Diskuze Stáje Ostrava

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Holky jaké jsou nejlepší stáje v Ostravě a okolí? Sháním ježdění a nevím, kam se upíchnout. Uvažuju nad Casin Svinov nebo jedné stáji v Polance, ale vůbec nevím, jak to tam chodí. Nebo máte dobré zkušenosti s jinými? Kde berou členy? Nebo nějakého soukromníka co nabízí ježdění? Jezdím 7 let pod dohledy trenérů. Chtěla bych i jezdit parkur. Měla jsem pár veřejňáků. ;-) Dík za rady
AHoj hledám něakou stáj v Polance, Porubě, Svinově nevím kde a jak mám najít jednu stáj ve svinově znám jmenuje se Casin ale namají stranky tak nemužu se na to podívat moc to neumín ale vykydat osedlat vyčistit to umín ale na koni bych se taky ráda učila umín si na něho sednout ale to je tak všechno trochu se bojím ale opravdu jen trošičku, kdyby někdo věděl kde je něaká staj kde by mě přijali na pomoc skydáním a tak tak bych byla ráda. Není mi víc ja 15 tak kdybyste věděli napištemi díky.;-D
veruškaostrava (20.01.2012 09:36:19) napsal: Holky jaké jsou nejlepší stáje v Ostravě a okolí? Sháním ježdění a nevím, kam se upíchnout. Uvažuju nad Casin Svinov nebo jedné stáji v Polance, ale vůbec nevím, jak to tam chodí. Nebo máte dobré zkušenosti s jinými? Kde berou členy? Nebo nějakého soukromníka co nabízí ježdění? Jezdím 7 let pod dohledy trenérů. Chtěla bych i jezdit parkur. Měla jsem pár veřejňáků. ;-) Dík za rady Hej já taky sháním ježdění, ale nemůžu nic sehnat. Tak velký město a tak málo JK:-O
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?