Diskuze Správná gramatika

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vyzývám uživatele, aby psali bez základních gramatických chyb!...Právě přišlo upozornění na nové profily... Cituji: ,,Jsem malí,bílí s malímy fleky...!!!" >-| To je děs!...Když jsme zde začínali, většina psala deníčky a nebojím se napsat , že obsažné, bez gramatických chyb!...Místo klikání výuka gramatiky! ...A cvičit venku se psy, nesedět u PC, notebooku, apod...Jen skutečné medaile mají smysl! ...
Jarmila (02.10.2014 06:00:23) napsal: Ajinka súhlasím tá gramatika asi robí problémy viacerým ale to je ich vizitka ako si vážia svoju materinskú reč a ich inteligencia sa ukazuje tiež sa niekedy pozastavujem nad úbohosťou ich vyjadrovania u niektorých užívateľov Jarmilko,nechci se hádat,jen mi to nedá podotknout,že inteligence a negramotnost jsou dvě rozdílné věci;-)
<blockquote>alena (01.10.2014 22:36:40) napsal: možná je to i tím,že je tu dost psovodů- cizinců a psané slovo jim dělá potíže...český jazyk je poměrně těžký a mnozí i rodilí gramatikou tápou,natož cizinec;-) </blockquote Tohle je neznalost základní gramatiky a i kynologie...Takové ,,postřehy" by psovod nepsal...:( Děkuji Jarmilce za názor...:D
JF (20.10.2014 08:11:19) napsal: A nezabúdajte že veľa profilov psíkov, mačiek a koňov majú deti vo veku približne od 9 rokov - takže je pochopiteľné že dieťa urobí veľa pravopisných chýb ;o) Promiňte, ale i jako dítě jsem musela znát gramatiku!...;-) 9 let = 3. třída, že? ;-)
Iva (05.11.2014 00:09:04) napsal: Teda co to tu čtu "takže je pochopiteľné" ??? No to je teda dost smutné :-( Klidně nasekat tolik hrubek do jedné věty ? Mě by teda hanba fackovala, kdyby takto mělo psát moje dítě :_/ Súhlasím veď kto neovláda svoj materinský jazyk a gramatiku tak je u mňa veľmi nepresvedčivý hlavne že dávajú prednosť cudzím jazykom a svoju reč zavrhujú je to veľká hanba hrubice narobiť
JF (20.10.2014 08:11:19) napsal: A nezabúdajte že veľa profilov psíkov, mačiek a koňov majú deti vo veku približne od 9 rokov - takže je pochopiteľné že dieťa urobí veľa pravopisných chýb ;o) Teda co to tu čtu "takže je pochopiteľné" ??? No to je teda dost smutné :-( Klidně nasekat tolik hrubek do jedné věty ? Mě by teda hanba fackovala, kdyby takto mělo psát moje dítě :_/
Aja (01.11.2014 16:20:25) napsal: Promiňte, ale i jako dítě jsem musela znát gramatiku!...;-) 9 let = 3. třída, že? ;-) Nemusí byť každý tak nadaný ako vy. Sledujem hodne fór na internete a i 16 ročný nasekajú toľko chýb že až a nielen na fórach ale i v mailovej komunikácií. Dokonca i najlepší znalci jazyka českého alebo slovenského majú čo robiť aby vysvetlili prečo práve "to" sa píše tak alebo onak ;o)
A nezabúdajte že veľa profilov psíkov, mačiek a koňov majú deti vo veku približne od 9 rokov - takže je pochopiteľné že dieťa urobí veľa pravopisných chýb ;o)
Aja (01.10.2014 19:17:59) napsal: Vyzývám uživatele, aby psali bez základních gramatických chyb!...Právě přišlo upozornění na nové profily... Cituji: ,,Jsem malí,bílí s malímy fleky...!!!" >-| To je děs!...Když jsme zde začínali, většina psala deníčky a nebojím se napsat , že obsažné, bez gramatických chyb!...Místo klikání výuka gramatiky! ...A cvičit venku se psy, nesedět u PC, notebooku, apod...Jen skutečné medaile mají smysl! ... Ajinka súhlasím tá gramatika asi robí problémy viacerým ale to je ich vizitka ako si vážia svoju materinskú reč a ich inteligencia sa ukazuje tiež sa niekedy pozastavujem nad úbohosťou ich vyjadrovania u niektorých užívateľov
Aja (01.10.2014 19:17:59) napsal: Vyzývám uživatele, aby psali bez základních gramatických chyb!...Právě přišlo upozornění na nové profily... Cituji: ,,Jsem malí,bílí s malímy fleky...!!!" >-| To je děs!...Když jsme zde začínali, většina psala deníčky a nebojím se napsat , že obsažné, bez gramatických chyb!...Místo klikání výuka gramatiky! ...A cvičit venku se psy, nesedět u PC, notebooku, apod...Jen skutečné medaile mají smysl! ... možná je to i tím,že je tu dost psovodů- cizinců a psané slovo jim dělá potíže...český jazyk je poměrně těžký a mnozí i rodilí gramatikou tápou,natož cizinec;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?