Diskuze stopy po biči

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím,asi takhle jsou to jelita ale nepochopím jak to vůbec můžeš napsat sem!! >:-( Vždyt to je hrozné chování ke koni! To že si nerozumíte nevyřeší bič! ale pořádný trenér který by se ti měl hodně věnovat!! Kobylce přeji pevné nervy s tebou!!!!!8-}
miska (27.10.2012 14:10:08) napsal: Zdravím,asi takhle jsou to jelita ale nepochopím jak to vůbec můžeš napsat sem!! >:-( Vždyt to je hrozné chování ke koni! To že si nerozumíte nevyřeší bič! ale pořádný trenér který by se ti měl hodně věnovat!! Kobylce přeji pevné nervy s tebou!!!!!8-} Přesně tak! Jestli si u koně neumíš zjednat pořádek jinka než násilím, tak tě dost lituju,ale kobylku víc takovimhle chováním jí můžeš úplně zkaziz, brzo by se mohla obrátit proti tobě a že bych se jí ani nedivila. Vim je lehký to posoudit přes počítač a zní to dost nafoukaně a všeználkovsky, ale já mám taky koně taky s nim musim každý den vyjít a to musim říct že není zrovna s nim moc lehký... Jednoduše síla ani zastrašování není řešení...:(
Ahoj,nemá cenu moralizovat,je vidět že tě to mrzí,když se ptáš co s tím...Stejně jako u lidí-dej jí na to Heparoid at se hematom vstřebá-do 1O dnů by to mělo být zahojené...No a ty chvilku jezdi bez tušírky a popros někoho,at ti na ni sedne a porovná ji(nejlépe muže trenéra)
tana24 (19.04.2012 18:54:52) napsal: Ahoj všem, mám takový problém / dotaz. V posledním týdnu jsme si s kobylkou moc nerozumněli a poměrně často jsem sáhla po tušírce. Následkem toho se na jejím zadku objevily otlaky...nebo jak to nazvat. Prostě je srsti poznat kam bičík dopadl. Má to smysl nějak zdravotně řešit? Nebo to mám nechat být a dá se to do pohody samo? Ahoj,s největší pravděpodobností to budou tzv."jelita",:-| která se objeví většinou při nadměrném použití bičíku (hrubá síla).Otoky časem zmizí, ale nejlepším řešením by bylo kdyby jste si s kobylkou rozuzumněly a k tomu vůbec nedocházelo.Mohlo by se stát, že se její síla otočí proti tobě nebo si ji úplně otupíš.Jinak přeji kobylce brzké uzdravení a tobě ať si s kobylkou rozumíte ;-)
Ahoj všem, mám takový problém / dotaz. V posledním týdnu jsme si s kobylkou moc nerozumněli a poměrně často jsem sáhla po tušírce. Následkem toho se na jejím zadku objevily otlaky...nebo jak to nazvat. Prostě je srsti poznat kam bičík dopadl. Má to smysl nějak zdravotně řešit? Nebo to mám nechat být a dá se to do pohody samo?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?