Diskuze syčí na sebe

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moje kočka poslední dobou každý den chytne nějakého nerva a začne sebou šít a otáčí se na svůj ocas a nebo hrb a vrčí na něj a syčí ... To trvá vždycky jen chvíli a dá pokoj. A všimla jsem si ze to dělá většinou když jde od misky s jídlem.ale jinak je normální,jí a pije a spí a i si normálně hraje,mazli se takže nevím jestli s ní zajít na veterinu.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste se dostala k tomu co Vaší kočce je, protože mě dělá úplně to samé a nikdo není schopen mi v tom poradit. Děkuji za odpověd.
Npadlo mě, že možná jen (pokud to tedy dělá u jídla) má pocit, že jí někdo sleduje. A nechce přijít o papání... jinak vážně nevím ;-) Kouba (26.05.2012 12:21:27) napsal: Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste se dostala k tomu co Vaší kočce je, protože mě dělá úplně to samé a nikdo není schopen mi v tom poradit. Děkuji za odpověd.
Miška (14.03.2012 14:40:01) napsal: Možná ji tam něco bolí, náš Čiko toto dělal když měl zlomený ocásek. Brání se když jí na ta místa zkusíte sáhnout? Nemá potíže při konání potřeby? Ne ne právě že jsem jí tam všude pomačkávala a prohmatávala a vůbec jí nic nezabolelo .. normálně se nechala ... tak nevím nu. a na záchod chodí taky v pohodě :)
mony (14.03.2012 13:41:36) napsal: Moje kočka poslední dobou každý den chytne nějakého nerva a začne sebou šít a otáčí se na svůj ocas a nebo hrb a vrčí na něj a syčí ... To trvá vždycky jen chvíli a dá pokoj. A všimla jsem si ze to dělá většinou když jde od misky s jídlem.ale jinak je normální,jí a pije a spí a i si normálně hraje,mazli se takže nevím jestli s ní zajít na veterinu. Možná ji tam něco bolí, náš Čiko toto dělal když měl zlomený ocásek. Brání se když jí na ta místa zkusíte sáhnout? Nemá potíže při konání potřeby?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?