Diskuze Stahování fotek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

hafoj,ráda bych se zeptala jetli by tu admini nechtěli zavést ten prográmek proti stahování fotek jako je na www.hafici.net,vám by se určitě nelíbylo kdyby někdo stáhnul vaše fotky mazlíčka a pak je procedůroval třeba na jiném blogu,tak mi prostě přišel ten progámek vhod!;-) Co vy na to?:-D
stahování se zamezit nedá. pokud kliknete na fotku a program vám sdělí, že jí nelze stáhnout, většina počítačů má tlačítko Print Scrn a je to, fotka je v počítači, jen jí oříznout a nastavit příslušnou velikost. To nemluvím o speciálních programech, které umí pracovat daleko efektivněji.
Aja (04.07.2009 14:37:53) napsal: Jitka63 (04.07.2009 12:55:10) napsal: Leňule (04.07.2009 11:01:18) napsal: já už jsem se adminům jednou ptala, jestli něco neudělají stím, aby se zamezilo kopírování fotek a deníčků z profilu.. ale to je jak házet hrách na zeď… myslím tím, že admini o to nemají zájem, protože se mi dostala odpověď, že se na 100% nedá zabránit kopírování8-} 8-} :-~… takže můžeme dopadnout jak chudák Hanka62 :-~ :_( :_(kopírování se nejspíš zabránit stoprocentně nedá, ale i kdyby, tak pro nějakého chorého člověka, který chce ublížit, není problém si z deníčku opsat co se mu hodí a proti někomu to použít jako v případě Hanky. To by se do deníčků nesmělo pomalu nic psát, jen takové to obecné – pejsek se má hezky, dobře baští, odpoledne si chvilku hrál, večer okousal botu…atd. Takže by to nebylo moc zajímavý a snad by ani nemělo smysl deníček vést. Ahoj,zdravím!Mys­lím,že bychom si z toho neměli dělat těžkou hlavu.Mně i kamarádkám,na zcela jiném webíku,před 2 lety ,se stalo,že téměř všichni psi byli staženi z mnohem menšího portálu,než jsou Hafíci a nabízení v aukru…8-}Přitom webmaster byl přesvědčen,jak vynikající je zabezpení,unikly i ICQ,soukr.da­ta,apod… Jsme na veřejném portále a kdekoliv se najde člověk,kterému dělá radost ,že lidi ,,vytočí" a taky některým způsobí bolest.Takže,fota dávejme,vy,kteří máte kvalitní,je škoda,aby zde nebyla a deníčky budeme psát…No,že píšeme jako psi?:-D Nikomu neškodíme,normální člověk se zasměje nebo poklepe rukou na čelo…;-) A ti,co chtějí škodit,sáhnou třeba ne k deníčkům,ale rovnou k pepři, chloru či paprice…Nerozumím téměř vůbec PC problematice,jen základy,ale když někdo ,,něco" chce udělat,tak to udělá…Už tím,když vstupujeme do jakékoliv webové komunity,počí­tejme,že lidé jsou ,,různí".;-) Hezký den všem!Aja. těžkou hlavu snad ne, ale ono naštve, když pak někde na netu narazíš na fotky, o kterých stoprocentně víš, že jsou tvoje a dotyčný je vydává za své a ještě se ti vysmívá. Když mu něco řekneš, vysměje se ti,že si může dávat fotky jaké chce, že každý na netu něco krade a v horším případě tě pošle do … Stalo se mi to párkrát u našich činčil – našla jsem je jako virtuální mazlíčky někoho jiného. Dokonce měli myšové svá pravá jména, ve svých virtuálních deníčcích měli psány příhody, co se staly u nás. A nic se nevyřešilo, možná jsou na netu ještě u někoho dál. Akorát já jsem všechno smazala a ty portály kde se to stalo už nenavštěvuju.
Jitka63 (04.07.2009 12:55:10) napsal: Leňule (04.07.2009 11:01:18) napsal: já už jsem se adminům jednou ptala, jestli něco neudělají stím, aby se zamezilo kopírování fotek a deníčků z profilu.. ale to je jak házet hrách na zeď… myslím tím, že admini o to nemají zájem, protože se mi dostala odpověď, že se na 100% nedá zabránit kopírování8-} 8-} :-~… takže můžeme dopadnout jak chudák Hanka62 :-~ :_( :_(kopírování se nejspíš zabránit stoprocentně nedá, ale i kdyby, tak pro nějakého chorého člověka, který chce ublížit, není problém si z deníčku opsat co se mu hodí a proti někomu to použít jako v případě Hanky. To by se do deníčků nesmělo pomalu nic psát, jen takové to obecné – pejsek se má hezky, dobře baští, odpoledne si chvilku hrál, večer okousal botu…atd. Takže by to nebylo moc zajímavý a snad by ani nemělo smysl deníček vést. Ahoj,zdravím!Mys­lím,že bychom si z toho neměli dělat těžkou hlavu.Mně i kamarádkám,na zcela jiném webíku,před 2 lety ,se stalo,že téměř všichni psi byli staženi z mnohem menšího portálu,než jsou Hafíci a nabízení v aukru…8-}Přitom webmaster byl přesvědčen,jak vynikající je zabezpení,unikly i ICQ,soukr.da­ta,apod… Jsme na veřejném portále a kdekoliv se najde člověk,kterému dělá radost ,že lidi ,,vytočí" a taky některým způsobí bolest.Takže,fota dávejme,vy,kteří máte kvalitní,je škoda,aby zde nebyla a deníčky budeme psát…No,že píšeme jako psi?:-D Nikomu neškodíme,normální člověk se zasměje nebo poklepe rukou na čelo…;-) A ti,co chtějí škodit,sáhnou třeba ne k deníčkům,ale rovnou k pepři, chloru či paprice…Nerozumím téměř vůbec PC problematice,jen základy,ale když někdo ,,něco" chce udělat,tak to udělá…Už tím,když vstupujeme do jakékoliv webové komunity,počí­tejme,že lidé jsou ,,různí".;-) Hezký den všem!Aja.
