Diskuze Stáj v Jílovišti

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, na Jílovišti jsem jezdila, ale pak jsem odešla. Byl to cca Květen 2010. Asi o 3 měsíce byla stáj prodaná jedné paní, která by tam ale už taky myslím, tak později odešla, ale asi tam je, má stáj ještě někde jinde :)Jestli chcete přesně vědět, jak se jmenuje, tak napište zjistím :)
Dobrý den, na Jílovišti jsem jezdila, ale pak jsem odešla. Byl to cca Květen 2010. Asi o 3 měsíce byla stáj prodaná jedné paní, která by tam ale už taky myslím, tak později odešla, ale asi tam je, má stáj ještě někde jinde :)Jestli chcete přesně vědět, jak se jmenuje, tak napište zjistím :)
Ahoj všem, potřebovala bych poradit. Každý den jezdím okolo stájí v obci jménem Jíloviště (Praha - Západ) a jelikož v obci i bydlím, tak mám docela hodně zmapované dění okolo této stáje. Dlouho tam nikdo nebyl až teď v prosinci jsem tam viděla nové koně (mimochodem nádherní poníci :D). Šla jsem několikrát okolo s pejskem, ale nikdy jsem nikoho nepotkala ze stáje. Tak se vás chci zeptat, jestli náhodou nevíte, kdo tam má pronajatou tuto stáj. :) Děkuji předem za odpovědi!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?