Diskuze starý kocour

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den už nějaký ten měsíc mame problém s kocourem je už starý je mu 14 chodi na zachod ven ale co je zima a snih "chodí na záchod" doma chtěla bych se zeptat jestli to je tím že už je tak starý nebo jestli se mu prostě ven nechce hrozně mě to trápí a ještě víc kdybych ho musela....dát pryč jakože tu už tyhle navrhy byli jenže na toho mam mo moc ráda:_( :_( :-((prosim odpovězte děkuju. NIIKITAA[at]seznam.cz
(04.02.2011 18:39:40) napsal: Dobrý den už nějaký ten měsíc mame problém s kocourem je už starý je mu 14 chodi na zachod ven ale co je zima a snih "chodí na záchod" doma chtěla bych se zeptat jestli to je tím že už je tak starý nebo jestli se mu prostě ven nechce hrozně mě to trápí a ještě víc kdybych ho musela....dát pryč jakože tu už tyhle navrhy byli jenže na toho mam mo moc ráda:_( :_( :-((prosim odpovězte děkuju. NIIKITAA[at]seznam.cz Co zkusit kočkolit a kočičí záchod? Ani našemu mladému se v zimě venku nechtělo, radši si počkal dovnitř :)
(04.02.2011 18:39:40) napsal: Dobrý den už nějaký ten měsíc mame problém s kocourem je už starý je mu 14 chodi na zachod ven ale co je zima a snih "chodí na záchod" doma chtěla bych se zeptat jestli to je tím že už je tak starý nebo jestli se mu prostě ven nechce hrozně mě to trápí a ještě víc kdybych ho musela....dát pryč jakože tu už tyhle navrhy byli jenže na toho mam mo moc ráda:_( :_( :-((prosim odpovězte děkuju. NIIKITAA[at]seznam.cz Nevím jestli má doma kočičí záchůdek,jestli ne tak mu ho pořiďte.Ze starým zvířátkem je často problém,že čurá mimo zachůdek.Chce to trpělivost.Může být i nastydlí.Rozhodně netrestat.Dávat pryč to určitě ne.Není to věc,ale živé zvíře!
(04.02.2011 18:39:40) napsal: Dobrý den už nějaký ten měsíc mame problém s kocourem je už starý je mu 14 chodi na zachod ven ale co je zima a snih "chodí na záchod" doma chtěla bych se zeptat jestli to je tím že už je tak starý nebo jestli se mu prostě ven nechce hrozně mě to trápí a ještě víc kdybych ho musela....dát pryč jakože tu už tyhle navrhy byli jenže na toho mam mo moc ráda:_( :_( :-((prosim odpovězte děkuju. NIIKITAA[at]seznam.cz To je přece normálňí,že kočičky chodí na kočičí písek.Horší je, když chodí mimo písek v bytě.Vám není v zimě venku zima,tak je i zima tomu kocourkovi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?