skalio (13.07.2009 18:47:58) napsal: Lucík K. (13.07.2009 18:43:51) napsal: No já bych řekla, že admini vám s tím asi nic moc neudělají, ale zkusit to můžete8-};-)… pokud to nepůjde ,tak tady končíme>-| >-| >-| >-|
skalio (13.07.2009 19:06:48) napsal: skalio (13.07.2009 18:47:58) napsal: Lucík K. (13.07.2009 18:43:51) napsal: No já bych řekla, že admini vám s tím asi nic moc neudělají, ale zkusit to můžete8-};-)…pokud to nepůjde ,tak tady končíme>-| >-| >-| >-| Bohužel,bude nás asi víc!!!;-) Aja.
A proč hned končit?? Vždyť to není zas nic extra strašnýho…8-}
mimišák (13.07.2009 12:35:17) napsal: Aja (13.07.2009 09:22:42) napsal: Jarmila (13.07.2009 09:13:46) napsal: Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-) Bohužel,informovala jsem dnes adminy,dala jsem na profil,že do rána počkám.NIC se nezměnilo,lze ověřit!!!NIKDY jsem nikoho nevyháněla a nepsala,aby odešel.Nabídla jsem klid a vzájemný respekt…Ale toto již hraničí činností na hraně zákona!Jelikož mám ráda kamarády,také neodejdu …Považuji za nedůstojné jednání lidí.Psi by toto řešili férově…!! Aja. Ajo a Jaromíro – od adminů se asi ničeho nedočkáte. Myslím, že to byl informační šum, vysvětlení jsem psala do soukromých zpráv. Pokud si někdo smaže uživatelský učet, ale ponechá vzkazy v diskusi, tak po kliknutí na ten anonymní příspěvek systém vrátí uživatele zpět na vlastní účet. Konspiraci v tom nehledejte. Pa mimišák Tedˇ jsem dorazila,klikám na obrázky uživatelů,zprávy pod profily,je to pouze jen u jednoho profilu! Všichni ostatní se mně zobrazují v pořádku!S o­brázky i nicky!Myslím TYTO VZKAZY,ZDE!A je to TAM pořád! Aja a Toník. P.S.Když kliknu pod profilem Toník na ,,Mimišák",objeví se Mimišák a všechna zvířátka…To samé u ostatních kamarádů,co píšou…Není tam NIKDO jiný.Není to v diskuzi,ale na stránce konkrétních profilů…Opaku­ji,všichni se mně zobrazujete v pořádku a bylo to tak ještě i včera pozdě večer na všech profilech!A na­jednou uživatel Aja a Toník má 2 profily…;-) Aja.
Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-)
Mojzinka (13.07.2009 20:41:05) napsal: STAČÍ UPOZORNIT NA TOTO ADMINI.KONKRÉTNĚ KDE TO JE A BUDE TEN PŘÍSPĚVEK SMAZÁN!! !! !! !! JIŽ TO TU BYLO.KDO SI KLIKNE NA VZKAZ OD MAXIMA,TAK SE VRÁTÍ NA „SVŮJ“ PROFIL!! !! !! !! NIKOLIV NA JINÝ!! !! TAKŽE SE VÁM NIKDY NEUKÁŽE JINÝ PROFIL KROMĚ TOHO CO NA NĚJ KLIKÁ!! !! PÍŠU TO ZNOVU ADMINI.DĚLÁ TO TU NĚKDO A MOC RÁD JE TOMU,ŽE SE KVŮLI TOMU ROZČILUJEME A DOHADUJEME.A NĚK­DO CHCE DOKONCE ODEJÍT!! !! !! !! PŘÁTELÉ,ZATÍM NENÍ DŮVOD.HEZKÝ VEČER.MOJZINKA. Děkujeme,Mojzin­ko!!!:D Vše je možné !!!My zatím čekáme,protože kamarády máme rádi,ale jistě chápeš,jak se kdo může cítit…Vždytˇ nikdo už nebude věřit ,,nikomu"…!!A to by byla škoda!!!8-} Aja.
