Diskuze STOP!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

emowiwi (25.07.2009 18:12:30) napsal: Qastrace mi přijde dost krutá,páč QočQa paQ nemůže bejt úplněnyappy.chybí jí pak sex…;-D Ten sex ji potom právě nechybí, je klidná, vyrovnaná, spokojená.
emowiwi (25.07.2009 18:12:30) napsal: Qastrace mi přijde dost krutá,páč QočQa paQ nemůže bejt úplněnyappy.chybí jí pak sex…;-D můj mazlík je kastrovaný a vesele s naší kočičkou dovádí,když se mrouká.Leze na ní a užívá si sex.
Uživatel45584 (06.05.2010 21:08:27) napsal: narovinu, názory, že je kastrace krutá, opravdu nemám ráda. Mám kocourka, který je kastrovaný a vše je v pořádku. Můj kolega má také brita, ale volně mu běhá po venku, také mi řekl, že ho kastrovavat nenechá, prý "aby si užil", ale takhle přesně pak vznikají problémy s koťaty, většina se jich buď utopí, nebo jen tak pobíhají po venku, když mají štěstí, tak se dostanou do útulku, ale nemuselo by to k být, kdyby každý takhle nepřemýšlel. Je to lež, sex si kočky i kocouři užívají i po kastraci. Váš kolega je nezodpovědný a zřejmě vůbec nemá vztah ke zvířatům. Díky jeho koucourovi se narodí koťata, která pak opravdu končí v útulku a to v tom lepším případě.
emowiwi (25.07.2009 18:12:30) napsal: Qastrace mi přijde dost krutá,páč QočQa paQ nemůže bejt úplněnyappy.chybí jí pak sex…;-D Kadtrace není krutá takové názory nesnáším!!A navíc kastrace prodlžuje kočkám život;-D
Jana Lingrová (19.03.2010 13:08:04) napsal: Milá emowiwi, je vidět, že o kočkách toho zdaleko moc nevíš. Je mi známo, že zvíře by mělo být zachováno takové jaké je i se svými tužbami, ale teď několik důvodů, proč nechat kočičky kastrovat: 1) Nekontrolovatelné množení. Když si vememe, že kočka je březí cca 2 měsíce a v jednom vrhu má průměrně 5 koťat, pak si spočítej, kolik je to koček za rok. Já netvrdím, že je to špatné. Ale nevěřím tomu, že na každé narozené kotě se najde majitel, který by se ho ujal. A kastrace je myslím nohem hummánější způsob než topení koťat. O tom, že je to týrání zvířat nemá spousta lidí ani ponětí natož černé svědomí (zvlášť se to týká starších lidí na vesnicích). 2) Přeplněné útulky pro kočky svědčí o tom, že spousta lidí nemá žádně svědomí a než by nechala kočku kastrovat, tak koťata vyhodí v krabici do popelnice nebo je prostě pustí ven, kde se dále nekontrolovatelně množí. Bez vakcinace a veškeré veterinární péče. Ani bych se nedivila, kdyby se vzteklina znovu vrátila do čech (a to už jsme 8 let prostí tohoto onemocnění). Běž se někdy podívat do útulku a zeptat se, jak jsou na tom útulky finančně a kolik koček denně je k nim přivezeno a okamžitě změníš názor na kastraci. Věř mi, já to mám z praxe, se kterou se tu potýkáme skoro každý pracovní den. Pokud města či obce pravidelně neodchytávají toulavé kočky, nekastrují a nevakcinují, pak je to opravdu problém. 3) Už jsi někdy zažila mrouskajícího se kocoura v bytě? Já jo a věř mi, že jsem 6 dní nespala. Místo toho, abych v noci klidně spinkala, tak jsem utěšovala Salema, kupovala mu catnip a snažila se ho rozptýlit hraním, aby pořád tak nemňoukal. Opravdu je to po dobu mrouskání peklo. Jak pro mě, tak pro sousedy a jestliže nemáš shovívavé sousedy, jako já, tak máš další problém a bytové družstvo ti může nařídit dát kočku pryč (pokud bydlíš v paneláku jako já) 4) Pokud nechceš koťata a necháš kočku nevykastrovanou se pořád mrouskat, tak si zaděláváš na další problém. Nejen, že kočky po dobu mrouskání moc nežerou, takže hubnou, ale i je to pro ně psychické trýznění. Oni mají svůj pud rozmnožování a je jim upřen. To zviře se tím psychicky strašně vyčerpává a trápí. Tak co? Je lepší kastrace, která kočce nijak neublíží, ba naopak (Salem je po kastraci mnohem přítulnější, hravější a spokojenější) nebo je lepší topení koťat, mučení pouličních koček dětmi a psychické trýznění? Na tuhle otázku si odpověz sama.... Přesně s tímto souhlasím, máme vykastrované všechny tři kočičky a jsou velmi spokojené a dovádí se svými venkovními kamarády.
narovinu, názory, že je kastrace krutá, opravdu nemám ráda. Mám kocourka, který je kastrovaný a vše je v pořádku. Můj kolega má také brita, ale volně mu běhá po venku, také mi řekl, že ho kastrovavat nenechá, prý "aby si užil", ale takhle přesně pak vznikají problémy s koťaty, většina se jich buď utopí, nebo jen tak pobíhají po venku, když mají štěstí, tak se dostanou do útulku, ale nemuselo by to k být, kdyby každý takhle nepřemýšlel.
