a ani si nevšimne, že to, co spolkl nebyla granule, ale odčervovací prášek :D Jinak kočky prášek jentak nesežerou, Salemovi jsem musela jedině prášky narvat do krku, rozdrcené v jídle nežral.
Jana (19.07.2012 10:58:09) napsal: Nene, kapky do kožichu proti blechám a klíšťatům jsou jen na ně, nikoliv na vnitřní parazity. Já mám odčervovací prášky Milbemax - vypadají jako granule a jsou i tak zabarvené bez příchutě, takže mi je Salem sežere s normální krmnou dávkou a ani si nevšimne, že to, co spolkl nebyla granule, ale odčervovací prášek :D Jinak kočky prášek jentak nesežerou, Salemovi jsem musela jedině prášky narvat do krku, rozdrcené v jídle nežral. Nevíte náhodou kde se dají ty "Milbemax" koupit?8-} 8-}
Chtěla bych se zeptat na přípravek "Spot-on" jestli je taky na vnitřní parazity (na odčervení) náš kocourek dostáva jedině frontline na klíšťata, blechy atd. Náš kocourek není spíše na tablety8-} 8-} 8-} 8-} Pokud víte kde se dá koupit tak napište;-) ;-) ;-) ;-) díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?