Existujú klony aj pred chvílou sa jeden objavil neverme všetkému presvedčte sa faloš nad faloš tým nemyslím Vás :-) :-) :-) :-)
Já nevím co vám na tom pořád tak vadí!!8-| Tak si ty příspěvky smažte a bude klid!!8-} A nedělejte zase tady kvůli takový blbosti scény:-~… Ten uživatel je smazán a neexistuje, proto se to vrací zpátky na váš profil;-) Ale to už se tu několikrát říkala a stejnak asi nechápete, nebo spíš nechcete8-|…
Dakujeme Mojzinka že nám chcete pomôct a preto máme to číslo na Gaštankovom portáli postupujte podla popisu na Gaštankovej fotke a dopracujete sa k výsledku a čo Vám vyhodí napíšte ešte raz díky Jarmila:-) :-) :-) :-)
pes Michal (13.07.2009 21:50:35) napsal: Aja (13.07.2009 18:23:52) napsal: Jarmila (13.07.2009 18:10:58) napsal: Tak by sa tam naše profily nemali objavovat aspon si to myslím ved Ja som Jarmila a nie niekto iný tak prečo to je kto to spravil nech to dá do poriadku a čudujem sa že nikomu na nás nezáleží ved nás je dost tak sa nás treba zbavit no nie ako takýmto svinstvom aké na nás páchajú ani mimišak napr by nebol spokojný keby sa jeho nicku objavil napr Skálio tak prečo sa o to nik nezaujíma ako môžeme byt kludní ked sa nám nabúravajú portály ved keby som si Ja zle odviedla svoju robotu tak ma bez pardonu prepustia Jarmila Pokud vím,tam mohu zůstat jako uživatel bez zvířecích profilů,ale i ti se mně objevují pod svými nicky!Pakliže smažu svůj uživatelský profil=Aja,tak nemohu psát,dokud nezaložím nový účet,svůj nový profil…Není tedˇ důležité,zda se zvířetem či jen jako uživatel,který zatím zvíře mít nemůže…Ale musí být vždy nick,pod kterým jsem zaregistrován a další údaje,které zadáváme při registraci a jsou skryté…Skutečně jde o to,atˇ se toto stalo jakkoliv,atˇ je vše vysvětleno !Protože nikomu by to jedno nebylo,to potom nemusíme mít vůbec svůj účet a registraci…Jde o technický princip!Aja.jde o technický problém , jak napsala mimišák – na profilu je zpětná smyčka, která toho, kdo na něj klikne vrátí " domů" být by to nemělo, ale je to možné. Již se to tu několikrát objevilo, například uživatel Tom měl tuhle smyčku nějaký čas . To mě vnuklo myšlenku ....... ale raději nic . Aha…to říkal i můj kamarád!;-) Asi chápu!;-) Aja.
Hafoj, nejde o zneužití profilu, je to tak jak psal Mimišák. Když má někdo vymazaný uživatelský účet, tudíž už v databázi není, tak vás to přesměruje na váš uživatelský účet. Ale upravíme to, aby to tedy nebylo matoucí. ;-) Lenka mimišák (13.07.2009 12:35:17) napsal: Aja (13.07.2009 09:22:42) napsal: Jarmila (13.07.2009 09:13:46) napsal: Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-) Bohužel,informovala jsem dnes adminy,dala jsem na profil,že do rána počkám.NIC se nezměnilo,lze ověřit!!!NIKDY jsem nikoho nevyháněla a nepsala,aby odešel.Nabídla jsem klid a vzájemný respekt…Ale toto již hraničí činností na hraně zákona!Jelikož mám ráda kamarády,také neodejdu …Považuji za nedůstojné jednání lidí.Psi by toto řešili férově…!! Aja. Ajo a Jaromíro – od adminů se asi ničeho nedočkáte. Myslím, že to byl informační šum, vysvětlení jsem psala do soukromých zpráv. Pokud si někdo smaže uživatelský učet, ale ponechá vzkazy v diskusi, tak po kliknutí na ten anonymní příspěvek systém vrátí uživatele zpět na vlastní účet. Konspiraci v tom nehledejte. Pa mimišák
Dakujeme aj My zatial áno uvidíme čo bude dalej som rada že sa to dalo poriešit samozrejme psík za to nemôže lebo pes by sa tak nikdy nezachoval Jarmila:-) :-) :-) :-)
skalio (14.07.2009 21:21:18) napsal: vše vyřešeno, ale trvalo to co???? Už se tam neobjevujeme ani my a určitě ani nikdo jiný a stačilo tak málo!!! Klik sem a klik tam8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| Snad se podobná chyba nebude opakovat!!!! Ale stejně máme hlodající pochybnosti a to ohledně nového profilu od uživatele pod jiným nickem>:-( >:-( >:-( Maximus za to nemůže ,je to krásný pesan!!!! Ano,děkujeme!;-D Problém vyřešen!!!Samoz­řejmě za takové problémy nemůže žádný pejsek …Aja.
vše vyřešeno, ale trvalo to co???? Už se tam neobjevujeme ani my a určitě ani nikdo jiný a stačilo tak málo!!! Klik sem a klik tam8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| Snad se podobná chyba nebude opakovat!!!! Ale stejně máme hlodající pochybnosti a to ohledně nového profilu od uživatele pod jiným nickem>:-( >:-( >:-( Maximus za to nemůže ,je to krásný pesan!!!!
https://www.hellosandy.cz/…atele/26327/ A TEN POPSANÝ PROFIL! NAPŘ:MĚSTO ghtght JE TAKY SUPER!! !! !! ADMINI UŽ JSEM POSLALA VZKAZ.A TAKOVÝ STAŽENÝ PSÍK Z NETU STOJÍ 4000KČ.ŽE BY PLATIL/A TOLIK ZA FOTKY?? ?? ?? DĚS.
No jo, ale vždyť když na to kliknu třeba já, tak se tam objeví můj účet a né někoho jinýho, stejně jako kdyby na to kliknul třeba mimišák, tak se tam zas objeví jeho účet apod…;-)
Lucík K. (13.07.2009 18:25:59) napsal: Ano!! Však vám to tu taky vysvětlil mimišák;-) Jak mně bylo vysvětleno,toto se stává při zablokovaném účtu!!!!! Aja.
