Diskuze Starokladrubští koně v Ostravě? :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jana. (08.01.2017 17:49:50) napsal: Přeji pěkný den :) Zajímalo by mě kde v Ostravě jsou všude Starokladrubští koně :) Nejlépe i nějaký kontakt na majitele :) Starokladrubské koně miluji, a proto hledám nějaké v Ostravě nebo blízkém okolí, za kterým bych mohla chodit, čistit ho a chodit s nim na procházky :) Jezdit moc neumím takže spíše ze země :). Zdravím, V Ostravě žiju, mám prozkoumány snad všechny stáje i v okolí, ale asi Tě zklamu- nikdy jsem v žádné z nich Starokladrubáčka neviděla, max. jestli jednoho má někde nějaký soukromník.. Zkusila bych pohledat na netu a kdyžtak vyjet na nějaký kurz, nedávno jsem viděla kurz ježdění (několikadenní) na islandských koních, takže i na těchto by něco takového mohlo být. ;-) Jinak si ale nejsem jistá, že Tě jen tak někdo nechá chodit za koníkem jen na procházky na ruce a opečovávání- většinou lidi shánějí spíš jezdce, i když na druhou stranu- pro nějakého staršího koníka, proč ne. :)
Přeji pěkný den :) Zajímalo by mě kde v Ostravě jsou všude Starokladrubští koně :) Nejlépe i nějaký kontakt na majitele :) Starokladrubské koně miluji, a proto hledám nějaké v Ostravě nebo blízkém okolí, za kterým bych mohla chodit, čistit ho a chodit s nim na procházky :) Jezdit moc neumím takže spíše ze země :).
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?