Diskuze SRAZ HAFICI.CZ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jela bych,ale Praha je pro mě bludiště,co takhle udělat regiony,vybrat nejlepší a finále udělat v Praze.
Ahoj,já jsem tady taky nová a chci se srazitttttttt !!!!§ Páníček říkal,že by to bylo dobrý,kdyby tam byly samé holky a jeden pesan -pro mě,hihihi
Mě to teda nepříde jako nejlepší volba udělat sraz pejskařů na pivních slavnostech a myslím si, že tam moc lidí nepřijede.
Já osobně by\h to spojila s nějakou voříškiádou, která se pořádá v ČR, odpadla by především organizase a vše co by se jinak muselo udělat a i zábava by byla už zajištěná :D
Jak regiony? to jako že by do prahy mohli jen ti nejlepší pejsci nebo jak??? . A s místem bych vyděl ideální zaplatit si nějaký pozemek kynologického cvičiště apod. Ale je pravda co by se vlastně na tom srazu dělalo? Protože abysme se dívali na to jak se tam 1000 psů rve?
určitě jsem pro vzala bych všechny čtyři hafíky a ráda bych všechny poznala ;)
a proč ho dělat jen jednou do roka?? to by chtělo třeba víckrát
na sraz bychom s jeli,ale nechala bych to asi až na jaře;-)
tak teda s paničkou se stidíme, založíme diskuzy a pak se k tomu nevyjádříme.. on dlouho nikdo nepsal, tak jsme to vzdaly. :D No jsem pro střed ČR at je to vůči ostatním fér! Klidně bych to udělala nekde kde se to dá s pojit se zábavou... V létě klidně nekde u vody a se stanováním!! Bože, to by bylo přehafováno :D
Jeden sraz v Praze, další v Brně, další v Opavě, Pardubicích....Pokaždé u nějakého velkého města.
Jsem pro a klidně bych vzala Kikinku, ale kde sraz udělat, všude to mám dost daleko, přece jižní Morava, Slovácko je od Prahy dost daleko a ta voříškyáda by byl dobrý nápad..:-)
Radi se taky srazíme.Určitě by bylo dobré rozdělit to na dvakrát.Jednou u Prahy a pak něco u Brna nebo tak nějak.Naplánovat se to musí hodně do předu, i půlroku předem je rychlovka.Musí se zařídit povolení, ubytování a akce na celý den.Sponzoři či jinné pomůcky.Mohu hodně pomoc.
My bysme taky na sraz určitě přijeli....teda v rámci možností pokud by to bylo přes celou republiku tak asi ne, ale za tu zábavu by to stálo a ta Voříškiáda není tak špatný nápad:D Soutěže bysme mohli dohodnout tady a ceny taky...třeba bysme každý mohl něco přivést a dát to jako výhru do soutěže(granule,hračky,obojky atd..)
Tak to by byla parada. Pokud bysme neharaly tak by sme se urco zucastnily
no léto by bylo asi nejlepší, ale něco se plánovat může:D třeba jen tak pčeběžně ne;-)
to je dobrý nápad napsat adminům tak jim napiš 8-)
Nebylo by lepší napsat přímo adminům a nvrhnout jim, ať takovou anketu dají třeba na úvodní stránku a časem, pokud se srazy uchytí lze jim věnovat vlastní stránku.... mě by se teda nechtělo proklikávat se pomalu x stránkama kde bude jen jsem pro x jsem proti a hledat tam, zda někdo nenapsal třeba i něco jiného...to tu můžeme mít za chvíli třeba 20, 50 stran příspěvků a hledejte v tom... Jinak na staz určo přijedem, pokud bude:D
Ahojte, a co si tak naplanovat sraz na www.psilaska.cz ? Taky by sme radi nekde vyrazili :)
Též my Praha přijde pro Moraváky dost daleko. Já bydlím ve východních Čechách a do Prahy, Olomouce, Brna to je od nás vlakem necelé dvě hodiny, do Ostravy okolo třech. Takže si myslím, že takový kompromis někde okolo Pardubic, Hradce Králové, Jihlava (když vezmu ty větší města)...
Pro nás by to bylo nejlepší v Olomouci ;-D A voříškiáda?Lepší by bylo nějaké agility,dogdancing,dogfrisbee,nebo něco víc akčního :-)
Ano,taky by jsem souhlasila s voříškyádou ale nešlo by to někde poblíž Zlína??
