Diskuze TAK A TEĎ HLAVY DOHROMADY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

:-~ :-~ :-~ Tiez sme nekostickovali ani nemysickovali,zdalo sa nam to nefer,ked to druhym neslo,ci to neslo aj nam,to sme neskusali,ale od zajtra zas uz zaciname.:-) Prajeme krasne Velkonocne vesele sviatky,plne slniecka a pohody:-) :-) :-) 4 krat 4 labky a Addi s panickou:-)
TAK OD ZÍTŘKA TAKY ZAČÍNÁME POSÍLAT KAMARÁDUM KOSTI.KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM HOLKY OD HOŘIC:-) :-) :-) :-)
u nás je to jasný, naše kamarády určitě víc potěší zprávička či malé dloubnutíčko >:) Kostičkovat ? Proč ? Kamarádi to nepotřebují a ti co to potřebují zase nejsou kamarádi. V tom máme jasno.
my mame kamaratov a tym posielame kosticky bez ohladu na to ci nam ich vratia alebo nie,ved toto tu je kamaratsve a nie o sutazeni kto bude v TOP 100!!!!????!!!!!
Kamarádíčci JÁ TO S PANIČKOU ZKOUŠÍM KOSTIČKOVAT.ALE MÁME SMŮLU,PÁČ SE NÁM STEJNĚ PRD UKÁŽE JESTLI SE NAŠE KOSTIČKY PŘIPSALY ČI NE.TAK SE JIM SNAŽÍME ALESPOŇ NAPSAT A NEZTRATIT S NIMI KONTAKT.POKUD SE NÁM Z KAMARÁDŮ NEVYMIZÍ SAMI.VŠECHNY ZDRAVÍ Danča+ Adélka
alibaba47 (11.04.2009 13:44:15) napsal: PORAĎTE,CO DĚLAT, ZDA KOSTIČKOVAT,ČI NE,NERADI BYCHOM NĚKOMU UBLÍŽILI, ALE KDYŽ NEBUDE KOSTIČKOVAT NIKDO, TAK SE NIKAM NEDOSTANEME. TAK MY ZASE MUSÍME ODVOLAT CO JSME ODVOLALI – KOSTIČKOVÁNÍ – A ZÚČASTNÍME SE TOHO DOCELA ZAJÍMAVÉHO BLÁZINCE!!! PROSTĚ JDE O ŽIVOT,NEJDE!!!!KO­MU JDE O „DAJLI MI MEDAILI“,TAK AŤ SE ČÍLÍ ALE MY SI BUDEME NADÁLE POVÍDAT S KAMARÁDY, BEZ OHLEDU NA TO, CO TO HODÍ!!!!TAK SE MĚJTE, MY SI JDEME VYMAZAT SVOU HLÁŠKU, S KTEROU JSME SE STEJNĚ OPIČILI. JAK TO ADMINI UDĚLAJÍ,TAK TO BUDE, MY MŮŽEME HODIT DO PLACU PORADNÍ HLAS A DOUFAT,ŽE SE V BUDOUCNU KRÁÁÁÁÁSNĚ DOMLUVÍME!!!!!! CO NEJSLUNÍČKOVĚJŠÍ VELIKONOČNÍ MAZEC PŘEJÍ NIKY,SÁRA,JIMMY A BABČA?! :-) :-) ;-) Tak jsme tu s radou, kostičkovat,od­voláváme co jsme zvolali a jdeme zase maniačit s kostma,bo si naši kamarádi nezaslouží,abychom je v zájmu fair play,které se tu stejně nenosí,nějak šidili.Takže my náš bojkot rušíme,ještě ke všemu nám admini napsali,že se žádná dubnová soutěž pozastavovat a ni rušit nebude,takže ali babčo jdeme krmit kamarády!!!!Trhači z krupky(nebo taky sibiřský kočky či američtí jezdečtí koně Ajka s Kelišovou a Cherokee U.v.T.)
No tak já osobně kostičkuju kamarády a pejsky co se mi líbí. A to za jakékoliv situace. Nelíbí se mi lidé, co posílají kostičky bezhlavě a taky doufají, že jim je budou lidi stejně bezhlavě vracet. A že hlasování nebude objektivní? Každý přece tvrdí, že mu jde víc o kamarády, než o kostičky, takže jestli se jedenkrát neumístí v top 100, to by přece nemělo vadit?
PORAĎTE,CO DĚLAT, ZDA KOSTIČKOVAT,ČI NE,NERADI BYCHOM NĚKOMU UBLÍŽILI, ALE KDYŽ NEBUDE KOSTIČKOVAT NIKDO, TAK SE NIKAM NEDOSTANEME. TAK MY ZASE MUSÍME ODVOLAT CO JSME ODVOLALI – KOSTIČKOVÁNÍ – A ZÚČASTNÍME SE TOHO DOCELA ZAJÍMAVÉHO BLÁZINCE!!! PROSTĚ JDE O ŽIVOT,NEJDE!!!!KO­MU JDE O „DAJLI MI MEDAILI“,TAK AŤ SE ČÍLÍ ALE MY SI BUDEME NADÁLE POVÍDAT S KAMARÁDY, BEZ OHLEDU NA TO, CO TO HODÍ!!!!TAK SE MĚJTE, MY SI JDEME VYMAZAT SVOU HLÁŠKU, S KTEROU JSME SE STEJNĚ OPIČILI. JAK TO ADMINI UDĚLAJÍ,TAK TO BUDE, MY MŮŽEME HODIT DO PLACU PORADNÍ HLAS A DOUFAT,ŽE SE V BUDOUCNU KRÁÁÁÁÁSNĚ DOMLUVÍME!!!!!! CO NEJSLUNÍČKOVĚJŠÍ VELIKONOČNÍ MAZEC PŘEJÍ NIKY,SÁRA,JIMMY A BABČA?! :-) :-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?