Diskuze Tábor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nebo zkus v Borčicích .. jezdila jsem tam jako malá .. :-)
arabian.hors (22.05.2011 13:45:04) napsal: Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně táborů, chystám se na letní tábor ale nevím kam tak se ptám vás jestli nevíte o nějakém táboře který by vypadal asi nějak takhle: -zahrnuté parkurové skákání -věková kategorie lidí kolem 12+ -čím méně účastníků tím lépe -pěkné prostředí -anglický styl ježdění -zkoušení např. voltiže nebo jízdy v dámském sedle -do 4000kč -vyjížďky do přírody a plavení -na konec třeba malé závody účastníků tábora budu moc ráda pokud někdo odpoví Ahojky,já jezdím na Jalový dvůr,teďka to tam stojí 4500,-,sice tam není parkur,aleale vyjížďky jo,závod na konci tábora,pěkní koně,anglický styl,pěkné prostředí,10 lidí na turnus ;-D Já tam jedu už 4 rok
http://www.ranch-nevada.cz/ Párkrát jsem tam byla a doporučuji :-D arabian.hors (22.05.2011 13:45:04) napsal: Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně táborů, chystám se na letní tábor ale nevím kam tak se ptám vás jestli nevíte o nějakém táboře který by vypadal asi nějak takhle: -zahrnuté parkurové skákání -věková kategorie lidí kolem 12+ -čím méně účastníků tím lépe -pěkné prostředí -anglický styl ježdění -zkoušení např. voltiže nebo jízdy v dámském sedle -do 4000kč -vyjížďky do přírody a plavení -na konec třeba malé závody účastníků tábora budu moc ráda pokud někdo odpoví
Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně táborů, chystám se na letní tábor ale nevím kam tak se ptám vás jestli nevíte o nějakém táboře který by vypadal asi nějak takhle: -zahrnuté parkurové skákání -věková kategorie lidí kolem 12+ -čím méně účastníků tím lépe -pěkné prostředí -anglický styl ježdění -zkoušení např. voltiže nebo jízdy v dámském sedle -do 4000kč -vyjížďky do přírody a plavení -na konec třeba malé závody účastníků tábora budu moc ráda pokud někdo odpoví
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?