Diskuze Svědění.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ještě jednou moc děkuji za radu. Poradím se doma a uvidíme.
Ještě jednou děkuji moc všem. Uvidíme. :D
Lucka (31.12.2013 19:46:57) napsal: Dobrý den. Můžete mi prosím poradit? Máme kočičku, které je 1 rok. Už se asi 2 týdny drbe pod krkem, za krkem a na hlavě. Už několikrát jsme se dívali jestli nemá blechy, ale nic jsme nenašli. Mohli byste mi prosím poradit co mám dělat? Děkuji :( Může to být i potravní alergie,Může jí něco vadit v granulích,může být alergická na nějakou složku s to se takhle projevuje.Pozor,nekupujte hypoalergenní granule kde je kuřecí!U nás jsem to léčila rok,než se přišlo na to,že je kočka alergická na kuřecí a to máte skoro v každých granulích i dietních.Koupili jsem granule TROVET s králíkem a kočka se začala lepšit po 14ti dnech a dneska už se nedrbe a je v pohodě.A to bńemluvím o tom,co nás stál veterinářmodběy krve,antibiotika,odčervování a nevím co ještě.Nakonec jsme jí tím ještě víc ubližovali,až měla těžký zánět tlustého střeva.
Vlastina (02.01.2014 09:36:48) napsal: Může to být i potravní alergie,Může jí něco vadit v granulích,může být alergická na nějakou složku s to se takhle projevuje.Pozor,nekupujte hypoalergenní granule kde je kuřecí!U nás jsem to léčila rok,než se přišlo na to,že je kočka alergická na kuřecí a to máte skoro v každých granulích i dietních.Koupili jsem granule TROVET s králíkem a kočka se začala lepšit po 14ti dnech a dneska už se nedrbe a je v pohodě.A to bńemluvím o tom,co nás stál veterinářmodběy krve,antibiotika,odčervování a nevím co ještě.Nakonec jsme jí tím ještě víc ubližovali,až měla těžký zánět tlustého střeva. Nemá to vůbec cenu řešit tady, kočku musí vidět veterinář. On zjistí co z ní. je ;-)
Kočička se pořád škrábe. Zeptala jsem se v nějaké veterinární poradně na internetu a tam mi napsali, že si mám koupit nějaký přípravek, který se dává mezi lopatky. Tak uvidím.
Lucka (06.01.2014 10:38:43) napsal: Já vím, ale do té poradny jsem psala ještě dříve, než jste to napsala sem vy. :D Aha, promiňte :D
Já vím, ale do té poradny jsem psala ještě dříve, než jste to napsala sem vy. :D
dobrý den,mám stejný problém jak už tady paní psala.Můj kocourek se taky začal škrábat na bradě pod tlamičkou a má tam malinkaté hnědé smítka,stroupky.Co by to mohlo být,nevíte? Předem děkuji za odpověd ;-)
Vlastina (02.01.2014 09:36:48) napsal: Může to být i potravní alergie,Může jí něco vadit v granulích,může být alergická na nějakou složku s to se takhle projevuje.Pozor,nekupujte hypoalergenní granule kde je kuřecí!U nás jsem to léčila rok,než se přišlo na to,že je kočka alergická na kuřecí a to máte skoro v každých granulích i dietních.Koupili jsem granule TROVET s králíkem a kočka se začala lepšit po 14ti dnech a dneska už se nedrbe a je v pohodě.A to bńemluvím o tom,co nás stál veterinářmodběy krve,antibiotika,odčervování a nevím co ještě.Nakonec jsme jí tím ještě víc ubližovali,až měla těžký zánět tlustého střeva.
To nevadí nic se nestalo :D :D :D :D
Lucka (04.01.2014 17:14:58) napsal: Kočička se pořád škrábe. Zeptala jsem se v nějaké veterinární poradně na internetu a tam mi napsali, že si mám koupit nějaký přípravek, který se dává mezi lopatky. Tak uvidím. Vždyť to jsem Vám přece doporučovala. Psala jsem to ve svém 3 příspěvku. ;-)
Lucka (04.01.2014 13:56:22) napsal: Ještě jednou děkuji moc všem. Uvidíme. :D Tak, jak se má koččika? Už je na tom líp? Poptala jste se v poradně? Co říkali?
