Diskuze Stránky www.hellosandy.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkujeme za odpověď. Martina a Monty
Jsem na to asi nemehlo ale nevím jak na youtube vložit video a následně ho ukázat na stránkách hafíci.cz Jinak jste fakt super
Dobrý den, zrovna čtu dotaz uživatelky Monči, ohledně zaslání výhry. Vyhrála jsem a také mi nic nepřišlo. Děkuji za odpověď.
Dobrý den.hafíci jsou super!!!Chválím.Chtěla sem se jen optat,vyhrála sem v soutěži o obojky kiltix,zaslala svou adresu a stále mi výhra nepřišla.děkuji za odpověď.Přeji pěkný den.
Opravdu skvělé stránky.Jsme rádi,že tady můžeme být.Betty,Elis,Fíbí a panička Jaromíra
Zeptám se Katky ;) P.S.: Mám však dojem, že už to bylo odneseno na poštu, tak snad brzy...
Dobrý den, nešlo by tu ukazovat, který pejsek právě dnes slaví narozky?
Napodlo mě, kdyby byla v profilu i kolonka web, aby se to nemuselo neustále psát do infa o pejskovi.
Dobrý den, mohli byste mi říci jak mám změnit informace v mém profilu abych se nezobrazovala jako uživatel ....předem děkuji za odpověď.
Ahojky. Tohle je web pro skutečné pejsky - alespoň v tom domění žiju. Chovatelská stanice by tudíž měla být opravdová, s mezinárodně chráněným názvem. Většina je pod patronací FCI, jen plemena která FCI neuznává jsou pod patronací chovatelských klubů.
Jsem tu odedneška a nevím nic o chovných stanicích. Musí být ta stanice opravdová? Jak to má všechno probíhat? Předem děkuju za odpvěď
jak si muzu dat kamarada k pratelum dik
Chtěla jsem se zeptat mám tu vatvořené dva profili, je nějak možně to dát pod jeden a přejmenovat to.Dík moc za odpověď:-)
Dobrý den, stránky jsou super. Jenom mě napadlo, že by bylo pěkné udělat u psích salónu také možnost ohodnocení. Popřípadě umožnit uživatelům se přihlásit k určitému salónu, který využívají :-)
Hafoj už týden mi nejde sbírat dáreček na profilu Jenny nemám vydět dárečky okénka na posíláni no prostě veškerá okénka, fotky pejsku a to vubec žádných i když jsem na micinách.Nevím co stím protože miciny a koníci jdou v pohodě.Zatím dík
prosim Vas nemohl by me nekdo poradit jak sem mam vlozit fotky meho pejska, ma je zmensene, mam je ve formatu jpg a dam to ulozit a fotka se mi proste neulozi:-(, jsem asi tele, ale uz nevim jak na to. 8-}
tak tak, tam kde neni nic uvedenýho, tak tam se nic nedoplácí ani poštovný, kde se to platí, tak to máš v závorce nebo přímo u toho, jak píšeš ;-)
když je v katalogu 200 piškotků nebo 50 piškotků+30 kč poštovné tak u 200 piškotků se poštovné neplatí?
Poradí mi někdo hodný, k čemu jsou dárečky pro zvířátko, za které platíme?? A mohli byste mi to kdyžtak napsat do pošty?? Díííííííííík :-*
U každého profilu pejska máš čtyři modré ikonky. Ta s pejskem je přidat do kamarádů :-)
Tento systém funguje od včerejška a pole pro vyplnění doporučujícího e-mailu najdete při vytváření profilu skoro dole - pokud vyplníte e-mail, bude přičtenou oběma 50 piškotů. Martin.
Dobrý den, chtěla bych vědět, od kdy bude přidělování piškotů fungovat? Chci pomoct kamarádce vytvořit profil jejího mazlíka, tzn. že by mohla můj e-mail uvést jako e-mail svého přítele. Máme s vytvořením profilu ještě počkat,zvlášť když můžu získat bonusové piškoty? Z Aše zdraví Martina a Monty
Dobrý den, Vaše stránky, to je tedy síla! Když jsem zabrousila na inzeráty útulků pro zvířata, nejraději bych si vzala všechny psy i kočky domů! A nechtějte, abych vybírala a udělovala kostičky "Mazlíkům". To taky nejde! Jeden je krásnější než druhý. Vážená redakce, Vaše stránky jsou poučné, líbivé a i když mám doma pouze obyčejného kocourka, určitě se k nim budu často vracet. Děkuji za lásku a péči, se kterou jste je zbudovali. Všechny majitele mazlíků zdraví ze Šumavy Eva K.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?