MIMIŠÁKU,NEJSEM ZVYKLÁ V ŽIVOTĚ KLIČKOVAT!! !! !! !! ALE JÍT ROVNOU NA VĚC :-D :-D :-D :-D :-D A TADY SE TO MÁM UČIT ?? ?? ?? ?? ?? TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ :-D :-D :-D :-D ŽE,NE?? ?? ALE DÍKY ZA VYSVĚTLENÍ.MOJ­ZINKA ;-)
Mojzinka (14.07.2009 13:35:16) napsal: (13.07.2009 22:33:21) napsal: Vy snad ještě věříte, že tohle admini někdy opraví? Už se o té chybě ví několik měsíců a nic se neděje… TADY KDYŽ KLIKNU,TAK JSEM TAKY U SEBE !! !! !! !! !! !! A JÁ TO NEPSALA !! !! !! !! !! !! !! ADMINI KUK 8-| NA TO.DÍKY. Klídek zase smyčka! Tohle bych tipla na ten pokus o vnuknutou myšlenku pesMichala. Admini slíbili nápravu – tak honem zkoušejte, dokud to bude fungovat. Až se objeví „účet smazaný“ bude to opravené. Hele zkus se odhlásit – a klikni na ten odkaz a dostaneš „uživatel blokovaná nebo smazaný“ Pa, hezkou zábavu mimišák
(13.07.2009 22:33:21) napsal: Vy snad ještě věříte, že tohle admini někdy opraví? Už se o té chybě ví několik měsíců a nic se neděje… TADY KDYŽ KLIKNU,TAK JSEM TAKY U SEBE !! !! !! !! !! !! A JÁ TO NEPSALA !! !! !! !! !! !! !! ADMINI KUK 8-| NA TO.DÍKY.
STÁLE TO FUNGUJE !! !! !! PŘI KLIKNUTÍ NA VZKAZ MAXIMUSE SE OBJEVÍME NA SVÉM PROFILU!! !! !!
Lucík K. (14.07.2009 12:17:35) napsal: No tak to vidíte, měli jsme pravdu, tak snad už jste spokojení, že is tím něco udělají!!8-};-)!! Promin,ale komunikovala jsem s adminy,vše O.K.!;-D Ale jsem na jiných forech,ne sice pro zvířátka,ale tam se vždy objeví-uživatelský profil smazán nebo profil neexistuje!Ale příspěvky zůstanou,klikneš-li TAM na odkaz objeví se TO,co píši,že neexistuje,atd8-} …;-) Takže ,to je věc pro programátora.Nejde o to,KDO má pravdu,ale aby vše bylo funkční pro všechny zde na www.Toto není osobní věc.Admini slíbili,že vše bude v pořádku.;-D Aja.
No tak to vidíte, měli jsme pravdu, tak snad už jste spokojení, že is tím něco udělají!!8-};-)!!
Vy snad ještě věříte, že tohle admini někdy opraví? Už se o té chybě ví několik měsíců a nic se neděje…
Aja (13.07.2009 18:23:52) napsal: Jarmila (13.07.2009 18:10:58) napsal: Tak by sa tam naše profily nemali objavovat aspon si to myslím ved Ja som Jarmila a nie niekto iný tak prečo to je kto to spravil nech to dá do poriadku a čudujem sa že nikomu na nás nezáleží ved nás je dost tak sa nás treba zbavit no nie ako takýmto svinstvom aké na nás páchajú ani mimišak napr by nebol spokojný keby sa jeho nicku objavil napr Skálio tak prečo sa o to nik nezaujíma ako môžeme byt kludní ked sa nám nabúravajú portály ved keby som si Ja zle odviedla svoju robotu tak ma bez pardonu prepustia Jarmila Pokud vím,tam mohu zůstat jako uživatel bez zvířecích profilů,ale i ti se mně objevují pod svými nicky!Pakliže smažu svůj uživatelský profil=Aja,tak nemohu psát,dokud nezaložím nový účet,svůj nový profil…Není tedˇ důležité,zda se zvířetem či jen jako uživatel,který zatím zvíře mít nemůže…Ale musí být vždy nick,pod kterým jsem zaregistrován a další údaje,které zadáváme při registraci a jsou skryté…Skutečně jde o to,atˇ se toto stalo jakkoliv,atˇ je vše vysvětleno !Protože nikomu by to jedno nebylo,to potom nemusíme mít vůbec svůj účet a registraci…Jde o technický princip!Aja. jde o technický problém , jak napsala mimišák – na profilu je zpětná smyčka, která toho, kdo na něj klikne vrátí " domů" být by to nemělo, ale je to možné. Již se to tu několikrát objevilo, například uživatel Tom měl tuhle smyčku nějaký čas . To mě vnuklo myšlenku ....... ale raději nic .
