Diskuze Stěhování koček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, mám kocoura a kočičku, jsou to oba nalazenci, do teď jsem bydlela v domku, kde si mě oba našli, v současné době se budu stěhovat do bytu a nevím zda je mám nechat v domě nebo si je vzít sebou. Oba chodí ven, ale výrazně o to nestojí, po kastraci je kocour převážně doma a kočka ven nechodí skoro vůbec leda si lehnout na terasu. Chtěla bych pro ně zvolit nejlepší variantu, i za cenu, že bych se jich musela vzdát. Prosím poraďte zda je lepší kočky nechat v místě kde jsou zvyklé a nebo je stěhovat.. děkuji
ahoj Danielo, myslím, že kočky si zvyknou, chce to jen čas. Pes si také zvykne, jen to chvíli trvá. Koupila jsem zrovna pro naše kočky přepravky pro kočky . Jsou super a moc pohodlné. ;-)
Daniela (24.07.2013 12:48:52) napsal: Ahojky, mám kocoura a kočičku, jsou to oba nalazenci, do teď jsem bydlela v domku, kde si mě oba našli, v současné době se budu stěhovat do bytu a nevím zda je mám nechat v domě nebo si je vzít sebou. Oba chodí ven, ale výrazně o to nestojí, po kastraci je kocour převážně doma a kočka ven nechodí skoro vůbec leda si lehnout na terasu. Chtěla bych pro ně zvolit nejlepší variantu, i za cenu, že bych se jich musela vzdát. Prosím poraďte zda je lepší kočky nechat v místě kde jsou zvyklé a nebo je stěhovat.. děkuji Dobrý den, Kočky si zvyknou na nové místo, ale určitě pro ně bude lepší když budou moct chodit ven. Pokud by přestali chodit ven, měla byste jim začít kupovat krmivo pro kočky, které zůstavají pouze doma. Mohu Vám doporučit Purinu One Indoor. Pokud byste ji chtěla vyzkoušet můžete se zapojit do 3-týdenního testu, ve kterém si ověříte kvalitu krmiva, jak kočičkám chutná a jestli jim prospívá na zdraví. Test naleznete zde:http://www.purina-one.cz/3tydenni-test/.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?