Milá emowiwi, je vidět, že o kočkách toho zdaleko moc nevíš. Je mi známo, že zvíře by mělo být zachováno takové jaké je i se svými tužbami, ale teď několik důvodů, proč nechat kočičky kastrovat: 1) Nekontrolovatelné množení. Když si vememe, že kočka je březí cca 2 měsíce a v jednom vrhu má průměrně 5 koťat, pak si spočítej, kolik je to koček za rok. Já netvrdím, že je to špatné. Ale nevěřím tomu, že na každé narozené kotě se najde majitel, který by se ho ujal. A kastrace je myslím nohem hummánější způsob než topení koťat. O tom, že je to týrání zvířat nemá spousta lidí ani ponětí natož černé svědomí (zvlášť se to týká starších lidí na vesnicích). 2) Přeplněné útulky pro kočky svědčí o tom, že spousta lidí nemá žádně svědomí a než by nechala kočku kastrovat, tak koťata vyhodí v krabici do popelnice nebo je prostě pustí ven, kde se dále nekontrolovatelně množí. Bez vakcinace a veškeré veterinární péče. Ani bych se nedivila, kdyby se vzteklina znovu vrátila do čech (a to už jsme 8 let prostí tohoto onemocnění). Běž se někdy podívat do útulku a zeptat se, jak jsou na tom útulky finančně a kolik koček denně je k nim přivezeno a okamžitě změníš názor na kastraci. Věř mi, já to mám z praxe, se kterou se tu potýkáme skoro každý pracovní den. Pokud města či obce pravidelně neodchytávají toulavé kočky, nekastrují a nevakcinují, pak je to opravdu problém. 3) Už jsi někdy zažila mrouskajícího se kocoura v bytě? Já jo a věř mi, že jsem 6 dní nespala. Místo toho, abych v noci klidně spinkala, tak jsem utěšovala Salema, kupovala mu catnip a snažila se ho rozptýlit hraním, aby pořád tak nemňoukal. Opravdu je to po dobu mrouskání peklo. Jak pro mě, tak pro sousedy a jestliže nemáš shovívavé sousedy, jako já, tak máš další problém a bytové družstvo ti může nařídit dát kočku pryč (pokud bydlíš v paneláku jako já) 4) Pokud nechceš koťata a necháš kočku nevykastrovanou se pořád mrouskat, tak si zaděláváš na další problém. Nejen, že kočky po dobu mrouskání moc nežerou, takže hubnou, ale i je to pro ně psychické trýznění. Oni mají svůj pud rozmnožování a je jim upřen. To zviře se tím psychicky strašně vyčerpává a trápí. Tak co? Je lepší kastrace, která kočce nijak neublíží, ba naopak (Salem je po kastraci mnohem přítulnější, hravější a spokojenější) nebo je lepší topení koťat, mučení pouličních koček dětmi a psychické trýznění? Na tuhle otázku si odpověz sama....
Řeším stejný problém, mému mazlíkovi je půl roku, je hodný, dovádivý, mazlivý a přátelský... Nechci, aby se to změnilo, ale zároveň nechci aby mi znehodnocoval nábytek... Navíc bych někdy ráda viděla jeho koťata ;-) ღMikýsek a spol.xX.ღ (07.02.2010 17:04:34) napsal: Zdravím všechny .. Já si myslím, že kastrace není krutá. Když kocourek značkuje (doma-v bytě), co jiného pomůže .. jedině ho vykastrovat. A tak samo u kočičky, když e mrouská např. 2-4x do měsíce, je to dobré ji nechat vykastrovat, protože by pak byla vyhublá a slabá .. ;-) Ale, uvažujeme o našem kocourkovi .. Má 4 měsíce, ale u něho na kastraci je ještě hóódně času .. A tak pořád nevíme jestli ho dáme kastrovat nebo ne .. Ale když nám začne značkovat, nic jiného nám zbývat nebude .. :( Je nám toho docela líto .. Ale zase na druhou stranu, je vlastně ta kočka klidnější >> ;-D
Zdravím všechny .. Já si myslím, že kastrace není krutá. Když kocourek značkuje (doma-v bytě), co jiného pomůže .. jedině ho vykastrovat. A tak samo u kočičky, když e mrouská např. 2-4x do měsíce, je to dobré ji nechat vykastrovat, protože by pak byla vyhublá a slabá .. ;-) Ale, uvažujeme o našem kocourkovi .. Má 4 měsíce, ale u něho na kastraci je ještě hóódně času .. A tak pořád nevíme jestli ho dáme kastrovat nebo ne .. Ale když nám začne značkovat, nic jiného nám zbývat nebude .. :( Je nám toho docela líto .. Ale zase na druhou stranu, je vlastně ta kočka klidnější >> ;-D
neni krutá-pro některé kočičky je opravdu nezbytná-třeba naše puffynka MUSELA JÍT NA KASTRACI,protože chudinka tak 3x do měsíce mrouskala-byla už úplně vyhublá,neměla sílu-protože furt mrouskala-paní veterinářka nám řekla že je nynfomanka-a musí jít na kastraci....po kastraci krásně nabrala-a je to zpokojená kočička :-) a i se z ní stal mazlík rodiny-což puffy byla vždy ero rodiny ;-D ale opravdu jí kastrace pomohla-stejně by si sex nikdy neužila.... :-~ je to smutné ale ne.......
Je to možné, mě Ferdy bylo moc líto, když byl po kastraci. Bohužel, bylo to řešení jediné, protože pořád někde něco značkoval... :-(
Qastrace mi přijde dost krutá,páč QočQa paQ nemůže bejt úplně nyappy.chybí jí pak sex…;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?