Diskuze Stafordi mějte se na pozoru!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Petr a Pegina (07.03.2010 09:46:11) napsal: Nechápu co tu řešíte! Každej má právo na svuj názor! To ano, ale ne urážet bezdůvodně rasu psa! Nikdo také neuřáží tvého psa! Tak klid jo!!
Nechápu co tu řešíte! Každej má právo na svuj názor!
V tom případě - dnešním dnem smazán. HAFINA + Zvířátka (08.03.2010 22:36:34) napsal: Ano bohu žel došlo a to přímo tady v diskuzi.
Kate (09.03.2010 09:03:08) napsal: V tom případě - dnešním dnem smazán. Moc děkuji Kate. Já i ostatní majitelé stafíků.
Petr a Pegina (07.03.2010 09:46:11) napsal: Nechápu co tu řešíte! Každej má právo na svuj názor! To ano, ale ne urážet rasu psa!!! Nikdo také neuřáží tvého psa! Tak klid jo!
Petr a Pegina (07.03.2010 09:46:11) napsal: Nechápu co tu řešíte! Každej má právo na svuj názor! Ty máš ještě tu drzost se ukázat v diskuzích???!!!
Kate (08.03.2010 21:13:12) napsal: Uživatele Petr a Pegyna jsme potrestali odebráním bodů. Uživatel, který mě informovat o tomto chování byl informován, že v případě, že se budou útoky Petra a Pegyny opakovat, ať mě informuje. V takovém případě bude uživatelský profil Petra a Pegyny smazán včetně jeho profilů. Ptám se tedy - od neděle - došlo k dalšímu napadání? Ano bohu žel došlo a to přímo tady v diskuzi.
Uživatele Petr a Pegyna jsme potrestali odebráním bodů. Uživatel, který mě informovat o tomto chování byl informován, že v případě, že se budou útoky Petra a Pegyny opakovat, ať mě informuje. V takovém případě bude uživatelský profil Petra a Pegyny smazán včetně jeho profilů. Ptám se tedy - od neděle - došlo k dalšímu napadání?
HAFINA + Zvířátka (08.03.2010 20:58:12) napsal: v*ů*l je slabý slovo nebo je to majej harant co nemá co na práci ale bejt jeho mámou mu dam na p*r*d*e*l. Já se taky poměrně mírnim zvášť na netu a snažim se to víc vtipně obrátit ale tady to fakt nejde.
Veradisia (08.03.2010 20:57:29) napsal: Aha tak to se divim,ze nic neudelali jeste8-| vetsinou to udelaj tak do pul hodky,no snad mu to zablokujou co nejdriv >:-( a nebo ho potrejtali třeba nevim... odečtenim bodů nebo tak něco? ale to je takovýmu s*v*i*ň*á*k*o*v*y jedno a to ůplně.
HAFINA + Zvířátka (08.03.2010 20:58:12) napsal: v*ů*l je slabý slovo nebo je to majej harant co nemá co na práci ale bejt jeho mámou mu dam na p*r*d*e*l. Já tu nechci nadávat, ale je jasný, že nemá v hlavě něco v pořádku. :-|
Amy (08.03.2010 20:56:19) napsal: Co jsem tak pochopila, tak o víkendu tu nejsou a dneska asi ještě neměli čas...ale na tohle by si ho najít měli, ten uživatel je v*ů*l! v*ů*l je slabý slovo nebo je to majej harant co nemá co na práci ale bejt jeho mámou mu dam na p*r*d*e*l.
HAFINA + Zvířátka (08.03.2010 20:54:57) napsal: já jsem adminům psala ale asi nic no. Aha tak to se divim,ze nic neudelali jeste8-| vetsinou to udelaj tak do pul hodky,no snad mu to zablokujou co nejdriv >:-(
HAFINA + Zvířátka (08.03.2010 20:54:57) napsal: já jsem adminům psala ale asi nic no. Co jsem tak pochopila, tak o víkendu tu nejsou a dneska asi ještě neměli čas...ale na tohle by si ho najít měli, ten uživatel je v*ů*l!