Jarmila (13.07.2009 21:21:48) napsal: Dakujeme Mojzinka že nám chcete pomôct a preto máme to číslo na Gaštankovom portáli postupujte podla popisu na Gaštankovej fotke a dopracujete sa k výsledku a čo Vám vyhodí napíšte ešte raz díky Jarmila:-) :-) :-) :-) UŽ JSEM TO DÁVNO VYZKOUŠELA.PŘI KLIKNUTÍ JSEM SE VŽDY DOSTALA NA SVOJE PROFILY!! !! KDO KLIKNE,TAK SE OBJEVÍ U SEBE.ZÍTRA TO URČITĚ ADMINI VYŘEŠÍ!! !! !! UŽ TO TU FAKT BYLO A I SPROSTÉ VZKAZY…A ADMINI DOTYČNÉHO UŽIVATELE ZRUŠILY!!TOTO JE NEKONEČNÝ BOJ TZV.S VĚTRNÝMI MLÝNY.ONI TO ZRUŠÍ A DO PÁR MINUT TENTO DOTYČNÝ UŽIVATEL POD JINÝM JMÉNEM JE ZAREGISTROVÁN!! !! !! JE TO DIVNÉ ALE JE TO TAK.HROMADA KAMARÁDŮ O TOM VÍ.VIĎTE PŘÁTELÉ ;-) ;-) ;-) PROSTĚ„KDO VYDRŽÍ DÉLE“,VYHRÁVÁ!! !! HROMADNÉ ODCHÁZENÍ JE ZBYTEČNÉ,JEN DOTYČNÉ/MU NAHRÁVÁME.JO,KON­KURENCE JE KONKURENCE!! !! !! I JINÉ PORTÁLY POTŘEBUJÍ MÍT UŽIVATELE.JE TO NĚCO JAKO STUDENÁ VÁLKA :-D :-D :-D TAKŽE VYDRŽAŤ,VYDRŽET­.ZATÍM JE TO JEDINÉ ŘEŠENÍ.
STAČÍ UPOZORNIT NA TOTO ADMINI.KONKRÉTNĚ KDE TO JE A BUDE TEN PŘÍSPĚVEK SMAZÁN!! !! !! !! JIŽ TO TU BYLO.KDO SI KLIKNE NA VZKAZ OD MAXIMA,TAK SE VRÁTÍ NA „SVŮJ“ PROFIL!! !! !! !! NIKOLIV NA JINÝ!! !! TAKŽE SE VÁM NIKDY NEUKÁŽE JINÝ PROFIL KROMĚ TOHO CO NA NĚJ KLIKÁ!! !! PÍŠU TO ZNOVU ADMINI.DĚLÁ TO TU NĚKDO A MOC RÁD JE TOMU,ŽE SE KVŮLI TOMU ROZČILUJEME A DOHADUJEME.A NĚK­DO CHCE DOKONCE ODEJÍT!! !! !! !! PŘÁTELÉ,ZATÍM NENÍ DŮVOD.HEZKÝ VEČER.MOJZINKA.
Aja (13.07.2009 20:04:21) napsal: Jarmila (13.07.2009 19:38:34) napsal: Svoju čest a svedomie ak niekto napíše niečo nekalé a uražlivé poosočuje niekoho v našom mene tak to už bude bilag na nás a už si neočistíme meno keby niekomu na nás záležalo tak nás nechlácholí ale skutočne pomôže no ak mi to nevyriešime radikálne tak sa inak nevyrieši nič adminom na nás nezáleží ved každý je nahraditelný Jarmila:-) :-) :-) :-) To je pravda!;-) Bude někdo věřit SZ,kde budeme psát,já to ,,nebyl",to ,,psal" jiný…?? Nebude,co je psáno,je dáno!Nechci se rozepisovat vůbec o aktivitách,které děláme společně s kolegy , nejen pro pejsky.Píšu to JEN proto,že bych nějakou dezinformaci těžko vysvětlovala,pro­tože zatím se snažím,jako je dobrým zvykem většiny lidí,i zde na www.,mít čistý štít.;-D A proto bych chtěla vše objasnit…Aja. je to pravda co psala Jarmila a Ája a já s tím plně souhlasím;-) ;-)
Jarmila (13.07.2009 19:38:34) napsal: Svoju čest a svedomie ak niekto napíše niečo nekalé a uražlivé poosočuje niekoho v našom mene tak to už bude bilag na nás a už si neočistíme meno keby niekomu na nás záležalo tak nás nechlácholí ale skutočne pomôže no ak mi to nevyriešime radikálne tak sa inak nevyrieši nič adminom na nás nezáleží ved každý je nahraditelný Jarmila:-) :-) :-) :-) To je pravda!;-) Bude někdo věřit SZ,kde budeme psát,já to ,,nebyl",to ,,psal" jiný…?? Nebude,co je psáno,je dáno!Nechci se rozepisovat vůbec o aktivitách,které děláme společně s kolegy , nejen pro pejsky.Píšu to JEN proto,že bych nějakou dezinformaci těžko vysvětlovala,pro­tože zatím se snažím,jako je dobrým zvykem většiny lidí,i zde na www.,mít čistý štít.;-D A proto bych chtěla vše objasnit…Aja.
Svoju čest a svedomie ak niekto napíše niečo nekalé a uražlivé poosočuje niekoho v našom mene tak to už bude bilag na nás a už si neočistíme meno keby niekomu na nás záležalo tak nás nechlácholí ale skutočne pomôže no ak mi to nevyriešime radikálne tak sa inak nevyrieši nič adminom na nás nezáleží ved každý je nahraditelný Jarmila:-) :-) :-) :-)
Lucík K. (13.07.2009 19:10:59) napsal: A proč hned končit?? Vždyť to není zas nic extra strašnýho…8-} pro nás jo,protože jsme slušní a totéž očekáváme od druhých:-~ :-~
Lucík K. (13.07.2009 18:43:51) napsal: No já bych řekla, že admini vám s tím asi nic moc neudělají, ale zkusit to můžete8-};-)…
No já bych řekla, že admini vám s tím asi nic moc neudělají, ale zkusit to můžete8-};-)…
Lucík K. (13.07.2009 18:31:59) napsal: Při zablokování taky a při smazání taky;-) jo taky ,ale bohužel asi to jinak nepůjde co??
