Diskuze Stelivo pro kotě

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, ted používáme silikagelové stelivo, ale začlo tedka docela moc zapáchat Jaké stelivo byste si vybraliz těchto nebo máte s nima zkušenosti? Zverlit, Biokats Fresh, Cats Best OkoPlus, Magic Pearls, Asan Myslíte, že kotě se naučí i na jiné stelivo? Děkuji za odpovědi.:D :D :D
Z těchto výrobků jsme vyskoušeli jen CAT'S BEST OkoPlus a jsme s tím 100% spokojeni. Hrudkuje, nezapáchá a je dobře poznat, "kde co je", jestli rozumíte. Sice má svůj "ozón" , ale nijak nepříjemné to není. Je to ekologické přírodní stelivo. Myslím, že každá kočička se naučí na jiné stelivo. Má kamarádka má malého kocourka, kterému automaticky mění stelivo a kocourek s tím nemá problém. ;-)
Z těchto výrobků jsme vyskoušeli jen CAT'S BEST OkoPlus a jsme s tím 100% spokojeni. Hrudkuje, nezapáchá a je dobře poznat, "kde co je", jestli rozumíte. Je to ekologické přírodní stelivo. Myslím, že každá kočička se naučí na jiné stelivo. Má kamarádka má malého kocourka, kterému automaticky mění stelivo a kocourek s tím nemá problém. ;-)
Z uvedených značek jsme vyzkoušeli všechny kromě Cats Best öko a Asan a u nás vede jednoznačně Biokats. Ne že by snad kočičkám něco nevyhovovalo, ale já jsem s ním nejspokojenější. Vždycky koupím na zkoušku nějaký jiný, ale akorát to dopadne tak, že záchodek už po týdnu celý kompletně měním. Cena je přijatelná vzhledem k tomu, jak krásně písek hrudkuje. Používám teda ten obyčejný, i když jsem fresh měla. Magic Pearls jsem si neoblíbila vůbec. Kotě se na jiné stelivo určitě naučí. Teda aspoň ty moje s tím nikdy problém neměli. aniora (29.09.2012 09:27:19) napsal: Dobrý den, ted používáme silikagelové stelivo, ale začlo tedka docela moc zapáchat Jaké stelivo byste si vybraliz těchto nebo máte s nima zkušenosti? Zverlit, Biokats Fresh, Cats Best OkoPlus, Magic Pearls, Asan Myslíte, že kotě se naučí i na jiné stelivo? Děkuji za odpovědi.:D :D :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?