Lucka (01.01.2014 18:44:32) napsal: Ještě jednou moc děkuji za radu. Poradím se doma a uvidíme. Nemáte zač ;-D Pak dejte vědět co s kočičkou... :-D
Lucka (01.01.2014 12:58:16) napsal: Nic divného na kůži nemá ani stroupky. Nezvrací. Měla bych jí koupit nějaké prášky na odčervení. Uvidíme. K veterináři se nedostaneme. Nemáme auto a bydlíme ve vesnici kde žádný veterinář není. Možná bych mohla napsat do poradny. Děkuji za pomoc. :) A co tak si zavolat veterináře přímo k Vám, aby se na kočičku přišel podívat? :D Jak nám pejsek sežral otrávené jídlo, tak jsme ho k nám volali a byl u nás hned. Kde bydlíte, mohla bych Vám nějakého najít, jestli chcete. Určitě bych kočičce koupila odčervovací prášky a ještě bych se koukla jestli nemá nějaké parazity, možná, že jste je mohla překouknout. U blech to není tak jednoduché, ony skáčou po celém těle a koušou všude kde je napadne. A škrábe se opravdu hodně? Nenaříká při tom? Neškrábe se v uších? Můžete ji preventivně v lékárně koupit nějaký spot-onek proti blechám. Nakape se to mezi lopatky a zbaví to kočku blech a jiných parazitů, kteří jsou v srsti. Mimochodem, dotaz v poradně je dobrý nápad, možná, že Vám pomůžou líp než já. Já nejsem lékař, ale mám s tím zkušenosti. Ještě si pamatuji, jak naše kočka, když byla koťátko zamořila celý dům blechami a my jsme ji potom museli léčit a všechno čistit. Nakonec jsme ji museli koupit kapky za 300,-Kč. Už nikdy nechci zažít takový případ, bylo to hrozné. ;-)
Nic divného na kůži nemá ani stroupky. Nezvrací. Měla bych jí koupit nějaké prášky na odčervení. Uvidíme. K veterináři se nedostaneme. Nemáme auto a bydlíme ve vesnici kde žádný veterinář není. Možná bych mohla napsat do poradny. Děkuji za pomoc. :)
Lucka (01.01.2014 11:44:09) napsal: Děkuji za radu. Uvidíme co s ní budeme dělat. Chlupy jí přitom nevypadávájí. Ještě bych se chtěla zeptat jestli to nemůžou být nějací vnitřní paraziti.?? Předem děkuji za odpověď. Tak s tím už Vám asi nepomůžu, ale myslím si, že to s vnitřními prazity nic nemá společného. Nemá na kůží nějaké stroupky nebo prostě něco divného? Nějaká vyrážka? Kdyby byla silně začervená, tak by zvracela, ale ona nezvrací ne? 8-}
Děkuji za radu. Uvidíme co s ní budeme dělat. Chlupy jí přitom nevypadávájí. Ještě bych se chtěla zeptat jestli to nemůžou být nějací vnitřní paraziti.?? Předem děkuji za odpověď.
Lucka (31.12.2013 19:46:57) napsal: Dobrý den. Můžete mi prosím poradit? Máme kočičku, které je 1 rok. Už se asi 2 týdny drbe pod krkem, za krkem a na hlavě. Už několikrát jsme se dívali jestli nemá blechy, ale nic jsme nenašli. Mohli byste mi prosím poradit co mám dělat? Děkuji :( Dobrý den, určitě byste měla jít s kočičkou k veterináři a ten už bude vědět co a jak. Může mít něco s kůží. Když se drbe, tak nevypadavájí ji chlupy? 8-}
Dobrý den. Můžete mi prosím poradit? Máme kočičku, které je 1 rok. Už se asi 2 týdny drbe pod krkem, za krkem a na hlavě. Už několikrát jsme se dívali jestli nemá blechy, ale nic jsme nenašli. Mohli byste mi prosím poradit co mám dělat? Děkuji :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?