Diskuze Strouhání koní

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Z jakého důvodu strouhat tak malá hříbata? Po narození má hříbě měkkou a citlivou rohovinu a chvíli trvá, než bude kopyto tvrdé jako u dospělého jedince. Nevidím důvod proč by se hříbě mělo strouhat. Kikča (16.10.2012 17:36:07) napsal: Ahoj myslíte že je dobré strouhat hříbata? Je si se jim třeba nezhorší až budou velký nebo tak. Prosím jen lidi k tomu rozumý ;) Děkuji Hříbata jsem myslela ty malá 2-10měsíců třeba.
Kate N. (16.10.2012 20:31:06) napsal: A nestačilo by to sem dát jen jednou? ;-) Stačilo ale víc je jistější ! :DD
Pája (17.10.2012 12:17:45) napsal: Z jakého důvodu strouhat tak malá hříbata? Po narození má hříbě měkkou a citlivou rohovinu a chvíli trvá, než bude kopyto tvrdé jako u dospělého jedince. Nevidím důvod proč by se hříbě mělo strouhat. Já jsem se jen zeptala..hříbě fakt nestrouham nechápu co se z toho zase dělá. Prostě jsem se jenom zeptala no ;)
V pohodě..já jsem se chtěla jenom zeptat jesi se mužou strouhat. Mojemu hříběti je 6měsíců a má trošku štíplí kopýtko tak jsem se chtěla zeptat celkově jesi to vadí kdyby se to trošku vzalo. Kopyta má dost tvrdý a uplně černý je to Fjord-hucul.
Nikdo z toho nic nedělá, jenom jsem se ptala na důvod dotazu, to je vše. Kikča (17.10.2012 15:27:37) napsal:
Pája (17.10.2012 19:44:30) napsal: Záleží, kde to má štíplé a jak moc. Pokud se mu štěpí rohovina, je dobré přidávat do krmení trochu minerálů. A o korektuře vám víc řekne kovář, jestli je nutno to trochu zabrousit nebo ne. Tak děkuju..ukážu to kováři.
Záleží, kde to má štíplé a jak moc. Pokud se mu štěpí rohovina, je dobré přidávat do krmení trochu minerálů. A o korektuře vám víc řekne kovář, jestli je nutno to trochu zabrousit nebo ne. Kikča (17.10.2012 19:34:36) napsal: V pohodě..já jsem se chtěla jenom zeptat jesi se mužou strouhat. Mojemu hříběti je 6měsíců a má trošku štíplí kopýtko tak jsem se chtěla zeptat celkově jesi to vadí kdyby se to trošku vzalo. Kopyta má dost tvrdý a uplně černý je to Fjord-hucul.
A nestačilo by to sem dát jen jednou? ;-)
Ahoj myslíte že je dobré strouhat hříbata? Je si se jim třeba nezhorší až budou velký nebo tak. Prosím jen lidi k tomu rozumý ;) Děkuji Hříbata jsem myslela ty malá 2-10měsíců třeba.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?