Veradisia (08.03.2010 20:53:20) napsal: No nevim jestli jste ho nekdo nahlasil,ale zrejme ne,takze jsem napsala adminum tak by se o to meli postarat 8-} já jsem adminům psala ale asi nic no.
No nevim jestli jste ho nekdo nahlasil,ale zrejme ne,takze jsem napsala adminum tak by se o to meli postarat 8-}
Petr a Pegina (08.03.2010 20:35:47) napsal: Vy jste ale hnusný lidožravý podvrťáci. Nechápu jak si někdo koupí takovou kousavou vobludu. Chcípněte!!! mě osobně se taky některá plemena nelíbí ale že bych je urážela to nikdy pokud se ti stafordi nelíbí tak si ten názor nech pro sebe!!
Petr a Pegina (08.03.2010 20:35:47) napsal: Vy jste ale hnusný lidožravý podvrťáci. Nechápu jak si někdo koupí takovou kousavou vobludu. Chcípněte!!! Co si to vůbec dovoluješ??? Sám si stafíka určitě ani neviděl:D .
Petr a Pegina (08.03.2010 20:35:47) napsal: Vy jste ale hnusný lidožravý podvrťáci. Nechápu jak si někdo koupí takovou kousavou vobludu. Chcípněte!!! Fakt už přeháníš!! !! jhak můžeš někomu přát smrt? buď jsi 10leté děcko nebo člověk s IQ tykve!!
Vy jste ale hnusný lidožravý podvrťáci. Nechápu jak si někdo koupí takovou kousavou vobludu. Chcípněte!!!
Tak jsem psala na jejich infomail, i administrátorovi Kate a mám výzvu i na profilu. Takže asi tak.. Udělala jsem, co jsem mohla... Tohle opravdu nemám zapotřebí. Na tyhle stránky chodím pro zábavu a ne abych se tu rozčilovala... Ale spíš to bude asi nějaký vtipálek, co nemá nic pořádnýho na práci...
Jj, ihned jsem psala na info[at]hafici.cz. Jiný kontakt jsem nenašla... Taky mi psal, docela mě to naštvalo...
Jj, ihned jsem psala na info[at]hafici.cz. Jiný kontakt na adminy jsem nedostala... Taky mi psal, docela mě to naštvalo...
nikol (06.03.2010 16:22:13) napsal: Ahoj, koukla jsem na jeho profil a to mluvi za vse - bud je to male dite, nebo clovek, ktery se v zivote neucil pravopis. tak si znej nic nedelej - ty urazky jsou hrozne, taky jsem je cetla - ale vypovida to o jeho osobe!! Taky myslim ale on někdy i dospělej člověk neumí psát
HAFINA + Zvířátka (06.03.2010 16:01:48) napsal: Na Hafici.cz řádí uživatel Petr a Pegyna auráží stafíky. Spolčeme se proti a nenechme si to líbit a napišme Adminovy. Všichni kteté Petr a Pegyna poškodil mi napište a opovažte se to hodit za hlavu !!! Urcite je nahlaste adminum oni mu zakazou chodit na tyhle stranky,neco podobneho uz jsme tu nedavno meli pokud si dobre vzpominam,nejaka 13leta slecna urazela psiky >:-( hned ten den co sem ji nahlasila tak ji vymazali,hlavne nesmite nadavat vy jemu jinak taky porusujete pravidla
Ahoj, koukla jsem na jeho profil a to mluvi za vse - bud je to male dite, nebo clovek, ktery se v zivote neucil pravopis. tak si znej nic nedelej - ty urazky jsou hrozne, taky jsem je cetla - ale vypovida to o jeho osobe!!
Na Hafici.cz řádí uživatel Petr a Pegyna auráží stafíky. Spolčeme se proti a nenechme si to líbit a napišme Adminovy. Všichni kteté Petr a Pegyna poškodil mi napište a opovažte se to hodit za hlavu !!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?