Diskuze svátky zvířat ?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hurá, dneska není ve jménech žádná chyba:-)
www.miciny.cz - svátek má Lady a Orin Lady - chyby ve jménech >> >> >> Milady Micka Mladý lovec Orin - chyby ve jménech >> >> >> Sorin Lorinka Dorinka Zorinka Zorinka Zorinka Zorinka Zorinka Zorinka Lorina Rorinčina miminka Zorinka Borinka Lorin Lorinka Borinka Florin Orinka (můj kocourek) www.konicci.cz - svátek má Nero chyby ve jménech >> >> >> Camanero 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
Jako obvykle jsem dneska projížděla na micinách a teď na koníčkách svátek zvířat a objevila jsem toto: Na micinách má svátek kočička sáre, takže se objevuje každý profil, kde je toto slovo obsaženo. Také tedy kočky, které pochází z chovatelské stanice aksarah Bhutani!! ale na co jsem narazila tady, to je ještě horší!! !! >:-( >:-( >:-( >:-( Svátek má Any, s seznamu koní je 24 profilů,ale Any žádná. Jsou tam tito koně: Sany, Sany, Brittany, Sany, Fany, Tanya, Tany, Hany, Šany, Sany, Sany, Alanys, Zany, Zuzany, Nanynka, Jannys, Cattany, Cattany, Cattany, Danýsek, Fany, Sany, Dany, Bany >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> any tam žádná není. U některých se ani na první pohled nedá říct, že se jménem Any májí něco společnýho, například Danýsek. Až bugou mít svátek oni, tak je tam dejte, ale cpát všechny ty Sany, Dany Fany a ostatní mezi ,,Any´´ mi přijde hlopost. Když se dají profily takhle zobrazit podle svátku, ať tam jsou jen ty, co svátek skutečně mají!! !! !! !! To, že na micinách mezi Sárami je (ať mi uživatelka Jesetyrek promine, že užívám zrovna jména jejích kočiček, ale zdálo se mi to nejvhodnější;-) ) Fluke Aksarah Bhutani, cz nebo Era Aksarah Bhutani, cz raději ani nebudu komentovat. Pokud by bylo v kalendáři jméno Fluke nabo Era, ať se ty profily zobrazí v den jejich svátku. Stejné je to pro Fany, Brittany a ostatní koně tady. >:-( >:-( >:-( :-~ :-~ :( :( >-| >-| Takže se teď obracím na adminy >> >> >> >> >> Není možné řadit zvířátka podle svátků, tak jak je mají a nemíchat tam úplně jiná jména. Takhle se tam objeví všechna, která obsahují jméno se svátkem.8-} 8-} 8-} 8-} Ještě poznámka: Když do byhledávání napíšu např. jméno nějakého uživatele, kterého chci vyhledat, když teřeba jedno písmenko vynechám, neobjeví se nic, ale tady se mísí jména zvířat, která namají svátek s těmi, co ho mají8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?