Při zablokování taky a při smazání taky;-)
Lucík K. (13.07.2009 18:30:12) napsal: No jo, ale vždyť když na to kliknu třeba já, tak se tam objeví můj účet a né někoho jinýho, stejně jako kdyby na to kliknul třeba mimišák, tak se tam zas objeví jeho účet apod…;-) díky za vysvětlení ,ale stejně mně to vadí no!!!!:-( :-( :-( :-(
skalio (13.07.2009 18:20:25) napsal: Lucík K. (13.07.2009 18:17:11) napsal: Ale vždyť tady se nikdo nikomu nikam nenabourává?! To si jenom myslíte vy!! Mě už se tohle stalo dřív, ale nijak jsem to neřešila, protože mi to došlo, že jsem se vrátila na svůj profil, když ten uživatel neexistuje8-} Já nechápu v čem je problém, proč vám to vadí??8-|…jo vadí mi to a to dost..Nějaká panička od Maximuse někomu napíše nějakou krávovinu a ten dotyčný si klikne na uživatele a budu tam třeba já ,nebo někdo jiný ,kdo tu b**ákovinu nenapsal ,tak proto mi to vadí8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} >-| >-| >-| No,právě…A osobně píši,NEJDE o Maxima,jako takového…Budu se zlobit,když tam bude i můj kamarád!To je určitá ochrana.Přece Tebe by taky netěšilo být Aja,skalio,Jar­mila,atd…Jsi Lucík K.!A to je správné…;-) Aja.
Ano!! Však vám to tu taky vysvětlil mimišák;-)
Jarmila (13.07.2009 18:10:58) napsal: Tak by sa tam naše profily nemali objavovat aspon si to myslím ved Ja som Jarmila a nie niekto iný tak prečo to je kto to spravil nech to dá do poriadku a čudujem sa že nikomu na nás nezáleží ved nás je dost tak sa nás treba zbavit no nie ako takýmto svinstvom aké na nás páchajú ani mimišak napr by nebol spokojný keby sa jeho nicku objavil napr Skálio tak prečo sa o to nik nezaujíma ako môžeme byt kludní ked sa nám nabúravajú portály ved keby som si Ja zle odviedla svoju robotu tak ma bez pardonu prepustia Jarmila Pokud vím,tam mohu zůstat jako uživatel bez zvířecích profilů,ale i ti se mně objevují pod svými nicky!Pakliže smažu svůj uživatelský profil=Aja,tak nemohu psát,dokud nezaložím nový účet,svůj nový profil…Není tedˇ důležité,zda se zvířetem či jen jako uživatel,který zatím zvíře mít nemůže…Ale musí být vždy nick,pod kterým jsem zaregistrován a další údaje,které zadáváme při registraci a jsou skryté…Skutečně jde o to,atˇ se toto stalo jakkoliv,atˇ je vše vysvětleno !Protože nikomu by to jedno nebylo,to potom nemusíme mít vůbec svůj účet a registraci…Jde o technický princip!Aja.
Nene, to tam nebude nikdo jiný, jenom ten, co si to otevře;-)
Lucík K. (13.07.2009 18:17:11) napsal: Ale vždyť tady se nikdo nikomu nikam nenabourává?! To si jenom myslíte vy!! Mě už se tohle stalo dřív, ale nijak jsem to neřešila, protože mi to došlo, že jsem se vrátila na svůj profil, když ten uživatel neexistuje8-} Já nechápu v čem je problém, proč vám to vadí??8-|… jo vadí mi to a to dost..Nějaká panička od Maximuse někomu napíše nějakou krávovinu a ten dotyčný si klikne na uživatele a budu tam třeba já ,nebo někdo jiný ,kdo tu b**ákovinu nenapsal ,tak proto mi to vadí8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} >-| >-| >-|
Jarmila (13.07.2009 18:10:58) napsal: Tak by sa tam naše profily nemali objavovat aspon si to myslím ved Ja som Jarmila a nie niekto iný tak prečo to je kto to spravil nech to dá do poriadku a čudujem sa že nikomu na nás nezáleží ved nás je dost tak sa nás treba zbavit no nie ako takýmto svinstvom aké na nás páchajú ani mimišak napr by nebol spokojný keby sa jeho nicku objavil napr Skálio tak prečo sa o to nik nezaujíma ako môžeme byt kludní ked sa nám nabúravajú portály ved keby som si Ja zle odviedla svoju robotu tak ma bez pardonu prepustia Jarmila ano je to naprostá pravda ,tak nevím proč by jsme to neměli řešit ,když se to týká nás !!!!!!! :-( :-(
Ale vždyť tady se nikdo nikomu nikam nenabourává?! To si jenom myslíte vy!! Mě už se tohle stalo dřív, ale nijak jsem to neřešila, protože mi to došlo, že jsem se vrátila na svůj profil, když ten uživatel neexistuje8-} Já nechápu v čem je problém, proč vám to vadí??8-|…
Tak by sa tam naše profily nemali objavovat aspon si to myslím ved Ja som Jarmila a nie niekto iný tak prečo to je kto to spravil nech to dá do poriadku a čudujem sa že nikomu na nás nezáleží ved nás je dost tak sa nás treba zbavit no nie ako takýmto svinstvom aké na nás páchajú ani mimišak napr by nebol spokojný keby sa jeho nicku objavil napr Skálio tak prečo sa o to nik nezaujíma ako môžeme byt kludní ked sa nám nabúravajú portály ved keby som si Ja zle odviedla svoju robotu tak ma bez pardonu prepustia Jarmila
No tak to si takhle mohou kliknout všichni a vždycky se jim objeví ten jejich profil, to je přeci jasné, už vám to tu vysvětlil mimišák, tak co pořád řešíte?!8-|!!
