Diskuze Spousty profilů koz, křečků, papoušků...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Poslední dobou se na Koníčcích objevují samé profily se staženými fotkami z netu. A nejlepší je, že v TOP 100 jsou i mezi prvními dvaceti. Nemá ani cenu profily nahlašovat, protože profily co jsem dříve nahlásila tu pořád jsou jako skutečné. A to jsem tam dala i odkazy na stránky odkud fotky byly stažené. 8-}
Na hafíkách jsou ostatní druhy zvířat z top 100 vyřazeny a hlasy se jim přičítají jenom na profil, takže nechápu, proč tady je teď asi na třetím místě osel. Copak tady to s jinými druhy zvířat neplatí...??
Žanda (13.02.2012 15:58:47) napsal: Poslední dobou se na Koníčcích objevují samé profily se staženými fotkami z netu. A nejlepší je, že v TOP 100 jsou i mezi prvními dvaceti. Nemá ani cenu profily nahlašovat, protože profily co jsem dříve nahlásila tu pořád jsou jako skutečné. A to jsem tam dala i odkazy na stránky odkud fotky byly stažené. 8-} To je pravda, nedávno jsem se dívala do koňského Top 100, je to tam zamořené profily se staženými fotkami. i já jsem je nahlašovala, ale myslím, že tam pořád jsou >:-( :_(
Ahoj, jestli si narazila na profil herce nebo jiného člověka nastavený jako profil koně, tak sem s ním. Kdybych na něj narazila já, už bych ho smazala. Prosím, podezřelé profily (tedy jakékoli nekoňské) mi pošlete! Díky za pomoc. Kate Stiltin (07.01.2012 13:31:05) napsal: Ano,mě to tady taky někdy překáží,ale na hafici.cz jsem našla morčata.Myslím,kdyby se na každý profil udělalo mésto pro mazlíčky(ne jako pro profili koní)tak by tam šli dát.Nakonec jsou to taky zvířata,ale nechápu proč jsou tu profili o hercích,nebo postavách! viz.profil ptakopisk perry8-}
Ano,mě to tady taky někdy překáží,ale na hafici.cz jsem našla morčata.Myslím,kdyby se na každý profil udělalo mésto pro mazlíčky(ne jako pro profili koní)tak by tam šli dát.Nakonec jsou to taky zvířata,ale nechápu proč jsou tu profili o hercích,nebo postavách! viz.profil ptakopisk perry8-}
Kate (03.12.2011 23:14:55) napsal: Ahoj, tyto profily na Konicci.cz nemají co dělat. Jestliže si narazila na nějaký takový profil, pošli nám na něj link a bude smazán. Teď mě flákl tento do nosuhttp://www.konicci.cz/profily/detail/116085/
Ahoj, tyto profily na Konicci.cz nemají co dělat. Jestliže si narazila na nějaký takový profil, pošli nám na něj link a bude smazán. kobylka_sarinka (30.11.2011 19:11:41) napsal: Chci se jen zeptat, jestli se bude něco dít s profily, které nejsou koňské, psí či kočičí? Dnes jsem narazila na morče, andulku a kozu... Nic proti tomu nemám, ale chtělo by to založit ještě jednu "podstránku" na ostatní mazlíčky. Bude to mít hned dvě plus, nebude se to tu zbytečně plnit profily, které sem nepatří a majitelé profilů nebudou muset mít pravé mazlíky jen virtuálními a také nebude hrozit, že jim admin profil smaže.
Chci se jen zeptat, jestli se bude něco dít s profily, které nejsou koňské, psí či kočičí? Dnes jsem narazila na morče, andulku a kozu... Nic proti tomu nemám, ale chtělo by to založit ještě jednu "podstránku" na ostatní mazlíčky. Bude to mít hned dvě plus, nebude se to tu zbytečně plnit profily, které sem nepatří a majitelé profilů nebudou muset mít pravé mazlíky jen virtuálními a také nebude hrozit, že jim admin profil smaže.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?