Diskuze Stavíme ohradu, prosím o pomoc

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zkusím se pozeptat, ale nevidím to moc nadějně, co se posledně mezi známými lidmi shánělo dřevo tak to bylo na stavbu naši kruhovky tak se obávám že asi nepomůžu :-(
o nikom nevím kdo by mohl pomoci, ale když zjistím dám určo vědět ;-) Jinak ty haflingové jsou strašně krásní =o)
Ahoj všem, jak můžete vidět, chovám 2 koníčky. Chtěla bych je přestěhovat blíž svému domovu, protože je teď mám ustájené a nemyslím si, že by to byla ta nejideálnější cesta jak mít koně... Pozemek už mám, ale mám jiný problém. Potřebuji sehnat dřevo na stavbu ohrady a přístřešku, tzn.: dřevěné kůly a desky. Bohužel na to abych je koupila nové nemám dostatek financí a proto bych touto cestou chtěla požádat Vás, kdyby jste věděli o někom, kdo třeba doma nějaké takové dřevo má, třeba ruší ohradu apod.kdyby jste byli tak hodní a nějak mě s tímto člověkem zkontaktovali a já bych tento materiál za nějakou rozumnou cenu odkoupila. Děkuji že jste si na přečtení tohoto článku udělali čas, za jakoukoliv pomoc se vám můžu odměnit třeba tím, že Vás nechám zajezdit si na mém koni :) Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?