skalio (13.07.2009 17:37:58) napsal: jsem s toho v šoku ,klikla jsem na profil Maximus pro ověření a kdo se tam objevil ??? No přece můj profil..tak to už je fakt drzost nade vše !!!!! Co s tím??????:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Samozřejmě jsem požádala adminy,aby vše prošetřili.Ale vím,co je smazaný profil psa či kočky a zůstává profil uživatele.To je O.K.T.j. číslo nebo jeho nick + obrázek,jak kdo chce…;-) Např. nedávno smazala profilky pejsků uživatelka Olga,ale zůstala jako uživatel OLGA.Když jsem klikla na Olga,objevil se její uživatelský profil,bez profilů zvířat,ale OLGA ,ne já,skalio,Jar­mila,atd. nebo kdokoliv jiný!!!Tak tomu bylo vždy,když někdo zůstal jen jako uživatel bez profilu psa,kočky,apod­..Byla jsem zde v zimě asi 5 týdnů,ale bez psa Toníka,jen jsem chodila pro své SZ,objevil se vždy jen můj uživatelský účet a nick Aja.;-) To je vše,co chci dodat a počkám,zda-li vše bude nějak vysvětleno…;-D Aja.
jsem s toho v šoku ,klikla jsem na profil Maximus pro ověření a kdo se tam objevil ??? No přece můj profil..tak to už je fakt drzost nade vše !!!!! Co s tím??????:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
pes Michal (04.07.2009 21:54:19) napsal: stahování se zamezit nedá. pokud kliknete na fotku a program vám sdělí, že jí nelze stáhnout, většina počítačů má tlačítko Print Scrn a je to, fotka je v počítači, jen jí oříznout a nastavit příslušnou velikost. To nemluvím o speciálních programech, které umí pracovat daleko efektivněji. Ale byla by to aspoň nějaká ochrana a takové ty puberťáky, kteří to dělají jen z legrace, by to možná odradilo. Šli by krást fotky jinde. A je pravda, že člověka, který chce ublížit, nezastaví nic . . . bohužel. . .
mimišák (13.07.2009 12:35:17) napsal: Aja (13.07.2009 09:22:42) napsal: Jarmila (13.07.2009 09:13:46) napsal: Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-) Bohužel,informovala jsem dnes adminy,dala jsem na profil,že do rána počkám.NIC se nezměnilo,lze ověřit!!!NIKDY jsem nikoho nevyháněla a nepsala,aby odešel.Nabídla jsem klid a vzájemný respekt…Ale toto již hraničí činností na hraně zákona!Jelikož mám ráda kamarády,také neodejdu …Považuji za nedůstojné jednání lidí.Psi by toto řešili férově…!! Aja. Ajo a Jaromíro – od adminů se asi ničeho nedočkáte. Myslím, že to byl informační šum, vysvětlení jsem psala do soukromých zpráv. Pokud si někdo smaže uživatelský učet, ale ponechá vzkazy v diskusi, tak po kliknutí na ten anonymní příspěvek systém vrátí uživatele zpět na vlastní účet. Konspiraci v tom nehledejte. Pa mimišák Přesně!! Mimišák má naprostou pravdu!!;-)
Aja (13.07.2009 09:22:42) napsal: Jarmila (13.07.2009 09:13:46) napsal: Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-) Bohužel,informovala jsem dnes adminy,dala jsem na profil,že do rána počkám.NIC se nezměnilo,lze ověřit!!!NIKDY jsem nikoho nevyháněla a nepsala,aby odešel.Nabídla jsem klid a vzájemný respekt…Ale toto již hraničí činností na hraně zákona!Jelikož mám ráda kamarády,také neodejdu …Považuji za nedůstojné jednání lidí.Psi by toto řešili férově…!! Aja. Ajo a Jaromíro – od adminů se asi ničeho nedočkáte. Myslím, že to byl informační šum, vysvětlení jsem psala do soukromých zpráv. Pokud si někdo smaže uživatelský učet, ale ponechá vzkazy v diskusi, tak po kliknutí na ten anonymní příspěvek systém vrátí uživatele zpět na vlastní účet. Konspiraci v tom nehledejte. Pa mimišák
Jarmila (13.07.2009 09:13:46) napsal: Ja vystupujem verejne a nie som schovaná za žiadne číslo ani heslo preto ma velmi rozladilo že niekto kto si stiahne zviera a nechá len portál zneužíva v našom mene našich priateľov ja som svojprávna osoba a neprajem si aby niekto robil intrigy v našom mene ja takéto praktiky odsudzujem a ani sa na to neznížim už som viac krát písala komu sa nepáči môj profil nemusí nan ako to aj Ja robím Je to účelové aj u užívateľa Aja so psíkom Toníčkom ked niekto závidí a robí tu len rozbroje tak my za to s Ajinkou nemôžeme je len charakter ak vôbec nejaký má len určitej osoby ktorá má v sebe len zlost a závist nikto ju nevyhodil ani jej nekázal odíst nám neprekážala rozhodla sa sama My nemáme dôvod z profilu odíst a ani naodídeme :-) Bohužel,informovala jsem dnes adminy,dala jsem na profil,že do rána počkám.NIC se nezměnilo,lze ověřit!!!NIKDY jsem nikoho nevyháněla a nepsala,aby odešel.Nabídla jsem klid a vzájemný respekt…Ale toto již hraničí činností na hraně zákona!Jelikož mám ráda kamarády,také neodejdu …Považuji za nedůstojné jednání lidí.Psi by toto řešili férově…!! Aja.
