Diskuze Stránka Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No, teda, pokud to takhle zůstane, tak se s vámi taktéž rozloučím, vážení…
Nechte to tak jak ta stránka vipadá mně se strašně líbí :))))
Bohužel, podle mě tahle stránkia už rozhodně dobře „nevipadá“ ba naopak „vipadá“ vážně děsně. Nic nejede, v galerii je binec, navíc nevím jak to tam editovat..... Tohle je vážnhě nevydařený vtípek, doufám, že až se tu objevím příště (dám vám čas) tak to bude dááááááááááááleho lepší nebo zpátky při starém
Jo,souhlasím.Je to hrůza a děs.Nikde nic,hlavně že můžeme napsat,jaký měl pes předky.To budu u každýho profilu studovat nejvíc :-D Kdybych místo toho raději viděla svoje kamarády,fotky a videa.. Doufám,že na tom ještě pracujou a všechno dají zpátky..a i tak,předtím to bylo lepší a ani se to už nesekalo..Tohle je hrozný!!!
jen doufám ,že to tak nezustane..protože bych tady asi nezustala ani já:(všechno je pryč:(
uživ. Didi a Žeryk to psali ještě včera, tož měli namysli, tu ještě včera pěknou, fungující stránku … teď jen čekám, jestli se něco nepohne :( … jinak se také, vážení, stěhuju jinam …
Nejste schopní alespoň jednou něco dotáhnout pořádně do konce? Vypustit verzi, která je z poloviny nefunkční a z druhé poloviny hnusná je vážně ostuda. Měl jsem váš web rád, ale už se stěhuju jinam. Na tohle se prostě nedá koukat, natož to nějak používat. Styďte se!
Takú hlúposť, že Hafíci sú dobrí, aby ich tak nechaLI, DOKážE NAPíSAť čLOVEK, KTORý NEMá RáD ZVIERATKá, NEKOSTIčKUJE, IBA číTA DENNíčKY A ODKAZY. tAKéMU čLOVEKU JE úplne jedno, či riadky budú červené, zelené, alebo modré. Ani mne na farbe riadkov nezáleží, chcem iba to, aby to fungovalo aspoň tak, ako doteraz. Verím, že to tak nebude a kritiku na zlý chod profilu budeme čítať aj v júni, aj v júli… Admini potrebujú znmechutiť milión ľudí, aby opustili Hafíkov a s takými 50-tymi, čo nakoniec ostanú, si už poradia… :_/ :_/ :_/
jestli myslí vážně Didi a Žeryk,že ta stránka „vipadá“ dobře,tak já asi koukám na něco jiného.Je to hrůza,všechno je v pr.....dárečky ,nemám přátele,fotky jsou přeházené,některé chybí!!Jestli je míněno vážně,že by to takhle mělo zůstat,tak teda nazdar!!Připomínáte naše politiky,proč nechávat něco co funguje docela přijatelným způsobem,když to můžeme úplně pokazit.Doufám,že se ozve co nejvíc pejskařů,které to zvedne ze židle a hlavně,že půjde vrátit to,co tam bylo.Jestli jste mě chtěli překvapit,tak se vám to povedlo!Jestli jste mě chtěli nas:o(rat,tak to se vám povedlo dvojnásob.Přeji zrovna tak zkažený den jako mám já milarychnovská@sez­nam.cz
teda musim říct popravdě že tahle nová verze neni moc dobrá=je nepřehledná,člověk tu furt musí něco hledat,zmizeli mi všechny dárečky,nejdemi najít jak uložit pořadí fotografie a nejsou tu smajlíky…určitě se tu ještě najdou nějaké nedostatly..... :( prostě jsem chtěla jenom říct že se mi o hoooooodně víc líbila ta stará verze.........
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?