Diskuze Stránky Hafíci - opět tragédie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (08.07.2010 16:25:34) napsal: Ahoj, věříme, že se vám budou změny líbit. :-) Ještě však dolaďujeme. Budeme rádi, když se do toho s námi zapojíte. Na detailu plemene můžete nově napsat svou zkušenost s daným plemenem. Budeme moc rádi, když se s námi o vaše zkušenosti podělíte. ;-) Jé, je to opravdu povedené:-) Jen je škoda, že tam kde je ten NEJ z plemene, jsou jen pejsci z TOPu :(
Ahoj, věříme, že se vám budou změny líbit. :-) Ještě však dolaďujeme. Budeme rádi, když se do toho s námi zapojíte. Na detailu plemene můžete nově napsat svou zkušenost s daným plemenem. Budeme moc rádi, když se s námi o vaše zkušenosti podělíte. ;-)
Tak jsme se koukli, co je nového a koukám nový vzhled ale hlavně se nám i načítají stránky bez problémů a to máme pořád stejný PC i prohlížeč, takže požná posun k lepšímu. Tak zas někdy za jeden, dva měsíce nashle
Škoda že jsou tak zpomalené fotky že se špatně načítajˇ8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
blick (08.07.2010 15:55:53) napsal: Diky za info, vyhledavani opravime. Vyhledávání už mi funguje.
blick (08.07.2010 15:55:53) napsal: Diky za info, vyhledavani opravime. Super ;-) Jen teda, pokud by to šlo, bych byla pro, aby se stránka zase smrskla tak, jak byla, přijde mi to hrozně roztahané. Předtím se dalo posouvat stránkou i zleva doprava.
Diky za info, vyhledavani opravime.
Amy (08.07.2010 15:49:56) napsal: Ta reklama tu už byla i před tím. Do vyhledávání ať napíšu cokoli, vyjede mi tam osm plemen včetně obrázku...nic víc. Jojojo! Mám stejný problém! Místo slova co jsem vyhledávala tam mám plemena. S tou reklamou je to taky děsný, pořád mně to strká nahoru 8-}
Ta reklama tu už byla i před tím. Do vyhledávání ať napíšu cokoli, vyjede mi tam osm plemen včetně obrázku...nic víc.
jen mi tu docela vadí ta reklama, co tu pořád běhá na vrchu Hafíků...
Amy (08.07.2010 15:42:56) napsal: Dám to sem, ať nemusím zakládat nové téma. Co je to s hafíky? Zase změna vzhledu? Nějak jsme (nebo jsem?) o tom nedostali informace, tak nevím. Nicméně hlásím, že nefunguje vyhledávání ;-) Taky mi to vyhledávání nefakčí :-(
Amy (08.07.2010 15:42:56) napsal: Dám to sem, ať nemusím zakládat nové téma. Co je to s hafíky? Zase změna vzhledu? Nějak jsme (nebo jsem?) o tom nedostali informace, tak nevím. Nicméně hlásím, že nefunguje vyhledávání ;-) Taky na nový vzhled koukám jako puk, ale líbí se mi to :) nefunguje vyhledávání? mě všechno šlape...
Dám to sem, ať nemusím zakládat nové téma. Co je to s hafíky? Zase změna vzhledu? Nějak jsme (nebo jsem?) o tom nedostali informace, tak nevím. Nicméně hlásím, že nefunguje vyhledávání ;-)
Doma na jednom pc pouzivam explorer a slape to pokazde krasne na druhym extra pomalym mozillu a jde to pomalu :-D a v praci pouzivam i ex. i mozillu a taky to slape
já nemám problémy vůbec žádný, ani mi to nepadá..
asi takto - doma používáme mozilu a problémy fakt nejsou, stránky občas padají, ano v exploreru, co mám v práci..
No, já si nemám na co stěžovat, Explorer teda nepoužívám, protže mě naprosto nevyhovuje. Já používám Operu a Google Chrome a tam jede jako po másle. Bez chyby... takže chyba nebude na Hafíkách...
V posledním cca měsíci už mi v Exploreru stránky zase nechodí. Načítání stránky přesně minutu a půl. Takže už jsem je vymazal z oblíbených a nepokouším se je otevřít. Letos už je to po několikáté, co to takto blbne. Berte to jako informaci, že ne všichni jsou spokojení. Profily ponechám, když bude nějaká humanitární akce, přidáme se, ale to je asi tak vše.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?