Aja (13.07.2009 01:49:58) napsal: Kamarádi!!!:-) Dnes v noci jsem zjistila nejen já sama,ale požádala též kamaráda,který rozumí opravdu PC,že se můj profil uživatele a profil ,,Toník" objevuje ve spojení s konkrétním uživatelem!!!!! Ale jiným,než jsem já!!!Samozřejmě budu informovat adminy a jsem zvědavá,zda-li to zmizí.Nebude-li toto ,,stažení" mého uživatelského jména i profil ,,Toník" uživatelkou,které nepatří , opuštěn,samozřejmě vyvodím důsledky.TOTO se nedělá!!!Jsme dospělí lidé a tohle je příliš!!!Toník,pej­sek z útulku,který zde někomu velmi vadí…:_( Srdečně Aja. Kamarádi!Nejsem sama,kdo je takto vydán ,že dostanete zprávu či příspěvek,který nepíšu…Podívejte na profil Gaštanko(JARMI­LA)…Zjistíte snadno…Kliknete na profily,které píšete Gaštanko u daných pejsků,jsou tam vyjmenováni!!! a objeví se vám moje ikonka či někoho dalšího…Atˇ si každý založí svůj profil ,tohle se nedělá!!!Jsem na portálu Hafíci.cz,ale tohle je nejen neetické,ale provokace,která může poškodit mě i jiné uživatele!!!8-| Aja.
Kamarádi!!!:-) Dnes v noci jsem zjistila nejen já sama,ale požádala též kamaráda,který rozumí opravdu PC,že se můj profil uživatele a profil ,,Toník" objevuje ve spojení s konkrétním uživatelem!!!!! Ale jiným,než jsem já!!!Samozřejmě budu informovat adminy a jsem zvědavá,zda-li to zmizí.Nebude-li toto ,,stažení" mého uživatelského jména i profil ,,Toník" uživatelkou,které nepatří , opuštěn,samozřejmě vyvodím důsledky.TOTO se nedělá!!!Jsme dospělí lidé a tohle je příliš!!!Toník,pej­sek z útulku,který zde někomu velmi vadí…:_( Srdečně Aja.
Svatik (05.07.2009 17:34:12) napsal: pes Michal (04.07.2009 21:54:19) napsal: stahování se zamezit nedá. pokud kliknete na fotku a program vám sdělí, že jí nelze stáhnout, většina počítačů má tlačítko Print Scrn a je to, fotka je v počítači, jen jí oříznout a nastavit příslušnou velikost. To nemluvím o speciálních programech, které umí pracovat daleko efektivněji.Ale byla by to aspoň nějaká ochrana a takové ty puberťáky, kteří to dělají jen z legrace, by to možná odradilo. Šli by krást fotky jinde. A je pravda, že člověka, který chce ublížit, nezastaví nic . . . bohužel. . . no jo máme stejný názor!;-D ;-)
Leňule (04.07.2009 11:01:18) napsal: já už jsem se adminům jednou ptala, jestli něco neudělají stím, aby se zamezilo kopírování fotek a deníčků z profilu.. ale to je jak házet hrách na zeď… myslím tím, že admini o to nemají zájem, protože se mi dostala odpověď, že se na 100% nedá zabránit kopírování8-} 8-} :-~… takže můžeme dopadnout jak chudák Hanka62 :-~ :_( :_( kopírování se nejspíš zabránit stoprocentně nedá, ale i kdyby, tak pro nějakého chorého člověka, který chce ublížit, není problém si z deníčku opsat co se mu hodí a proti někomu to použít jako v případě Hanky. To by se do deníčků nesmělo pomalu nic psát, jen takové to obecné – pejsek se má hezky, dobře baští, odpoledne si chvilku hrál, večer okousal botu…atd. Takže by to nebylo moc zajímavý a snad by ani nemělo smysl deníček vést.
já už jsem se adminům jednou ptala, jestli něco neudělají stím, aby se zamezilo kopírování fotek a deníčků z profilu.. ale to je jak házet hrách na zeď… myslím tím, že admini o to nemají zájem, protože se mi dostala odpověď, že se na 100% nedá zabránit kopírování8-} 8-} :-~… takže můžeme dopadnout jak chudák Hanka62 :-~ :_( :_(
Kačus (03.07.2009 17:49:52) napsal: hafoj,ráda bych se zeptala jetli by tu admini nechtěli zavést ten prográmek proti stahování fotek jako je na www.hafici.net,vám by se určitě nelíbylo kdyby někdo stáhnul vaše fotky mazlíčka a pak je procedůroval třeba na jiném blogu,tak mi prostě přišel ten progámek vhod!;-) Co vy na to?:-D no my myslíme že tohle by bylo fakt suproví!!!Jenže jde o to jestli by byli admini tak ochotní.....;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?