Též my Praha přijde pro Moraváky dost daleko. Já bydlím ve východních Čechách a do Prahy, Olomouce, Brna to je od nás vlakem necelé dvě hodiny, do Ostravy okolo třech. Takže si myslím, že takový kompromis někde okolo Pardubic, Hradce Králové, Jihlava (když vezmu ty větší města)... To je podle mého největší kompromis jakého lze dosáhnout. Vždycky se totiž najde někdo, komu to bude připadat daleko:)
*Charlie+K+A* (18.02.2012 17:55:52) napsal: Pro nás by to bylo nejlepší v Olomouci ;-D A voříškiáda?Lepší by bylo nějaké agility,dogdancing,dogfrisbee,nebo něco víc akčního :-) souhlasim olomouc a neco akcniho voriskyjady mi prijdou nudne jinak Praha asi moc neni střed čr mozna tak čech ale ne čr jak by na tom asi byli ostravaci atd
Zlín je pro hodně lidí nedostupné město. A udělat to blíž jen kvůli tobě nebo ještě pár dalších lidí... ideální je podle mě střed ČR tedy někde kolem Prahy... bajuska007 (18.02.2012 17:33:38) napsal: Ano,taky by jsem souhlasila s voříškyádou ale nešlo by to někde poblíž Zlína??
Ahojte lidičky, tak jsem se konečně dostala k tomu pořádně skouknout diskuzi. Srazík není špatný nápad, pronájem nějakého kynologického cvičiště taky ne a vůbec, ten nápad uspořáda voříškiádu pro ty kdo přijdou je skvělý :-) Osobně bych se do organizace i pustila, leč praha je přeciž jen moc daleko :-(
JO A CO BY SE NA TOKOVYM SRAZU DELALO,KDYZ BY NÁS TAM BYLO TOLIK...
nejhorsi by bylo dostat povoleni od hygieny a od veterinarni spravy...
Prahu mám sice daleko, ale je takový nejlepší střed všech cest navíc je v Praze hodně lidí z hfíků ale ta organizace to bude fakt záhul...
ja bych vybrala stred republiky,aby to meli vsichni stejně daleko. Např. já ze severní moravy do prahy se psem opravdu nemůžunnerada cestuje,zvrací
Každopádně jsem pro, ale jsem odkázaná na manžela, tak to udělejte někde blízko at mě tam určitě doveze. Navrhovala bych okolí Prahy, Prahu všichni znají a všichni tam trefí.
Podle me by to mel udelat adminove webu bylo by to nejjednodussi, jen by me pak zajimalo kdo by si vzal na starost pripadnou organizaci a zarizovani povoleni mista atd....
myslis poslat do redakce? nebo jim napsat at tu anketu nejak vyrobijou...
Ale myslím si, že by se to mělo někomu posílat a ten pak vždy sem napsat, jak to vypadá takhle by v tom byl postupně zmatek, protože sem budou lidi psát určo ještě něco jinýho atd...
takze kdo je pro sraz,odpoví na Jsem pro. Kdo je proti nebo je mu to jedno,protože by tam nejel,ať odepíše na Jsem proti
ale jak tu anketu udeláme??? tady na diskuzi??
Jo určitě by to byla velká akce .)
my jsem tady novacci a urcite by jsme na sraz prijely:-)
Diskuze je dobry napad,ale mohla by byt doplnena nejakou anketou.
jo měli bychom o tom rozpoutat velkou diskuzi,aby se to dozvěděla redakce. No stálo by to za to,ten sraz!!!třeba by měl úspěch a konal by se i příští rok
To neni vubec sptany napad, urcite by prislo hodne lidi i hafiku. Bylo by ale za potrebi velky org.team.
Já bych také nebyla proti, jen kdo to zorganizuje, byla by to určitě velká akce a organizačně nic lehkého.
jo ja jsem pro!!!! to by bylo supr,lidi se tu celkem znaj tak by se poznali aj osobně
Chci se zeptat, zda-li jste nepřemýšleli o uspořádání srazu Hafici.cz Moc se omlouvám, pokud se srazy konají, jsem tu odedneška nová a nestihla jsem vše prolistovat a navštívit každý koutek. S pozdravem a pac Lucka a Majda
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?