Diskuze Svrab a celkové vyšetření

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

(02.09.2012 18:29:41) napsal: ahoj nám se nesvědčili žádné kapičky, ale roztok OTOFIN...nakapat do oušek..ouško jakoby uzavřít a mnout až u kořene, tam kde jsou chrupavky, až to čvachtá, pak vytřít ubrouskem...Dělala jsem to každý den 10 dní a svrab byl fuč. Pak jen preventivně jednou týdně;-) ;-)
(02.09.2012 18:29:41) napsal: ahoj ..n existují kapičky surolan, ale přesto, když jsem je u Čičulky používala a několikrát, vždy tam zůstal nějaký zárodek a vrátilo se to. Pak mi doporučil doktor ušní roztok OTOFIN, který dáme do oušek, ouško jakoby uzavřeme a na konci oušek, až tam kde jsou chrupavky pořádně promneme, až to čvachtá a pak vytřeme ubrouskem. Dělala jsem to každý den skoro 10 dní a svrab je fuč. Teď jej používám preventivě 1 krát týdně;-) Cena kolem dvouseti korun
Simča (07.01.2010 14:31:54) napsal: ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli může kočička umřít na svrab v ušívh? :-( Časem může. Svrab se postupně rozšiřuje do vnitřního ucha, může dojít k zánětu. Navíc, kočka velice trpí. Uši ji svědí, rozškrábe si je, takže to bolí, může dostat druhotnou infekci. Nejlépe je obvolat aspoň 2 vetrináře, vylíčit problém a zeptat se na cenu vyšetření a léčby. Ceny se u jednotlivých veterinářů liší. Nenech kočičku dlouho trápit. A čím dřív s ní půjdeš, tím snadněji se vyůéčí a léčba přijde levněji.
Jessica (07.01.2010 17:26:03) napsal: Ahoj,děkuju moc!Určitě to budeme léčit.Díky!!!
simonka.trbulova (07.01.2010 14:31:54) napsal: ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli může kočička umřít na svrab v ušívh? Ahoj, umřít asi ne, ale pokud se to neléčí, tak může ohluchnout. A jak píše Kate, dá se to snadlo léčit.
Ahoj, nevím jestli umřít, kor když se to dá celkem snadno léčit. Sice je lék ve formě spreje a kočky to moc nemusí, ale za chvilku je to pryč. simonka.trbulova (07.01.2010 14:31:54) napsal: ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli může kočička umřít na svrab v ušívh?
ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli může kočička umřít na svrab v ušívh?
mow04 (21.10.2009 21:01:10) napsal: ?? Ahoj,máme větší problém-naše Mow má podle všeho svrab-röztoče v ouškách a potřebuju aby jí i někdo celou vyšetřil. Chtěla jsem se zeptat kolik peněz bych si mněla připravit s ebou na veterinu na celkové vyšetření a na odstranění svrabu?kapičky prý stojí 180 kč,je to pravda?
Kate (07.01.2010 17:19:29) napsal: Ahoj, nevím jestli umřít, kor když se to dá celkem snadno léčit. Sice je lék ve formě spreje a kočky to moc nemusí, ale za chvilku je to pryč. Ahoj.Děkuju!!!!!!!!!:-)
?? Ahoj,máme větší problém-naše Mow má podle všeho svrab-röztoče v ouškách a potřebuju aby jí i někdo celou vyšetřil. Chtěla jsem se zeptat kolik peněz bych si mněla připravit s ebou na veterinu na celkové vyšetření a na odstranění svrabu?kapičky prý stojí 180 kč,je to pravda?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?