Diskuze Stránky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

když už, dala bych spíš hlodavci.cz ;)
Nicol (17.10.2010 11:30:11) napsal: Hodně lidí má doma králíky, tak proč pro ně taky neuděláte stránky pro ně? Třeba kralicci.cz nebo usaci.cz. A pak by se ozvali další ... třeba co mají potkany (těch je tady taky dost ;-) ) ..... Na druhou stranu, kdyby se to takhle rozškatulkovalo, byla by jistota, že když se pujde na hafíky budou tam jen psi a štěňata, na miciny jen kočky, kocouři a koťata, .... ale kdoví ????? je tady dost koumáků, kteří by si zase "poradili"
Je opravdu hodně práce se stávajícími portály, takže momentálně rozšíření neplánujeme. Nicol (17.10.2010 11:30:11) napsal: Hodně lidí má doma králíky, tak proč pro ně taky neuděláte stránky pro ně? Třeba kralicci.cz nebo usaci.cz.
Nebo že by se všechno ostatní šouplo do další stránky. Ať už hlodavci,králící nebo ryby. Taková spol. stránka. Ale je dost práce na h.cz ...
Jessica (17.10.2010 22:23:29) napsal: Čekala jsem, kdo to první napíše :-DD No jo, mám dneska takovou rejpací:D
Ančí (17.10.2010 22:21:31) napsal: králík není hlodavec>:) :-DD Čekala jsem, kdo to první napíše :-DD
Elis a smečka (17.10.2010 18:52:57) napsal: když už, dala bych spíš hlodavci.cz ;) králík není hlodavec>:) :-DD
Ahoj,myslím že dá hodně práce jenom obstarávat hafiky,miciny a koníky. Je tu spousta falešných profilů a občas dá vůbec práci zde něco napsat. Když si dáš do vyhledávače něco o králících určitě ti vyjede jiná stránka o ušácích.
Hodně lidí má doma králíky, tak proč pro ně taky neuděláte stránky pro ně? Třeba kralicci.cz nebo usaci.cz.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?