Diskuze Tahá na vodítku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Viktorie Mezerová (20.07.2015 23:35:50) napsal: Ahoj, nedávno jsem se setkala s jednou klisnou. Je moc milá a hodná a byl by z ní skvělý kůň i pro děti. Majitel má spoustu práce a tak nemá na koně tolik času, kolik by si představoval. Začla jsem mu pomáhat a díky tomu trávím s jeho koňmi čas. Chodíme s nimi na procházky. A tam začíná problém. Klisna táhne dopředu. Nereaguje na jakýkoliv pokus o spomalení a když už začne spomalovat, tak se tlačí na mě. Od majitele mám povolené s ní pracovat. Bude jen rád, že mu s nimi pomůžu. Majitel je to dobrý, ale pomoc se mu hodí. A tak bych chtěla alespoň tu klisnu naučit netahat. Tohle je můj kratší příběh, z nějž vyplývá má otázka. Jak odnaučit koně tahat na vodítku? Předem díky za radu Viki Ahoj Možná ti pomuzu možná ne, ale. Zkus si sebou vzít třeba tvrdej rohlík nebo jablko.( moje kobylka příšerné zbožňuje jablicka a to tím zpusobem ze když ho mám pro sebe na svacinu, jim ho a vědu jí tak ho mám v levé ruce a ona se za nim tak otáčí ze děláme kruhy. Nakonec to dopadne tak ze moje svacina je její svačina :-) ) nicmene vem si rohlík a když zataha bud skubni zpátky jako psala tady Sweete Nell a nebo ho lehce pleskni koncem vodítka přes krk. Když přestane dej mu rohlík, když nepřestane ty taky neprestavej. A porad skubej nebo pořad ho pleskej( můžeš i rukou). Ona se to rychle odnauci. Snad jsem pomohla a přeji hodně štěstí v práci s kobylkou:D
Viktorie Mezerová (20.07.2015 23:35:50) napsal: Ahoj, nedávno jsem se setkala s jednou klisnou. Je moc milá a hodná a byl by z ní skvělý kůň i pro děti. Majitel má spoustu práce a tak nemá na koně tolik času, kolik by si představoval. Začla jsem mu pomáhat a díky tomu trávím s jeho koňmi čas. Chodíme s nimi na procházky. A tam začíná problém. Klisna táhne dopředu. Nereaguje na jakýkoliv pokus o spomalení a když už začne spomalovat, tak se tlačí na mě. Od majitele mám povolené s ní pracovat. Bude jen rád, že mu s nimi pomůžu. Majitel je to dobrý, ale pomoc se mu hodí. A tak bych chtěla alespoň tu klisnu naučit netahat. Tohle je můj kratší příběh, z nějž vyplývá má otázka. Jak odnaučit koně tahat na vodítku? Předem díky za radu Viki Zkus když bude tahat tak musíš cuknout a pokud nebude přestávat tak opakovat. A když tě bude strkat tak do ní zatlač a řekni "Ustup!". A pokud to bude pokračovat tak už vážně nevím. :D A promiň pokud to nebude fungovat jsem přece jenom začátečník a moc toho o koních nevím.;-D
Viktorie Mezerová (20.07.2015 23:35:50) napsal: Ahoj, nedávno jsem se setkala s jednou klisnou. Je moc milá a hodná a byl by z ní skvělý kůň i pro děti. Majitel má spoustu práce a tak nemá na koně tolik času, kolik by si představoval. Začla jsem mu pomáhat a díky tomu trávím s jeho koňmi čas. Chodíme s nimi na procházky. A tam začíná problém. Klisna táhne dopředu. Nereaguje na jakýkoliv pokus o spomalení a když už začne spomalovat, tak se tlačí na mě. Od majitele mám povolené s ní pracovat. Bude jen rád, že mu s nimi pomůžu. Majitel je to dobrý, ale pomoc se mu hodí. A tak bych chtěla alespoň tu klisnu naučit netahat. Tohle je můj kratší příběh, z nějž vyplývá má otázka. Jak odnaučit koně tahat na vodítku? Předem díky za radu Viki Když jdeš a ona zase začne tahat tak trochu cukni a když nebude chtít přestat tak pořád opakuj. A až tě zas bude tlačit tak ji
Ahoj, nedávno jsem se setkala s jednou klisnou. Je moc milá a hodná a byl by z ní skvělý kůň i pro děti. Majitel má spoustu práce a tak nemá na koně tolik času, kolik by si představoval. Začla jsem mu pomáhat a díky tomu trávím s jeho koňmi čas. Chodíme s nimi na procházky. A tam začíná problém. Klisna táhne dopředu. Nereaguje na jakýkoliv pokus o spomalení a když už začne spomalovat, tak se tlačí na mě. Od majitele mám povolené s ní pracovat. Bude jen rád, že mu s nimi pomůžu. Majitel je to dobrý, ale pomoc se mu hodí. A tak bych chtěla alespoň tu klisnu naučit netahat. Tohle je můj kratší příběh, z nějž vyplývá má otázka. Jak odnaučit koně tahat na vodítku? Předem díky za radu Viki
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?