Diskuze Tábor jízda na koni pokročilost

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jezdím už dva roky!!!!!:-) :-D
Žáža (14.05.2012 11:35:08) napsal: Dobrý den, já jedu na koňský tábor a v přihlášce je napsaný jestli jsem v jízdě na koňi začátečník mírně pokročilí nebo pokročilí. Já nevím co tak mám napsak když umím sama koně ve kroku, klusu a cvalu ovládat sama aniž by někdo předemnou jel a těď začínám křížky v klusu a o letních prázdninách du na křížky ve cvalu co mám napsat???? mírně pokročilí nebo pokročilí????? Prosím poraďte???? Žáža:( :_( :-| :_/ :-( Ahojky já bych si v Tvém případě napsala do příhlášky pokročilí. Přeji Ti pěkné prázdniny u koní:D :D
Žáža (14.05.2012 11:35:08) napsal: Dobrý den, já jedu na koňský tábor a v přihlášce je napsaný jestli jsem v jízdě na koňi začátečník mírně pokročilí nebo pokročilí. Já nevím co tak mám napsak když umím sama koně ve kroku, klusu a cvalu ovládat sama aniž by někdo předemnou jel a těď začínám křížky v klusu a o letních prázdninách du na křížky ve cvalu co mám napsat???? mírně pokročilí nebo pokročilí????? Prosím poraďte???? Žáža:( :_( :-| :_/ :-( Ahojky, já bych si do příhlášky v Tvém případě pokročilí.
Lucka (16.05.2012 20:01:04) napsal: Ahojky já bych si v Tvém případě napsala do příhlášky pokročilí. Přeji Ti pěkné prázdniny u koní:D :D Já umím to samé+jízd. cviky a obraty atd... A většinou píšu mírně pokročilá...Tak nevím
Dobrý den, já jedu na koňský tábor a v přihlášce je napsaný jestli jsem v jízdě na koňi začátečník mírně pokročilí nebo pokročilí. Já nevím co tak mám napsak když umím sama koně ve kroku, klusu a cvalu ovládat sama aniž by někdo předemnou jel a těď začínám křížky v klusu a o letních prázdninách du na křížky ve cvalu co mám napsat???? mírně pokročilí nebo pokročilí????? Prosím poraďte???? Žáža:( :_( :-| :_/ :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?